על התופים - אלונה דניאל
(?)

tomerldt

New member
על התופים - אלונה דניאל ../images/Emo45.gif ../images/Emo31.gif (?)

כמו שהצלחנו להבין מההופעה של קורין באולפן השקוף של ערוץ 24 אלונה דניאל כנראה תחזור לנגן על תופים בלהקה של קורין במקום המתופף שהיה עד כה. כמו שידוע אלונה דניאל היא זמרת, מתופפת, גיטריסטית, מלחינה וכותבת שהצליחה בעיקר באלבומה הראשון "מסיבה במרתף הארמון" ממנו יצאו השירים "שרה" ו "על גגות תל אביב" שהפכו ללהיטים גדולים. לפני כמה שנים אלונה הייתה המתופפת של קורין לתקופה ארוכה מאוד ולאחרונה קורין אלאל הפיקה ועיבדה לאלונה דניאל את אלבומה השלישי. אז מה דעתכם? האם חיבור מחודש של קורין ואלונה יהיה מיוחד? שונה? מיותר? שיטחי? מרענן? נשמח לדעת כל דעה

m757

New member
ומה עם חגית שפירא?

גם היא הייתה בהופעה בנמל, אני חושבת שגם היא חוזרת להופיעה איתה.

כן,חגית שפירא מדהימה גם!!...

היא באמת הולכת להמשיך להופיע איתה.. קורין החליפה את הלהקה הקודמת... וחוזרת לרגילה איזה כיף

האמת שידעתי את זה עוד מקודם

עוד לפני שהיא התחילה להופיע.. אתם יכולים לדעת למה
לדעתי זה נורא טוב שהיא חזרה להופיע איתה אלונה דניאל היא קודם כל בן אדם טוב וגם זמרת מצויינת ומתופפת הכי טובה בעולם ואני שמחה שהיא ממשיכה לעבוד עם קורין הם אחלה צמד

m757

New member
../images/Emo45.gif

כן, הן בהחלט משתלבות מאוד יפה ביחד. גם חגית שפירא חמודה. אני שמחה על ההרכב החדש-ישן הזה, למרות שממש אהבתי את הבסיסט שהיה בסיבוב הזה..

הרשי לי לחלוק עלייך

אלונה דניאל היא אמנם אמנית מוכשרת עם קול מעולה,מילים מדליקות ולחנים נהדרים, אבל בתור מתופפת היא ממש לא יחידת סגולה, היא נורמלית ולא יותר מזה. ההרכב הקודם של קורין (כוונתי היא להרכב שהיה לה עוד בתקופת NMC- סורני,גל,דניאל,שפירא ואופק) לקה בחסר, כלל בתוכו נגנים מוכשרים מאוד אבל פחות פרפומרים ועם זאת נגנים סבירים אך פרפומרים אדירים. בתוך מישהי שהייתה בעשרות הופעות של קורין, אני יכולה להגיד שלא פעם התיפוף של אלונה דניאל הוציא את ההרכב מהקצב (תקלה שבאופן תמידי תוקנה על ידי חגית שפירא אגב..) בכל אופן, אני לא יכולה לומר שהחזרה להרכב הקודם לא משמחת אותי עד מאוד, זה ההרכב הקלאסי של קורין בערך ב-10 השנים האחרונות ובאמת שהוא תאווה לעיניים, אבל מבחינת סגולות מוזיקאליות המתופף הנוכחי היה מציאה גדולה. נחמד לראות שהפורום פתוח שוב, אווירה שונה בתכלית אמנם (לא להבין אותי לא נכון) , אבל בכל זאת, כבוד. ג'קי.

tomerldt

New member
הייתי רוצה להגיד את דעתי...

אבל הפעם הראשונה ששמעתי את אלונה מנגנת עם קורין היא בהופעה בערוץ 24... ללא כל ספק המתופף הקודם היה טוב, בואו נחכה להופעת חזרה של קורין ונבדוק את העניין מכל כיוון

למעלה