על חוסר התמצאות, טארט תפוזים ואלאל.

• פותח הנושא clyps
  • פורסם בתאריך

clyps

New member
../images/Emo79.gifקורין אלאל בתמונע../images/Emo79.gif

עומר וניר, כפי שסיכמנו- שרשרו אותי! ובכן,הכל התחיל שעתיים לפני, כשהגענו בהקדמה אופייניות לתמונע... אמרו לנו שיש הצגה בפנים, אבל אם נהיה בשקט, הם יתנו לנו לשבת בפנים במתחם הספות- מי אנחנו שנסרב להצעה הזאת!? ניכנסנו.. ישבנו וישבנו...זמן ארוך.... לאחר מכן, הגיע בחור שהניח את המספרים על השולחנות.. אנו היינו שולחן מספר 2, בדיוק מול קורין! איזה כיף!
לאחר שעה, קורינה המקסימה ניכנסה וכיוונה את הגיטרה, ואז התחילה ההתרגשות האמיתית... חיכיתי להופעה הזאת כל כך הרבה זמן.. והינה קורין במרחק שלושה מטר ממני... כמובן ששתקתי והחזקתי את עצמי... ואז מי ניכנסה? רותי, כל כך יפה, וחמודה...ראיתי אותה פעם אחת- בהשקה של המיטב, וזכרתי אותה במדויק. ומי אחריהן? ההרכב!לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, ההתרגשות בשיאה, ואני רועדת, אלי סורני,ואחריו אופיר גל וחן אופק, חגית שפירא המתוקה, וכמובן האחת והיחידה-אלונה דניאל! המופע מתחיל,עם איזה שיר קורין מתחילה?"יוצאת אל החיים"! בדיוק כמו שציפיתי, לאחריו מה הפרח..התחלתי לצלם, ולצלם.... וניכנסתי ל"היי" מטורף.... ואז ביצוע פצצתי ל"תן לי קצת ממך"! כולם כל כך השתוללו.... אפילו אני.. בקטנה... ואז אמרתי לרותם, אני מחכה שקורין תבצע את "עולם מושלם", ואז קורין באה להציג את השיר הבא, קבלו קטע: קורין:"טוב, אז השיר הבא יהיה...." שיר:"עולם מושלם?" קורין:"איך ידעת?" כמובן שבקטע הזה כבר ריחפתי אי שם (בלב) ברקיע השביעי.. ההופעה ממשיכה! ואז אלונה באה ומבצעת עם קורינה את "שיר לשירה" , פשוט מדהים! אין מילים! ומי אחריה? זוכרים את "שירותרום 2005"? זוכרים את החיילצ'יק ששר עם קורין את "חזקה מהרוח"? ובכן, קורין הזמינה אותו לבמה, והם ביצעו יחד את השיר.. בצורה מדהימה כל כך...(תמונות יועלו מאוחר יותר
) הדרן הדרן הדרן הדרן הדרן הדרן הדרן הדרן ששת המופלאים שבו לבמה, ומה ביצעו הפעם? ניחשתם נכון- "אין לי ארץ אחרת" בביצוע יפייפה... התרגשתי.. באמת... ולאחר מכן את אנטארקטיקה.... אי שם בלב- שמצחיק אותי כל פעם מחדש.. עם הקולות שקורין עושה.. והקהל מתחיל להיתבלבל... ובשיר בכיף! שלא יכלתי להפסיק לחייך ולנוע מצד לצד במרחב הקטן שהיה לי על הכיסא! ואז.... זהו... ניגמר.... עצוב עצוב... ניר ואני לא היינו בטוחות אם ניגמר או לא, עד שהחבר'ה ניתקו את המגברים.. וזה היה עצוב
ואז! דיברנו עם קורין! והיא הייתה מקסימה! ומתוקה! ורותי כמובן! והנגנים החמודים! היה פשוט מעולה,הופעה מצויינת,כיף אדיר.. התרגשות בלתי מועלת על הדעת.. ובשתי מילים: קורין אלאל! לילה טוב!ושבת שלום! שיר
.

I R E L A N D

New member
כן אני ! אני מתגעגעת

מתגעגעת לקורין ,לרותי, לעומר.... להופעות........ איזה כיף זה היה

על חוסר התמצאות, טארט תפוזים ואלאל.

שונצינו 8? כמה קשה יהיה למצוא מקום שהיית בו כבר מספר פעמים?
(ניר:"אפילו הופעתי בו", עומר:"אם הייתי נשאר במקהלת רהט, היינו מופיעים יחד"). הגענו לת"א ובאסרטיביות יתרה, באחד הצמתים שאלנו נהג חביב וגלוח ראש כיצד להגיע, הוא אינו ידע, אך היה נורא נעים לעמוד על ידו בהופעה,
. כרטיסים, נכנסים, שירותים (ניר:"עומר, אני לא עומדת בזה, בוא לאיזה סמטה",עומר:"אני לא בנוי לאונס בגיל הזה"), מדרגות, כולם על הבמה, חושך, אושר. הפלייליסט: יוצאת אל החיים מה הפרח כבשים קשר הירח שפת אימי "ארוחת בוקר" (Le Dejeuner Du Matin? ) החיים בורוד דומינו תנינענק הטבעת נפלה
את יפה עולם מושלם תן לי קצת ממך פירות אסורים ימי הפרח והאהבה כשזה עמוק לחיות זן נדיר הדרן 1: שיר לשירה אין לי ארץ אחרת אי שם בלב חזקה מהרוח (עם החמודיל'ה משירותרום) הדרן 2: אנטארטיקה שיר בכיף. היה מקסים, המון מצב רוח, (עומר:"זכיתי לכמה ביצועים שלא שמעתי בהופעה אפ פעם",ניר:"אני אוהבת אלפחורס"), קורין הייתה כל כך חייכנית כתמיד והקהל היה פשוט נפלא, המון אנשים שנדחסו במעברים, מדרגות, ספות, בין השולחנות והוציאו את גרונם. דרושים: 1.הרקדנית המגניבה שלבשה לבד ורקדה בצידי הבמה (סטייל התינוק המרקד), המוצא הישר, מוזמן לשלוחה במסר אישי להנהלה,
. 2.התעשייה האבירית, לאן הוא נעלם?
(אנו מרגישים שקצת אנוכי מצידנו להתלונן, ההופעה הייתה מספקת וכה אורגזמטיבית). תודות לקורין, תודות לאיש הקירח שכיוון אותנו (
), לרותי על היחס המצויין, ליעל על ההכוונה לאיילון דרום, ליגאל בשן שהרגע מתנגן ברקע ("נה נה נה נה" יש לו ציפור קטנה בלב והיא עושה לו מנגינים) לפורום רוק ישראלי על ההזמנות (עומר:"תודה לניר שנהגה מצויין וכמעט נהרגנו רק פעם אחת"
). תמונות בקרוב, ד"א, צפו להפתעות בקרוב..
, ניר ועומר.

darling2

New member
שמחה שנהנתם../images/Emo140.gif

מה אני עושה פה עדיין?
קורין? מה לי ולה.

clyps

New member
חברים!

חחח.. החבובה הזאת שרקדה בצד משכה את עיניי כל ההופעה.... אבל אתם לא יכולים להגיד שלא הייתה לה כראוגרפיה מיוחדת... רותי באמת מותק... וגם אלונה! אח אלונה! איזה חמודה!!!! אגב, באמת חבל שלא היה התעשייה האבירית.. אני הכי אוהבת לשמוע את הביצוע בהופעות, שכולל את אותו בית שלוש פעמים... כבדו את התמונות שתקבלו! ניר ממש נמרחה שם ליד הבמה! אגב, גם ממני יתקבלו תמונות בקרוב.... לסיכום- היה.....מ ד ה י ם! שיר
.

כל כך רציתי לבוא!

אבל לי בעצמי הייתה הופעה..:// וואי חוץ מהופעה אחת שאני נמצאת היא לא עושה דומינו ועכשיו פעם ב100 שנה אני לא באה והיא עושה..
אני מקווה שאני אהיה בהופעה הבאה.. לפחות שיר כפרע עליה באה אלי היום עם רותם והיה הכי סבבי בבי שיש...חבל שהן הלכו כל כך מוקדם..

clyps

New member
../images/Emo23.gif

את באה להופעה הבאה! ונבקש דומינו!

למעלה