על כפייה דתית בירושלים

W a n n a B e

New member
על כפייה דתית בירושלים../images/Emo70.gif

זה קצת ארוך אבל אני יודע שאתם אנשים שרוצים להלחם על הזכויות שלנו בעיר הזאת- אז אתם תשמעו עד הסוף.... לפני כעשר דקות קיבלתי את לשון ההודעה הזאת: " התוכנית הגייז כוכב נגה אשר הייתה משודרת במשך שש שנים בתחנת רדיו ירושלים יורדת בעקבות החלטת הנהלת רדיו ירושלים שנכנעה לעשרות רבנים שדרשו להוריד את התוכנית, לדבריהם: מכיוון שנגה "משחיתה את הנוער" " מי שלא יודע- נגה קדמי היא מנחת התוכנית "כוכב נגה" שמשודרת ברדיו ירושלים בין השעות 22:00 ל 24:00- התוכנית כתוכנית מיועדת לקהל הגייז הירושלמי. כחלק מהאמבק החרדי ההולך וגבר בזמן האחרון כנגד הקהילה ההומו-לסבית בירושלים הם התחילו להפעיל לחץ על הנהלת רדיו ירושלים להוריד את התוכנית כמצויין לעיל כי התוכנית "משחיתה את הנוער" אני מניח שבין הטיעונים שלהם הם אמרו שהתוכנית מעודדות מחלות כגון הומוסקסואליות ומסכנת את קדושת העיר ובלה בלה בלה בלה בלה.... ההנהלה הפחדנית הקשיבה לאיומים הסחטניים והגזעניים של החרדים והוחלט על הורדת התוכנית. כצעד ראשון- אני פונה אל כל אחד ואחד מחברי הפורום... כנסו לפורום רדיו ירושלים כאן בתפוז בשעות שבהן התוכית אמורה להיות משודרת והתחילו להשאיר הודעות גנאי על הורדת התוכנית ועידוד החזרתה של התוכנית! לא ניתן לכפייה הדתית לנצח! זה כצעד ראשון- צעד שני.... אני פונה אליכם בבקשה להעלות רעיונות להמשך המאבק ולהעלות את הדיון הזה על סדר היום הציבורי!

למעלה