על מה אנחנו מדברים בעצם?

e-magine

New member
על מה אנחנו מדברים בעצם?

על מספר רב של שעות גלישה? על קושי להתנתק? על חזרה כפייתית לבדיקת חשבונות דוא``ל? על חיפוש מידע קדחתני? על משחקים און ליין? על השתתפות במכרזים , מכירות פומביות, משחקי מזל? על סייברסקס? על היכרויות? על לימוד עצמי? על בניית אתרים לצורך מוגדר או ללא שום צורך? על תרבות דיגיטלית? על פורומים וחופש הדיבור? על הפצת דעות למיניהן? על פנטזיות וחלומות? על סיוע ותמיכה לזולת שלא למתרות רווח? על עסקים? על יצירת וירוסים והפצתם? על חדירה לפרטיות הזולת? על כל הדברים האלה? הנה כתבה לעיונכם, שנוכל להתחיל לדבר...

2B LoOnY

New member
טוב אז...

אני לא בונה סוסים טרויאניים, ולא וירוסים, ואין לי 15 תיבות דואר - אלא רק אחת אבל....אני יודעת על מה -א-נ-י- כן מדברת בעצם... על מספר רב של שעות גלישה? כן ועוד איך, ולא רק גלישה על קושי להתנתק? ב-ר-ו- ועל חזרה כפייתית לבדיקת חשבונות דוא``ל? רק בתיבה אחת, אבל כן... על חיפוש מידע קדחתני? כן על משחקים און ליין? גם כן (אבל רק אלא שבחינם) על השתתפות במכרזים , מכירות פומביות, משחקי מזל? לא-כי זה לא בחינם על סייברסקס? לא על היכרויות? ועוד איך על לימוד עצמי? אכן כן על בניית אתרים לצורך מוגדר או ללא שום צורך? כן על תרבות דיגיטלית? כן על פורומים וחופש הדיבור? על הפצת דעות למיניהן? כן וכן על פנטזיות וחלומות? גם כן על סיוע ותמיכה לזולת שלא למתרות רווח? לפעמים על עסקים? לא! בשבילי זה רק כיף ולא עבודה. חוצמזה שאני רק בת 15 על יצירת וירוסים והפצתם? אין לי מספיק ידע לזה-וגם אם היה לי אז לא הייתי עושה את זה על חדירה לפרטיות הזולת? לא (חופש הפרט-כל עוד לא פוגעים באחר) על כל הדברים האלה? רובם הגדול מאוד אז... מה שראינו כאן (וזה אולי עצוב...) שעל רוב השאלות עניתי בכן!!! לוני-המכורה למחשבים

למעלה