על מה נדבר בפורום התנהגות בריאותית?

על מה נדבר בפורום התנהגות בריאותית?

על כל החלטה שעשויה להשפיע על בריאותנו: •מה חשוב לכם בבריאות? להיפטר מסימפטום מסוים? להרגיש טוב באופן כללי? •מה אתם צריכים לעשות כדי להגיע לזה? כיצד אתם עושים זאת או מדוע אתם אינכם עושים זאת? •אילו בעלי מקצוע יכולים לעזור לכם? רופא? פסיכולוג? הומיאופת? מדקר? מהפנט? •איך בוחרים מטפל מתאים? רופא שהוא מנהל מחלקה בבית חולים ופרופסור באוניברסיטה - האם הוא המטפל האולטימטיבי? •מה ההבדל בגישה לגוף ונפש בין הרפואה הקונבנציונלית והרפואה המשלימה? מה בין רפואה משלימה לרפואה אלטרנטיבית? •מה כדאי לכם לשנות באורח החיים שלי על מנת להרגיש טוב יותר: לגוון תפקיד בעבודה? למצוא לי עוד חברים? להוסיף תחביבים? לגדל חתול? לחזור בתשובה? •איך מורידים לחץ?? •מה אתם מרגישים כלפי גופכם? הוא יפה? שמן מדיי? שעיר מדיי? האם אתם רוצים לקבל את זה או לשנות? הגישה תהיה אינטגרטיבית - משלבת רעיונות מהרפואה הקונבנציונלית ומהרפואה האלטרנטיבית. תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות מדעיות, וגם להתחלק בהתלבטויות עם חברים אחרים בפורום. אז קדימה, לכתוב! עפרה מהודר

זוהרה7

New member
עפרה יקרה - מזל טוב ../images/Emo50.gif

המון מזל טוב לפתיחת הפורום. מאחלת שהפורום יהיה מקום לכל השאלות והתהיות שבטוח שיש לכל אחד. כל טוב. זוהרה*

שלום לכל החברים החדשים ../images/Emo13.gif

לכבודכם, אני מקפיצה את הודעת הפתיחה של הפורום. ברוכים הבאים! עפרה

למעלה