על מייבש כביסה, על הפורום ועל מניפולציות

על מייבש כביסה, על הפורום ועל מניפולציות

סליחה מראש על השם המאגד אבל יש לי כמה נושאים: 1. בפורום הזה זה כמו בוואי נט, קרי- ההודעות מופיעות לפי סדר העלאתן ולא לפי "כל העונה זוכה" כמו בקומונה? גם פה צריך לצמצם ל-10 תגובות להודעה או לא? ואם כן-איך עושים זאת? גם פה יש ברירת מחדל של קבלת הודעה למייל על כל תגובה? או בקיצור: ג'וס, נא עשי סדר כי הלכתי לאיבוד. 2. קיבלנו אתמול המייבש שקנינו (לא זוכרת איזו פירמה, משהו באמצע, עלה 1500 ש"ח). הפעלנו על שעה-הבגדים היו לחים שלא לומר רטובים. על כמה אמורים להפעיל? יש סוגי בגדים שאסור להכניס? יש עוד דברים חשובים שעלי לדעת על התחום הכה מאתגר הנקרא "מייבשי כביסה"? 3. אנחנו חוזרים מהגן.רוח,מטפטף,אני עם שני ג'קטים שלהם ביד (למה אני בכלל עוד טורחת להביא? בלאו הכי אף אחד אצלי לא מכון ללבוש אותם), מעיל שלי,תיקים,מידנית ושחר אחד עלי. רותם: אמא, תחזיקי לי בבקשה את הציורים,קשה לי. אני: המממ,רותם,אין לי ממש ידיים כפי שאת רואה. רותם: אין בעיה אמא, תוכלי להחזיק לפחות אחד בפּה. שנאמר: מולטי טאסקינג. שיהיה סופ"ש מהמם < אנחנו נטולי ילדים בשישי,ישנו אצל סבתא ואנחנו נלך לסרט ולישון ב-22
>

נושי 14

New member

1. לדעתי זה בדיוק כמו בקומונה. 2. שעה זה מעט מידי. אצלנו אני מפעילה את המייבש שעה וחצי על חום גבוה ושעתיים וחצי על נמוך. מגבות על שעתיים. לא הייתי מכניסה למייבש בגדים עדינים, או כאלה שיכולים לאבד צורה (נגיד שמלות יותר מיוחדות שלה וחולצות עדינות שלך). לרוב אני גם מגדילה ראש ותולה חזיות. גם בגדים עם כתמים שאת מנסה להוריד לא לשים במייבש (אומרים שהום מקבע את הכתם ואז אם הוא עדין לא ירד שום דבר כבר לא יעזור). מצעים במיוחד ה-100% מתקמטים במייבש (לי זה לא מפריע אבל יש כאלה שכן). 3. חמודה הרותם הזאת. איזה כיף, תהנו.

פרמלה

New member
תרשי לי קודם לשמוח בשמחת הסיפא שלך

גם כאן הודעות חדשות ותגובות להודעות ישנות קופצות למעלה ודוחקות למטה הודעות ישנות יותר. את יכולה לשלוט במספר התגובות שייראו. את יכולה אפילו לבטל לגמרי תצוגה של תגובות. בצד שמאל למעלה של שורת הנושא יש סמל של מפתח שוודי וכניסה ל"אופן התצוגה". בתחתית קוביית ההודעה יש אפשרות לבחור איך תרצי לקבל תגובות להודעה ושם גם המקום לציין שלא לציטוט. מייבש - תקראי את ההוראות של המייבש הספציפי שלך. בישן מאוד שלי 5 ק"ג כביסה מצריכים שעתיים. יש בגדים שאסור להכניס - כל העדינים למיניהם, חזיות. על כל בגד יש תווית הוראות טיפול. ציור של ריבוע עם עיגול בתוכו ונקודה בתוך העיגול אומר שאפשר לייבש במכונה. איקס על כזה סמל אומר שאסור. הילדה מתייחסת מאוד יפה לנתינים ולקשייהם. דו שיח ענק.

פרמלה

New member
טעות.אופן התצוגה בצד שמאל של השורה שבראש הדף

שבצדה הימני כתוב "הודעה חדשה"

ok. להסתיר הצלחתי.ומה עם הקפצות?

ז"א אני רואה שההודעה הראשונה בעמוד היא תמיד זו של ארנבינה, מה שלא הגיוני,כי: 1. הרי ההודעה שאני פרסמתי הבוקר נכתבה אחרי זה שלה-אז זה לא כמו בוואי נט שסדר הכתיבה של ההודעה המקורית הוא הקובע 2. התגובה שלך להודעה שלי נכתבה אחרי התגובה האחרונה להודעה שלה-אז זה גם לא כמו בקומונה. אז מה החוקים פה? יש אופציה שלישית??
(מתחילה להרגיש כמו החידה מאתמול של ג'וס על מר לוי)

ההודעה של ארנבינה נעוצה

תראי את הסימן לצד ההודעה (נעץ) ולכן אי אפשר לכתוב מעליה...

rnavina

New member
גם אני שמחה וקצת מקנאה בסיפא

סבתא כלומר??? בפורום הזה מופיעים 15 שרשורים בעמוד. למעלה מופיעות הודעות נעוצות שיכולות להינעץ למקסימום 72 שעות ואחר כך עפות אחורה. אחר כך מופיעים שרשורים לפי סדר כרונולוגי אבל כל תגובה עם יותר משמונה (?) תווים בתוכן או אייקון, תקפיץ את השרשור למעלה. תבטלי את הוי של שלח תגובות בדואל, כשאת כותבת הודעה או תגובה. ורותם משעשעת. בפעם הבאה תקדימי ותגידי: איזה יופי רותם שאת מסייעת לי ומחזיקה לבד את הציורים

האם למנהלות יש בחירה בעניין ההקפצות?

ארנבינה / פרמלה - האם עניין ההקפצה של הודעות ישנות שמוסיפים להן תגובה הוא לבחירתכן או שזה ככה קבוע בכל הפורומים של תפוז? אני מודה שזה מחרפן אותי. בקטע הזה השיטה של טמקא עדיפה בעיני.

כמובן סבא וסבתא...

בחיפה ז"א. הלוגיקה של ההקפצה מסובכת לי אחרי צהריים כבד בצפרה. הולכת לישון או לנסות לישון ואיזה אהבלה אני, רק אחרי שענית (את או פרמלה) לא זוכרת למי הבנתי שהאייקונים פה הם בכלל תפוזים

(-: ורק לגבי המייבש

בשלנו (בן קרוב לעשור) צריך בערך שעתיים. זה תלוי כמובן גם בכמות הכביסה ובסוג הכביסה. המייבש מיועד בעצם ל-5 קילו והמכונה כבר של 7 קילו. אני בד"כ מייבשת רק את הכביסות ה"כבדות" (מצעים-מגבות-תחתונים, מה שהולך אצלי ל-60 מעלות). אם זה בעיקר מגבות - לוקח יותר משעתיים. מצעים יכולים להתייבש גם אחרי שעה וקצת. בבגדים - לכותנה לוקח הרבה יותר זמן מלדברים אחרים. לגבי אסור - בעיקרון מייבש לא "בריא" לבגדים (הרי כמות הסיבים שמוציאים מהמסנן אחרי כל ייבוש היא כמות של סיבים שירדו מהבגדים). מגדים עדינים, וכמובן ובמיוחד סוודרים, לא נכנסים למייבש, אבל אני משתדלת בכלל לא לייבש בו בגדים אם אפשר לא, ובייחוד לא פוטרים שנראים לי מועדים לאבד את השכבה הרכה שלהם. מצד שני - מה שיוצא מהמייבש יותר רך ונעים, אז מגבות רק במייבש, ואם יש בגדים שחפצים ברכותם אז גם.

גדולה הרותם שלך

בקשר למייבש - תקראו שוב את ההוראות הפעלה ותבדקו שלא לחצתם בטעות על הכפתור של ייבוש עדין כי אז זה באמת שעות עד שהכביסה מתייבשת

למעלה