על מי ירד היום גשם?

על מי ירד היום גשם?

ככשהתעוררתי בבוקר, הרגשתי רוח קלילה, הסתכלתי החוצה וראיתי שמזג האויר השתנה ומבשר את בוא הסתו. כששמעתי חדשות והקריין אמר שבכמה אזורים ירד היום גשם ויש להזהר בכבישים הבנתי סופית שהקיץ מאחורינו (למרות שכבר אמרו שביום ראשון הטמפרטורטורות תעלנה) קיצר אני בטוחה שאוהבי החורף/סתו שמחו היום ואני התבאסתי לי .... שבת שלום פורום יקר

דהוז

New member
עוד לא ירד כאן, אבל אני כבר מחכה....

מתה על הסתיו... כשיש כבר רוח לפעמים ואפשר ללבוש ז'קט... כשהשמיים מתמלאים עננים, כשהצבעים של העצים בשלכת הם הכי יפים שאפשר, כהשמש מעל הים צובעת אותו בצבעים כל כך מיוחדים, כשהגשם גורם לעולם פתאום להריח כל כך טוב וחי, כשרואים את הצבעים האמיתיים של כל הירוקים האלה שבקיץ מתחפשים לאפור אחיד....

דהוז

New member
אצלנו דווקא החום מביא אותם....

אבל תודו שכיף ש- אפשר לשתות תה עם נענע או לואיזה
שאפשר לזלול קערת מרק חם (חסרים ממש המון אימוטיקונים, פויה לתפוז), שהסיר של החמין כבר קורץ מהארון שאפשר כבר להסתכל על הסוודר בלי להתעלף...... שאפשר ל-
יותר..... ולהתכרבל בשמיכה רכה.... ולכתוב שירים...

הלנה

New member
אני חייבת לציין ש....

הקיץ הזה בהחלט גרם לי להתגעגע לחורף (אני יודעת שאתחרט על מה שכתבתי, כי באופן כללי אני שונאת את החושך של החורף.. אבל היה כל כך חם!!!!).

YYY .. את הסתבכת עכשיו הלנה ...

חכי חכי בחורף .. כל בוקר אני אתן לינק להודעה הזו שלך

רוח סתיו ../images/Emo121.gif

אל תתבייש, היה עצוב. אל תצטער, אם תצטער: זאת היא עונה כזאת, חבוב, זה רק הסתיו וזה עובר. לך ערירי בליל העיר, הבט לרום, חפש כוכב, מותר, מותר גם לצעיר להיות טיפה זקן בסתיו. זה הסתיו עם הענן ועם הרוח המיבב, ואם אתה סתם ציניקן בכל זאת זה צובט בלב. הנה באוירה כזאת לנערה שוב אין אומרים: "הי, בובה, מותק, בואי לרקוד" - אלא: "הביטי, ליל סתוים..." אתה צוחק: "שטויות, שטויות". מן התרגשות, "הו, מה פתאום..." אז למה זר סיתוניות שלחת לילדה שלשום?

למה שינויי מזג האויר מכניס אותנו

למן דכדוך שכזה? שינויי מזג האוויר שלמה ארצי לחן: שלמה ארצי שינויי מזג האוויר הביאו אותי לחשוב שמלבדם אני עצוב גם בגללך. ליד הבית שהיה ביתי סללו רחוב אני יודע משהו פה משתנה. הנה ענן, דומה לעוד עננים שכבר חלפו ובכל זאת עוד אני רואה צורות. פעם הייתי מקרב את כל הגוף לנשיקות, הייתי בא אצלך לומד הכל. פעם היו בי עוד אנשים נותרו לי רק שמות גם ים מוחק שמות כתובים בחול. אבל עכשיו אני יודע שבכל זאת את איתי וביחד, שנינו יחד נולדים. חילופי האנשים הביאו אותי לחשוב, שמלבדך לא נשאר לי אף אחד לאהוב. ליד הבית שהיה ביתי סללו רחוב אני יודע משהו על רע וטוב. הנה הים דומה לעוד ים ועוד ים ועוד נמשך. תמיד יש ים תמיד ישנה סירה. פעם הייתי מקרב את כל הגוף לנשיקות, הייתי בא אצלך לומד הכל. פעם היו בי עוד אנשים נותרו לי רק שמות גם ים מוחק שמות כתובים בחול. אבל עכשיו אני יודע שבכל זאת את איתי וביחד, שנינו יחד נולדים. מה שאמרת ומה שלא הביא אותי לחשוב שהמילים שלנו נפגשות ליד הבית שהיה ביתי סללו רחוב נתנו לו שם, תמיד נותנים שמות. הנה גם את פעם את דומה לים ופעם לא פעם את שם ופעם את פה. פעם הייתי מקרב את כל הגוף לנשיקות, הייתי בא אצלך לומד הכל. פעם היו בי עוד אנשים נותרו לי רק שמות גם ים מוחק שמות כתובים בחול. אבל עכשיו אני יודע שבכל זאת את איתי וביחד, שנינו יחד נולדים.

למעלה