עמוד פורומים חדש לתפוז
אנשים

עמוד פורומים חדש לתפוז../images/Emo43.gifאנשים

בשעות הקרובות יעלה לאוויר עמוד פורומים חדש
מעבר לאינדקס הפורומים תוכלו למצוא בו תכנים מעניינים מתוך הפורומים השונים; הודעות מרגשות, דיונים סוערים, שרשורים משעשעים, או בקיצור - כל מה שכדאי לקרוא
בנוסף תמצאו בו גם מידע על אירוחים ותחרויות שונות המתרחשים בפורומים. לחיי שיפור חוויית הגלישה
~**~~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~**~^^~*~^^~
הקיטבג כבר ארוז? בין השעות 17:00-19:00 הערב, רס"ן הרצל דרעי, ראש מדור תורה והדרכה במפקדת מגל, יתארח בפורום מתגייסים ויענה על שאלות לקראת הגיוס לקורס מ"כיות/מ"כים שיחול מחר. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=164&MessageId=124190317
הערב ב-20:00 יתארח בפורום כדורסל השחקן הוותיק משה ברנר. אתם מוזמנים לשרשר שאלות על עבר, הווה ועתיד הכדורסל הישראלי, שאלות אישיות ושאר תהיות... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=113&MessageId=124064090 החל מהשעה 20:30 הערב, יארח פורום נכי צה"ל את ד"ר רונית אלוני, מטפלת זוגית ומינית מוסמכת, מומחית בטיפול ושיקום מיני וזוגי וטיפולי סרוגייט, שתשיב לשאלות לגבי טיפול ושיקום מיני וזוגי לאחר פגיעה. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=388&MessageId=124190469
בין השעות 11:00-13:00 מחר, יארח פורום אלימות במשפחה את מני אנצר, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית, מטפל זוגי ומשפחתי, מנהל מרכז טיפולי לאלימות במשפחה ובעל קליניקה פרטית, שישיב לשאלות בנושא אלימות במשפחה, התמודדות ושליטה בכעסים, מצבי משבר ועוד. http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2065&MessageId=124159603
פורום בר/בת מצווה יארח מחר בשעה 20:00 את גברת אביטל אריכא המתמחה באירועי בר/בת-מצווה עם משמעות ותוכן. אתם מוזמנים לשרשר שאלות בנושא: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1715&MessageId=124188566

שלומיתת

New member
עוד שאלון.. בא לי ../images/Emo9.gif

צבעים: צבע שיער: צבע ציפורנים: צבע קיר בחדר: צבע מצעים: צבע מקלדת: צבע טלפון: צבע פלאפון: צבע בלוג: צבע חולצה: צבע מכנס: צבע תחתונים: צבע גרביים: צבע חזיה: צבע רקע במחשב: האם יש לך: אח/ים/יות: דיסקמן: חיית מחמד: טלוויזיה בחדר: מחשב בחדר: מחלה סופנית: חברים סטרייטים: חברים הומוסקסואליים: מערכת סטריאו: האם אי פעם: התחבקת: נמשכת למישהו פנוי: התאהבת קשות: התאהבת בידיד: נמשכת למורה בבצפר: ניהלת רומן סודי: ראית חדשות מהתחלה עד הסוף: אכלת משהו למרות שידעת שפג תוקפו לפני יום: הלכת מכות: קיבלת פנס בעין: הרכבת עדשות: דחפת מזלג לשקע חשמל: הרבצת למכשיר חשמלי כי הוא לא פעל: בישלת: עשית בייביסיטר: הרגת מישהו: פגעת במישהו: מישהו הציל את חייך: איחרת לבית-ספר: הברזת מבית-ספר: הבנאדם שאתה הכי אוהב: החג האהוב עלייך: הסרט האחרון שראית: הסדרה האחרונה שראית: הדבר האחרון ששתית: המחשבה האחרונה שלך: השיר האחרון ששמעת: עוד קצת עלייך: שתית אלכוהול: נסעת בכבאית: אוסף משהו: מאוהב/ת: אכלת כלי כתיבה: נפגעת מאוד ממישהו: זרקו עלייך מאכל: ובכללי: שם: גיל: מאכל אהוב: שתיה אהובה: כיתה: לאן יוצא בדרך כלל: מה סגנון המוזיקה שאתה אוהב: מה היחס עם ההורים: היית אצל פסיכולוג? היית אצל פסיכיאטר? חשבת על התאבדות? הרגשת דחוי? נכשלת במבחן? כתבת שיר? ניגנת על כלי נגינה? אם כן, על מה? איך מצב הרוח שלך בדרך כלל? מקלל הרבה? ישן הרבה? אוכל הרבה? אוהב שוקולד? שמאלני/ימני? מה דעתך על הומואים ולסביות? מתנגד להתנהגות החרדים הקיצוניים?

שלומיתת

New member
מיאו

צבעים: צבע שיער: שטני צבע ציפורנים: רגיל צבע קיר בחדר: סגול צבע מצעים: כחול- חום כזה (נשמע שילוב מזעזע אבל זה יפה חח) צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: כסוף צבע פלאפון: כסוף. ימח שמו. צבע בלוג: ממ צבע חולצה: כחול צבע מכנס: כחול גם. פיג'מה צבע תחתונים: תכלת צבע גרביים: אין צבע חזיה: לבן צבע רקע במחשב: כחול האם יש לך: אח/ים/יות: כן דיסקמן: מזמן בזבל. השתבץ חיית מחמד: אין טלוויזיה בחדר: אין מחשב בחדר: יש מחלה סופנית: אלוהים ישמור לא :| חברים סטרייטים: כן חברים הומוסקסואליים: כן מערכת סטריאו: לא האם אי פעם: התחבקת: כן נמשכת למישהו פנוי: כן התאהבת קשות: יאפ התאהבת בידיד: לא נמשכת למורה בבצפר: איכ לאאאא ניהלת רומן סודי: לא ראית חדשות מהתחלה עד הסוף: כן אכלת משהו למרות שידעת שפג תוקפו לפני יום: לא נראה לי הלכת מכות: כן קיבלת פנס בעין: לא הרכבת עדשות: לא דחפת מזלג לשקע חשמל: לא הרבצת למכשיר חשמלי כי הוא לא פעל: חחחח כן בישלת: כן עשית בייביסיטר: כן. אני צריכה כסף$%&^%*# הרגת מישהו: עוד לא פגעת במישהו: ממ כן מישהו הציל את חייך: לא איחרת לבית-ספר: כל יום? הברזת מבית-ספר: כן הבנאדם שאתה הכי אוהב: יש כמה החג האהוב עלייך: פורים, חנוכה. הסרט האחרון שראית: בשם האב. אחלה סרט הסדרה האחרונה שראית: לא ראיתי הדבר האחרון ששתית: קפה המחשבה האחרונה שלך: שיעורים במתמטיקה שעוד לא עשיתי :S השיר האחרון ששמעת: לא שמעתי היום מוזיקה עוד קצת עלייך: שתית אלכוהול: יאפ נסעת בכבאית: לא אוסף משהו: פלייליסטים. אוסף פסיבי משהו מאוהב/ת: בערך אכלת כלי כתיבה: איכס לא נפגעת מאוד ממישהו: כן זרקו עלייך מאכל: אולי, לא זוכרת ובכללי: שם: שלומית גיל: עוד מעט 18 :| מאכל אהוב: משהו שקשור לבשר נראה לי חח שתיה אהובה: קפה, נסטי, קולה כיתה: י"ב לאן יוצא בדרך כלל: הופעות מה סגנון המוזיקה שאתה אוהב: רוק מה היחס עם ההורים: אחלה היית אצל פסיכולוג? לא היית אצל פסיכיאטר? לא חשבת על התאבדות? פעם הרגשת דחוי? פעם נכשלת במבחן? כן כתבת שיר? כן ניגנת על כלי נגינה? כן אם כן, על מה? גיטרה איך מצב הרוח שלך בדרך כלל? סביר - מקלל הרבה? יותר מדי. אני באמת צריכה להגמל מזה ישן הרבה? כמה שיותר, יותר טוב אוכל הרבה? כן
אוהב שוקולד? מחבבת ביותר שמאלני/ימני? ימנית מה דעתך על הומואים ולסביות? שיעשו מה שהם רוצים מתנגד להתנהגות החרדים הקיצוניים? כן הודגש באמצעות מדגישומטיק

תפוזבל לא שולח...

הרבה זמן לא הגבתי פה... מקבלים אותי עדיין?
צבעים: צבע שיער:
חום עם גוונים טיפה בהירים יותר צבע ציפורנים:
שקוף? צבע קיר בחדר:
סגול שמת להתחלף כבר לצהוב צבע מצעים:
צהובכחול:) צבע מקלדת:
שחור ואפור צבע טלפון:
אפור מוזר צבע פלאפון:
שחור צבע בלוג:
אין צבע חולצה:
כחול כהה צבע מכנס:
ג'ינס כחול צבע תחתונים:
שחור צבע גרביים:
שחור צבע חזיה:
שחור צבע רקע במחשב:
זו תמונה... האם יש לך: אח/ים/יות:
לא דיסקמן:
כן
חיית מחמד:
לא טלוויזיה בחדר:
כן מחשב בחדר:
לא מחלה סופנית:
חס וחלילה חברים סטרייטים:
כן חברים הומוסקסואליים:
יש בעבודה מערכת סטריאו:
כן האם אי פעם: התחבקת:
כן נמשכת למישהו פנוי:
כן התאהבת קשות:
לצערי התאהבת בידיד:
לא בדיוק נמשכת למורה בבצפר:
לא ניהלת רומן סודי:
לא ראית חדשות מהתחלה עד הסוף:
לצערי אכלת משהו למרות שידעת שפג תוקפו לפני יום:
לא הלכת מכות:
כן
קיבלת פנס בעין:
לא הרכבת עדשות:
לא דחפת מזלג לשקע חשמל:
לא
הרבצת למכשיר חשמלי כי הוא לא פעל:
חחחחחח תמיד!! בישלת:
כן עשית בייביסיטר:
כן הרגת מישהו:
לא פגעת במישהו:
כן מישהו הציל את חייך:
המממ לא נראה לי איחרת לבית-ספר:
כן הברזת מבית-ספר:
כן הבנאדם שאתה הכי אוהב:
ההורים שלי החג האהוב עלייך:
שבועות! הסרט האחרון שראית:
הממ משהו עם חופשה.. לא זוכרת הסדרה האחרונה שראית:
לב אמיץ הדבר האחרון ששתית:
קפה המחשבה האחרונה שלך:
איך אני עובדת השבוע השיר האחרון ששמעת:
הריקוד המוזר של הלב - רונה קינן וגידי גוב עוד קצת עלייך: שתית אלכוהול:
ברור נסעת בכבאית:
הממ כן! קרוב משפחה שלי היה כבאי אוסף משהו:
עיתונים מאוהב/ת:
לצערי אכלת כלי כתיבה:
חחח כן נפגעת מאוד ממישהו:
כן זרקו עלייך מאכל:
חחחחחחחחחחחח כן ובכללי: שם:
מורן גיל:
21 מאכל אהוב:
פסטה ושוקולד שתיה אהובה:
קפה כיתה:
אזרחות לאן יוצא בדרך כלל:
למשחקי כדורסל/כדורעף ולהופעות שונות ומשונות מה סגנון המוזיקה שאתה אוהב:
רוק מה היחס עם ההורים:
נחמד
היית אצל פסיכולוג?
לא היית אצל פסיכיאטר?
לא חשבת על התאבדות?
לא הרגשת דחוי?
כן נכשלת במבחן?
כן כתבת שיר?
לא ניגנת על כלי נגינה?
כן אם כן, על מה?
אורגנית כשהייתי קטנה... ואז ניסיתי ללמוד גיטרה והתייאשתי... איך מצב הרוח שלך בדרך כלל?
סביר מקלל הרבה?
כן ישן הרבה?
תלוי ביום בשבוע אוכל הרבה?
לצערי אוהב שוקולד?
מאווווווד
שמאלני/ימני?
ימנית מה דעתך על הומואים ולסביות?
שכל אחד יעשה מה שטוב לו מתנגד להתנהגות החרדים הקיצוניים?
כן

ואח"כ בוכים שאני לא באה לחיפה??../images/Emo11.gif

אגב אני רציני בתכנונים להגיע לנוה שאנן שלישי הבא

למעלה