עמית סגל הפרשן הכי אמין

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני אגיב לפוסט שלך הכי בקיצור.
כשיעשו בדק בית , יימצא שראש הממשלה הנוכחי, זה שלדעתך הוא עתיר ניסיון , גרם נזקים אדירים בתחומים הכלכליים, הביטחוניים, בריאות , וחינוך .
ומה שיותר גרוע, הוא גרם לנזקים הללו לא בגלל אי יכולת, נהפוך הוא, זה נגרם כי לכאורה הוא נהנה מהתוצאות הללו באופן אישי.
הן מהבחינה בכלכלית והן מהבחינה המשפטית .

ועצה אחת לך. אני מכיר את דפי המסרים שיוצאים מידי יום ממקום מושבו של הקיסר.
תחסוך בכתיבה ובמקום זה כתוב : ראה סעיף 5 בדך המסרים מיום DD.MM.2020
זה גם יחסוך לך את הפאתוס המתלהם.
שווה לך לאמץ את השיטה הזאת.

בוא נאמר שאני מטיל ספק כבד בתחזיתך בדבר "בדק בית" אשר תוצאותיו יהיו "אפוקליפטיות" ואני מציע לך לא להתפס לנבואות חסרות כל ביסוס .

כבר שנים זועקים שמאלני מדינת ישראל כי "אנחנו מדינת עולם שלישי , ריפובליקת בננות , העניים גוועים ברעב ברחובות" ושאר סיפורי בלהות חסרי כל קשר למציאות והכי עצוב הוא שאותם "אינטילגנטים" אשכרה מאמינים לסיפורים של עצמם ובשל כך הופכים להיות נוירוטים ומלנכוליים ללא שום סיבה מוצדקת.

בגדול , מדובר במאוכזבי בחירות 77 , זו השנה בה "ארצם שינתה פניה" וזאת בשל "בבונים וניאנדרטאלים" מן המזרח אשר העניקו את השלטון לשנוא נפשם מנחם בגין וקטעו את ההגמוניה של "שליטיה הטבעיים של הארץ" חחחח.

תסכולם אינו יודע קץ והם כמהים להשיב "עטרה ליושנה" אך הם שוכנעו למעלה מכל ספק כי בשל הביסוס האלקטורלי אשר העניקו יהודי המזרח לליכוד יקשה עליהם לשוב לשלטון בהגינות ולכן הם העבירו מרכז כובד מהפוליטיקה אל שדה המשפט - בג"צ בראשות אהרון ברק הביא עלינו את דוקטרינת "הכל שפיט" אשר מהווה דרך עוקפת דמוקרטיה או במילים אחרות "מסמוס רצון העם".

פרופסור רות גביזון ז"ל הצהירה כי נתניהו לא יזכה למשפט צדק - וגם אני חושב כך.
אבל אני סמוך ובטוח שנתניהו "ימשוך" את משפטו שנים ארוכות אשר במהלכן הוא יציג לציבור את הדיקטטורה של בג"צ באור "מחמיא" אשר לו היא ראויה - כבר עכשיו אמון הציבור בבג"צ/פרקליטות נמצא בשפל חסר תקדים ובצדק רב.

מלחמתו של נתניהו בחונטה משולה "למלחמתה
של הדמוקרטיה בשלטון הפקידים" ואני מאמין שאנו קרבים ליום בו הימין יצליח לאזן ולרסן באופן חוקי את כוחה של הדיקטטורה המשפטית אשר בעטה ברגל גסה בעיקרון הפרדת הרשויות.

אתה מכיר אותי לא מהיום , מה לי ולדפי מסרים ?

נערך לאחרונה ב:

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אתה מכיר אותי לא מהיום , מה לי ולדפי מסרים ?
בדיוק. אני מכיר אותך לא מהיום, ואתה לא זז מטר בלי דפי המסרים שאתה מקבל.
היה מישהו שאפילו טרח לומר לך שעובדים עליך.
חברלך כמוך מקבלים צ'ופרים מהקיסר ואתה עושה הכל בחינם.
שבת שלום חביבי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בדיוק. אני מכיר אותך לא מהיום, ואתה לא זז מטר בלי דפי המסרים שאתה מקבל.
היה מישהו שאפילו טרח לומר לך שעובדים עליך.
חברלך כמוך מקבלים צ'ופרים מהקיסר ואתה עושה הכל בחינם.
שבת שלום חביבי.

נו טוף , כשמתקשים להגיב עניינית יש מאיתנו אשר פוטרים עצמם על ידי ברירת המחדל בתגובת "דפי המסרים" :ROFLMAO:

נו , ואם מישהו טרח לכתוב לי שעובדים עלי , אז ?

איני צריך דפי מסרים בכדי לכתוב את מה שצודק ונכון - הסיבה לזעם והמשטמה אשר מציפים את נשמת חלק ניכר מן השמאלנים היא שחלקם עדיין חשים עצמם "אדוני הארץ" למרות שהם מזמן כבר לא.

רבים מהם מתרעמים קשות על כי "למסעודה משדרות" יש זכות שווה לזו של כל אחד מהם בקלפי - מציאות זו מטריפה את דעתם ולכן אולי לא אכפת להם לפעול בחוסר רציונליות תוך תמיכה בהפגנות אלפי שמאלנים בתקופת מגיפה כה קשה.....ואני חשבתי שאותם שמאלנים מצטיינים בתרבותיות ושליטה עצמית חחחח

למעלה