עניין של פרינציפ צריך עזרה

dannadav100

New member
עניין של פרינציפ צריך עזרה

שלום אני בסדיר שלי ביחידת קבע שלי כבר 4 חודשים.יחידה שנחשבת למאוד איכותית בבסיס סגור כמו שרציתי(באתי מכלל צהלי)הבעיה היא שהיה ויש עכשיו עוד יותר בעיה של מקום בחדרים.בסופו של כל התהליך אני אמור לקחת מיטה של מישהו שעובר לחדר אחר.הבעיה היא שהוא לוקח איתו גם את הקרש למיטה.עכשיו לי יש קרש שנחשב שלי אבל הוא לא יכול להיכנס למיטה למטה כמו שההוא מפנה.והאפשרות היא ככה לקחת את הקרש(דמישהו אחר,חדש יישן איתו אבל הוא יודע שזה שלי)ולבקש להחליף עם מישהו אחר חדש שחבר טוב שלו.שבעצם בתכלס זה תרגיל מסריח כי הקרש שלי פחות טוב וכאלה,ואז לבן אדם שישן על מה שכעיקרון שלי לא יהיה.והם חברים טובים וכאלה וגם של כמה מהוותיקים אצלי ביחידה אז לא בא לי ךהיכנס לתאקל איתם.עכשיו כל הקטע הזה מעצבן אותי בפרינציפ שלמרות שאני יחסית וותיק שמה בגלל סתם תמימות שלי ונאיביות עשיצי טעויות שקשורות לזה שסתם עשיתי ויכלתי לא לעשות.גם הקטע הוא בזמן האחרון בא ליחידה שלי לא מעט בלאי גם נהגים וכאלה וגם מהאלה שמצפים להיות איכותיים-כי הרבה תפקידים שמה זה יג יד.וזה פשוט כבר מרגיז.והדוגמא לחדר זה דוגמא טובה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לנסות לההסתדר

יש רגעים בהם כל מה שמישהו רוצה זה לצאת צודק, ויש רגעים בהם אפשר אולי לפתור בחוכמה מצב לא רצוי.. לפעמים אפשר להתעקש ולריב והלגיע לפתרון, לפעמים אפשר לנסות לדבר, למצוא דרך בה כולם נחמדים לכולם.. אולי תוכל לנסות לדבר, למצוא מי יכול לעזור לך למצוא תנאי שינה טובים, לפעמים בשיחה נעימה אפשר להגיע לפתרון שהוא לא תמיד הכי צודק אבל הוא הרבה יותר נעים...

למעלה