ענייני עבודה

26יפעת

New member
ענייני עבודה

אני יפעת בת 27, נמצאת בעבודה שרע לי בא, מחפשת עבודה חדשה, שאלתי: מה עלי לעשות בכדי למצוא עבודה מתאימה בחודש הקרוב? פתיחה של שאלה כללית, הקלפים היו: מגדל, 5 מטבעות, מרכבה, 6 מוטות, 3 מטבעות, 2 גביעים, ולסיכום אביר הגביעים. תודה מראש, יפעת

צוף3

New member
הי יפעת ../images/Emo98.gif

מה זה פתיחה של שאלה כללית? מה העמדות לשאלה? איזו פריסה עשית?

blackcat2

New member
הי יפעת../images/Emo141.gif

אני מזהה את פריסתך כפריסת שאלה באם כן העמדות הן כך: מה- מגדל עלי- 5 מטבעות לעשות- מרכבה על מנת למצוא- 6 מוטות עבודה מתאימה- 3 מטבעות בחודש הקרוב- 2 גביעים סיכום- אביר הגביעים נראה כי את מרגישה שהגיעו מים עד נפש. העבודה המאיסה עצמה עליך ואת רוצה למצוא עבודה חדשה בהקדם. לא אתפלא אם את מצויה בקשיים כלכליים וזו אחת הסיבות שאת מעוניינת למצוא עבודה חדשה. את מרגישה שאולי מקום העבודה שלך אינו מעריך את כישוריך ובודאי לא משלם עבורם בהתאם. הפריסה מאד מוצלחת ואופטימית. היא דורשת ממך לקחת יוזמה ממשית ולצאת לחיפוש אמיתי ומשמעותי. באם תעשי כן יש לך סיכויים נפלאים למצוא עבודה שגם תיתן לך תמורה שווה להשקעה. עוד אדגיש כי הסיכויים למציאת עבודה מאד גבוהים החודש. ניכר גם כי העבודה החדשה עשויה להטיב עימך מבחינה רגשית. בהצלחה. נ.ב- מומלץ לא לעזוב את העבודה הנוכחית לפני שמוצאים אחת חלופית. זה אני אומרת ולא הטארות.

26יפעת

New member
תודה על הפתיחה החיובית והאופטימית

אכן התכוונתי לפריסת שאלה ואכן הגיעו מים עד נפש. דווקא מבחינת שכר משלמים לי לא רע וזו גם הסיבה שאני לא עוזבת לפחות עד שתמצא חלופה. הרבה תודה
יפעת

למעלה