עסקאת השבווים

WATERS26

New member
../images/Emo41.gifעסקה אומללה שנעשתה ע"י הנהגה חלשה ועלובה|*

אנחנו לקראת הסוף במדינה הזו לכל מי שיכול לברוח אני ממליץ לברוח מפה כמה שיותר מהר ... את מחיר העסקה הזו החילים שילכו להילחם במלחמה הבאה ישלמו לצערי רוב הסיכוים שגלעד שליט ישלם בחייו על העסקה הזו למה לחמאס להחזיק אותו בחיים שאפשר לקבל שבוים חיים תמורת מתים ?זה רק עניין של זמן עד שגלעד לצערי יהפוך להיות רון ארד 2 מענין אותי איך נוכל להביט למשפחת שליט בעינים הרי מזמן אין לנו אומץ להסתכל למשפחת ארד בעינים...שיחררנו רוצח שריצץ ראש של ילדה בת 5 ואפילו לא הביע חרטה על זה בשביל לצערי 2 גופות...מה שכן לפני שבועים קראתי טור של אורי אורבך בידיעות אחרונות לא מסכים איתו לרוב אבל בזה אני מסכים איתו לחלוטין הוא כתב על ההבדל ביננו לבין הערבים אצלם רוצח אכזרי כמו סמיר קונטאר גיבור ואנחנו מוכנים לשלם מחיר עצום תמורת החזרת בנים לקבורה זה כל ההבדל זה כל ההבדל מוסרי ותרבותי בננו לבינם אצלם רוצחים מרוצצי גילגולות של ילדים וסוחרי גופות עלובים כמו נסראלה הם גיבורים אצלנו אנחנו מקדשים את החיים ולא את המוות והרצח זה אולי לא פולטי קורקט אבל תחשבו עם היה מתפרסם שחייל ישראלי במכון רוצץ ראש של ילדה בת 5 ערבית הינו עושים ממנו גיבור ?הינו עושים לו תהלוכות פה?הינו עושים יום חג לאומי כמו אצלם?זה כל ההבדל בין חיות אדם למפלצות חסרות רגש זה יתרון שלנו עליהם ועל זה חיבים לשמור!!!!! משה נב אני רוצה להדגיש אני מתנגד לעסקה הזו רק מגלל שלצערי גולדסר ורגב מתים(הלואי שאני יתבדה)תמורת שבוים חיים אני בעד לשלם מחיר גבוה מאוד

WATERS26

New member
מגלל שעה טעיתי בניסוח

רציתי לכתוב "כל ההבדל ביננו לבינם הם מפלצות וחיות אדם חסרות רגש ואנחנו אנושים"

למעלה