עפרה יקרה...אוהוהוה...כמה אני שמחה

• פותח הנושא tiaa1
  • פורסם בתאריך

tiaa1

New member
עפרה יקרה...אוהוהוה...כמה אני שמחה

ובשבילך...(ההאואואה(היה גרוני תימני...וזה מה שיצא לי. אני יודעת שנכנסת בדיוק ל"נישה" שהיתה חסרה...ומקוה שאנשים ידעו איך להעזר בך...דרך האינטרנט. אני שמחה איתך שעלית על דרך המלך ובכויות שלך עושה דברים שתמיד תמיד ענינו אותך,עקשנית שכמותך.... אצלי....כרגיל...רוני הלך לעולמו ויש לנו אחת קטנטונת מתוקה אך מכוערת ושמה דניאלה...את הרי מכירה את "האזרח" שדוגל באימוץ החלכאים כי מישהו צריך להציל אותם....סה"כ המון עבודה איתה(בשבילי הכל זה עבודה קשה בימים אלו) אבל היא חתולה כל כך נעימה באופי שכיף לנו. שבת שלום ושוב המוו המון הצלחה מכל הלב. טייייה

מפרגנות, בטח מפרגנות ../images/Emo9.gif

איזה כייף לי שמפרגנים לי ככה. כן, פתיחת פורום בנושא הזה דרשה נחישות מסויימת. אבל הנה, אני מקווה שזה השתלם. בוודאי תשמחי לדעת שכאשר אני לא כאן אני עובדת באחת מקופות החולים הגדולות בתור האחראית על המחקר... ברפואה משלימה! מה שבהחלט דרש עיקשות. משתתפת בצערך על מותו של רוני. לגדל גור זאת עבודה קשה. אני עדיין מגדלת את מיני (כבר בת 6, שתחיה). היא גידלה עכשיו פרוות חורף נהדרת. בכל מקרה, את בוודאי יודעת, אבל אספר לטובת שאר חברי הפורום כי: החתול טוב לבריאות! גידול חיית מחמד מוריד לחץ נפשי. בעיקר הודות למגע וגם לחיבה. היה אפילו איזה מחקר שהראה שליטוף חתול מחמד כך וכך דקות ביום מוריד את לחץ הדם בכך וכך מילימטר כספית. תודה על האיחולים. אני מקווה שגם את תתרמי פה מהידע, שברוך השם לא חסר לך.

למעלה