עפרה מזל טוב ובהצלחה

Mנטה

New member
עפרה מזל טוב ובהצלחה ../images/Emo13.gif

תגידי, אם אני גם עושה ספורט וגם אוכלת בשר, יהיה לי או לא יהיה לי כולסטרול מופקע ?

שומר פיו ולשונו

שומר מצרות נפשו. מועצת אחלה מברכת את באי הפורום ומאחלת לכולם בריאות, אריכות ימים ושפה עשירה.

תודה.

זה מזכיר לי שדיברו על זוג שהוא עולה מרוסיה והיא מרוקאית. איך הם החזיקו מעמד? לא הייתה להם שפה משותפת, אבל היו להם שפתיים משותפות. חיים ומוות ביד הלשון, עפרה

ורק עכשיו שקראתי את הרמב"ם(אצל הלל)

למדתי ש"שומר פיו ולשונו - שומר מצרות נפשו" נאמר גם במובן ששמירה על תזונה טובה מונעת מחלות. יפה! כל יום לומדים משהו חדש.

תודה, מנטה

תגידי, כמה עולה מעיל ליתום? זה תלוי ממה עשוי המעיל, של איזו חברה מאיזה חומר וכו'. כך גם לגבי הספורט והבשר. תלוי איזה ספורט את עושה וכמה, איזה בשר את אוכלת וכמה. הכל עניין של מידה! (אגב, איזו מידה את?)

Mנטה

New member
אז מה, יש כמויות ?

כלומר, אם אכלתי X אני צריכה לעשות Y ספורט ? נשמע שווה. זה עובד כך גם לגבי עישון ? ומידה זה שאלה שלא שואלים גברת. את יכולה להבין לפי הפורום שלי שאצלנו מידות זה דבר לגמרי גמיש. (927)

אכן

אם אכלת אוכל ב"שווי" 2000 קלוריות, את צריכה לשרוף 2000 קלוריות. הדרך הכי מהירה לעשות זאת היא בפעילות גופנית. לגבי סיגריות זה לא ככה, כי אין שום דבר שאת יכולה לעשות שיוציא לך את הפיח מהריאות. הוא רק מצטבר שם ומצטבר
. בקשר למידותיך הטובות, excusez moi, madame, לא התכוונתי להציק. ראיתי שאת מנהלת את פורום ארץ הפלאות ביחד עם אחת שקוראים לה שוקולד. תגידי, שוקולד זה בריא או לא?

למעלה