עצבים!!!

עצבים!!!

אני כולי עצבנית...
כאילו להיות חולה בפיברומיאלגיה זה א מספיק קשה המדינה מחליטה להערים קשיים...
הלכתי לקנות השבוע את הסימבלטה בבית מרקחת של קופת החולים שם אני יכולה לשלם דרך הוראת קבע. נאמר לי שמאחר ואין הנחה על התרופה לא ניתן לרכוש את התרופה בבית מרקחת של קופת החולים אלא רק חיצוני.
שאלתי למה והתשובה שקיבלתי הייתה שמשרד הבריאות הוציא נוהל שאומר שבתי המרקחת של קופות החולים לא יכולים להיות עם מטרות רווח ולכן ללא הנחה לא ניתן לקנות דרך הקופה.
סימבלטה זה לא זול..התרופה עולה לחודש 207 שקל....אלוהים יישמור..ועוד להערים קשיים?????? למה????
אף!!!!

robinebony

New member
באיזה קופת חולים את?

אני קניתי ביום חמישי סימבלטה בבית מרקחת של לאומית ולא הייתה לי בעיה (חוץ מזה שהיא לא בסל).
זה בהחלט מעצבן.

ו אולי

New member
יש לך מרשם של קופ"ח ?

לא הבנתי, אם את קונה סימבלטה ובכל מקרה מוציאה עליה 207ש"ח כל חודש ובמילא אין הנחה בקופ"ח אז מה זה משנה אם תקני אותה בקופ"ח או במקום אחר ?

לשאלתך

בקופת החולים אני יכולה לשלם דרך הוראת הקבע מה שאומר שזה לא נוגע לי במסגרת אשראי או במסגרת העובר ושב...
ככה אני צריכה לשים בתחילת החודש כסף בצד במיוחד בשביל הסימבלטה..זה מתסכל...זה בא על חשבון דברים אחרים.
וכן..זה מרשם של הקופת חולים.

אוי, בתי מרקחת. כמה יסורים שאני צברתי רק שם

גם אני במאוחדת, והתחלתי להכין קובץ עם מיליון החוקים שנוגעים לכל התרופות שאני לוקחת (וכמובן שכל פעם יש איזו הפתעה חדשה
), וזה ממש ממש מסובך. צריך תואר בחוקים של הבית מרחקת, ומה שקסום זה שהרופאים לא יודעים את החוקים האלה.

והנה גילית לי עכשיו משהו חדש. איזה טמטום. ובאמת שאני לא מצליחה למצוא שום היגיון. מה כואב ל*&)*^*% שלהם שבנאדם יקנה תרופה במחיר מלא במיטב כספו????

ומצד שני לא ידעתי שאפשר לשלם על תרופות בבית מרקחת של הקופה בהוראת קבע
זה ממש חידוש בשבילי.
אין לי משהו חכם להגיד חוץ מצרת רבים נחמת.....
מעוצבנים!

אני, חלק גדול מהיסורים שלי קשור לבית מרקחת. הייתי צריכה לתזז (ועדיין. למה לפתוח פה לשטן
) .
כמה פעמים בחודש לבית מרחקת של הקופה, וכל פעם תור וכל פעם ריבים עם אנשים וכל פעם איזה עניין חדש. זה חסר ואת זה צריך לחכות 27 יום מאז הפעם הקודמת והיום זה 26 יום אז תבואי עוד פעם. אין סוף....

תקופה מסוימת היתה מישהי שהיתה הולכת בשבילי לבית מרקחת. בפעם הראשונה, אחרי שהסברתי לה את כל מה שעלול להסתבך, ומה צריך שיהיה איתה והכל, אז היא חזרה ואמרה לי: שום בעיה.
יענו היא לא מבינה על מה אני מדברת.

בפעם השנייה היא התקשרה אלי כבר בוכה. כשהיא היתה צריכה לריב עם אנשים על התור כדי לחזור לרופא משפחה כדי שיתקן משהו במרשם והיא לא הבינה למה אנשים מדברים כל כך לא יפה וכל כך אגרסיביים. וטיזזו אותה הלוך ושוב (במקומי
)
והיא בנאדם בריא, כן?

ואז אני מתה על השאלה הזו, ששואלים אותי כמה אנשים קרובים לכאורה: אז מה את עושה כל היום? לייק, האלללוווו. רק לקנות תרופות זה רבע משרה, שלא לדבר על הדברים האחרים.

לבשורות וישועות

תבקשי מהרופא שיתן לך מרשם לתרופה חלופית שכן מסופקת בקופה

אני עברתי לויאפקס בדיוק בגלל זה. תכלס זה עושה בדיוק את אותו דבר רק שהויאפקס בסל והסימבלתה לא.

למעלה