עצבים.

עצבים.

מישהו יכול להסביר לי למה כשאני מחפש מידע על היום הפתוח באת"א כל מה שאני מוצא זה זה? הם ממש חיים בסרט אם נראה להם שאני אתן להם את מספר הטלפון שלי. 'סעמק.

נראה לי שזה לו"זים ליום אחר.

בקישור שנתתי כתוב שזה מתחיל ב12:00 ונגמר ב18:00. הלו"זים בקישור שלך מתחילים ב10:00 ונגמרים ב12:30.

GuestOfHonor

New member
נראה לי שאתה פשוט יכול להגיע לאוניברסיטה

אף אחד לא יעצור אותך בכניסה ויבקש דרכון.

זה שאני יכול זה ברור.

השאלה היא האם אני רוצה להגיע לשם ל4 שעות בלי לדעת מה בדיוק יהיה. התשובה היא לא, עם כל הכבוד יש לי דברים לעשות באמצע השבוע.

oromer

New member
מנהל
ולמה שלא תתקשר למזכירות החוג הרלוונטית?

הם ידעו לענות לך מתי יהיה החלק שמעניין אותך.. וסביר להניח שהם לא יטרידו אותך בשאלות

כי השנה היא 2015.

אני חושב שזה הגיוני לצפות שיהיה מידע נגיש באינטרנט. עובדה שהם פרסמו לו"ז ליום הפתוח הקודם, למה לא לזה?

oromer

New member
מנהל
השנה 2015, והיכולת קיימת.

לא תמיד היכולת לעשות משהו מונעת מהם לעשות את מה שנדרש.
הם לא היחידים שלא עושים.
בעבר היתה שנה שגם באוניברסיטת חיפה החליטו שעושים יום פתוח מקוון.
אני מניחה, שהם רוצים שיהיה להם את הפרטים שלך, וגם מתוך חשיבה שמי שבא ליום פתוח שיכול לבוא ל 4 שעות, ואולי במיוחד כי זה אוניברסיטת תל אביב. והביקוש אליהם גבוה. אז הם לא חייבים להשקיע.

oromer

New member
מנהל
אני לא מצדיקה את ההתנהלות

אני מתארת מצב לפי איך שאני מבינה את זה.
אם נסתכל על הפורום הזה, נראה שבאופן כללי יש נטייה להמליץ על אוניברסיטה מאשר על מכללה, ויש מדרג גם בין האוניברסיטאות ובין המכללות.

אז למה שאוניברסיטה שנחשבת טובה, להתאמץ בכלל? איזה סיבה יש לת"א, לעברית, לטכניון? אם רוב המועמדים שיכולים מבחינת תנאי קבלה יבחרו ללכת לשם. בסוף, למקומות מסוימים הביקוש עדיין גדול מההיצע. ואם המשאבים מוגבלים, הם יבחרו איפה להשקיע אותם.
מעבר לזה, זה דיון מעניין אם באמת אנחנו לקוחות של האקדמיה. כי בסוף אתה בוחר איפה אתה רוצה ללמוד, בהנחה שאתה מתקבל. היה לי פעם מרצה שטען שמעסיקים הם הלקוחות. זה שאנחנו משלמים שכר לימוד הופך אותנו ללקוחות?
אני כבר הפסקתי לצפות לחווית שירות ושיתייחסו אלי כאילו אני לקוחה.

לא חושב שזה קשור.

בסופו של דבר, אם הם מארגנים יום פתוח כנראה שהם רוצים שאנשים יבואו, ואם הם רוצים שאנשים יבואו כנראה שכדאי להפסיק עם השטויות האלה.

GuestOfHonor

New member
אני אספיילר לך

כנראה שיש דוכנים של החוגים השונים שבהן ישבו המזכירות, סטודנטים שנבחרו (=סונג'רו) בקפידה, ואולי גם איזה חבר סגל אם נחה עליו הרוח.

אפשר לבוא ולשאול שאלות.

ייתכן שגם יש הרצאות של חברי הסגל השונים על תחומי הלימוד או על נושאי המחקר שלהם. אם כן, זה די דפוק שהם לא מפרסמים תוכניה עם מה ומתי.

ייתכן שתהיה תערוכה של פוסטרי מחקר, וייתכן שלא.

זהו. בספק רב מאוד אם באמת תבלה שם ארבע שעות במידה ותגיע.

oromer

New member
מנהל
ברור

שיש להם אינטרס שתשאיר פרטים והם יחזרו אליך.
אבל אתה יכול להתקשר אפילו ממספא אחר למזכירות החוג או למרכז מידע ולקבל פרטים

למעלה