עצבנית (וחדשה)

alice100

New member
המצחיק,kukii im buzuk,שאת כל הזמן המסתדרת המושלמת,ומאידך

כל הזמן המאיימת הקיצונית-כאן:
"..•והיא גם יכולה לעזוב אותו וללמד אותו לקח......."
כאן:
"..כשיהיה לה ילד ויהיה מצב שהיא תצטרך את עזרת חמןתה היא תבקש אפילו שחמותה לא ילדה את הילד."-
&nbsp
בינתיים את המושלמת שאין לה שום בעיה שיתלבשו לה על הלו"ז,כי בכל מצב אחר,כל אחת אחרת היא סתם קנטרנית
שלא חושבת על העתיד.אם כרגע חמותה לעתיד הופכת את הלו"ז שלה לפקק,לפי גחמותיה,היא צריכה לחשוב על זה שאולי תצטרך את עזרתה לשמור על הילד.
&nbsp
מג'יק פיי לא חייבת דבר לחמותה לעתיד.
וכן,כרגע,חירבשו לה את ימי החופש להם כל כך חיכתה.
והללויה,הבן עוזר להוריו והיא תתבאס כי הוא "בחר" בלהיות בן טוב,
ויופי-הכל "טוב",עכשיו זה בסדר.כביכול לא היתה מלחמה,כי הוא "בן טוב" ובחר לעזור להוריו
כדי שהם יוכלו לטוס לאיזה טיול סתמי עם הכל כלול.
עד הפעם הבאה,והטיול הבא.....
&nbsp
&nbsp

kukii im buzuki

New member
תודה
אני לא מושלמת, אבל די קרובה לזה

וכן, לרוב אני מסתדרת עם חמותי, בעלי, ילדי, חברותי
לא מחפשת מתחת האדמה סיבות לריב, אין לי בעיה לעזור כשצריך
ואגב, כשחמותי נסעה לחו"ל הצענו בשמחה לאחיו הצעיר שהיה אז נער בן 17(שלא נגוע באף מחלה קטלנית ויש לו אפילו ריח טוב)לגור אצלינו לשבועיים.
אז אומנם הפרטיות שלנו נפגמה ולא השתגלנו על שולחן הסלון (בדרך כלל כשאני מתנדנדת על השנדליר) אבל היה ממש נחמד להכיר אותו הרבה יותר טוב
ובקטנה להחזיר לחמותי על כל הדברים שהיא עשתה למענינו בכך שידעתי שהחופשה שלה תהיה הרבה יותר שקטה.
מתנצלת מראש אם זה לא מתאים לאג'נדת החמיות-כלות שלך.
אגב, גם אם חברה היתה מבקשת הייתי מסכימה.
כמה טיפול ילד בן 17 צריך?
לא הרבה, סתם להיות שם ושידע שאם הוא צריך משהו יש ממי לבקש, לא הקרבה גדולה

alice100

New member
נחמד מאד שאת עפה על עצמך.אבל זאת את,ולך מתאים כל הלהיות שם

בשביל כולם.לא כולם אוהבים את זה ולא לכולם זה מתאים.
זכותה לא לאהוב את מה שלך עושה כל כך טוב כבר 20 שנה.
היא עוד לא התחילה את ה 20 שנה.היא ב"טרום"..
ובינתיים ,את בודדה בהתלהבות שלך .
כל אחת תחליט כמה היא צריכה להתלהב כשמתמרנים אותה לפינות הלא רצויות לה.
&nbsp
&nbsp

kukii im buzuki

New member
אני לא רק עפה על עצמי אני גם עושה סלטות

ואני בהחלט אציע לבנות כאן עיצות שמגיעות מהנסיון שלי, זה לא הגיוני שאציע עיצות שמגיעות מהנסיון שלך.
הנסיון למוד השנים שלי מוביל אותי להציע את מה שאני מציעה.
והנסיון המלחמתי שלך יוביל אותך להציע הצעות מלחמתיות
והכל בסדר, בשביל זה יש פורום

magicpie

New member
כמה הבהרות,בעיקר לקוקי :)

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי,חמותי סהכ אישה טובה, אנחנו לא ניהיה BFF ולא נצא לשופינג ביחד,אנחנו מאוד מאוד שונות אחת מהשניה בהרבה היבטים,לא רק הפרטיות, אבל אני מכבדת את זה,ומבליגה על המון דברים כמו שאמרתי שהם קטנים, כי אני מבינה שראיית העולם שלה היא אחרת משלי וזה אומר שלא נצא לחופשות ביחד,אבל לא אומר שאני צריכה לא להסתדר איתה.
&nbsp
ההתנגדות שלי היא לפניה שלה אליי,כמו שגם את הבנת..אם היא היתה פונה לחבר שלי והוא היה אומר לי שזה המצב, וההורים שלי היו בבית-הייתי הולכת לישון שם.עצם העקיפה שלו ממש עצבנה אותי כי זו לא פעם הראשונה שזה קורה,פעם הסבא(!!) התקשר אליי וביקש שאני אשדל את חבר שלי לעשות משהו שהוא והאמא רוצים,והבהרתי לו בנימוס שאני לא מתערבת בכלום. ואני באמת לא רוצה להיות מעורבת שיחסים שלו עם המשפחה שלו.בעיניי זו ממש משפחה בלי גבולות,אמא שלי לא הייתה מעלה על דעתה להתקשר לחבר שלי ולבקש ממנו לשדל אותי לעשות משהו שהיא רוצה.
&nbsp
לפני שטסו ההורים שלי שאלו אותי איפה אני מתכננת להיות,יכלתי לסרב להיות בבית שלהם ואז הם היו שמים את האוטו ודברי הערך אצל דודים שלי בעיר אחרת שתמיד נמצאים בבית, או שהיתי לוקחת את האוטו לדירה שלי אם רציתי, היתה לי בחירה.
&nbsp
וסתם לרקע,אני בחיים לא אבקש ממנה לשמור על הילדים שלי.אני לא סומכת עליה בכלל מהרבה סיבות שרק להן מגיע שרשור חדש.

magicpie

New member
וד"א

אז הסבא חולה, בשבת חבר שלי ישן שם, ואתמול הסבא עדיין היה חולה ולי יש יומולדת,וחבר שלי היה בבעיה כי לא רצה לנטוש לא אותי ולא את אחותו,אז כן באתי אליו לישון אצל ההורים שלו, לילה אחד וזהו. בהתחלה האינסטינקט היה להתנגד כדי לא "לתת לה לנצח" אבל אני כן מנסה שלא לשחק בקקי...לילה אחד לא יהרוג אותי,אבל שבוע שלם כן.
לא יודעת כמה חולה הסבא, מסתבר שהוא הספיק לקחת את הג'יפ של האבא לסיבובי דאווין...כשאני חולה אני לא נוהגת בג'יפים להנאתי אבל סבבה...מה אני אגיד? חבר שלי מאמין שהוא חולה וזה לא התפקיד שלי לסכסך.
&nbsp

kukii im buzuki

New member
אני שמחה לשמוע שהתגברת על הרצון הילדותי לא לתת לה לנצח

זה כל כך פוגע כמו בומרנג בסוף שעדיף ללמודד לוותר על האגו לפעמים

קליספרה

New member
לא את צודקת - בחורה בת 17 לא צריכה בייביסיטר

תיהיו איתה בקשר אם אתןם מחבבים אותה וכמובן שאם משהו קורה לה שתפנה אליכם
אבל חוץ מזה תמשיכי את החיים שלך
ותסנני את האמא

kukii im buzuki

New member
אני מאוד מקווה שאח שלה אוהב אותה לא רק מחבב אותה

או שרק בצד של האישה אוהבים את האחים והאחיות ובצד של הגבר מקסימום אולי מחבבים אותם

קליספרה

New member
אני יודעת שלא אצלך במשפחה אבל

יש אכן אחים בלתי נסבלים, וזה לא משנה אם הם שלה שלו שלנו.
גם אם האחות היא הכי נפלאה שיש זה לא משנה את העובדה הבסיסית. חמותה חירבנה לה את החופשה שלהם מבלי לתאם לשאול או להתייעץ איתם העיקר שחמותה בחופש - האח הידד, נפלא
&nbsp
כן, אני חושבת שבגיל 17 , זה מביש אפילו לבקש בייביסיטר עבורם - אני הייתי חותכת וורידים הבן שלי היה עורף את ראשי גם מוקדם יותר.
אם לבת יש בעיה קונקרטית להשאר לבד באיזה זכות היא מגלגלת אותה עליהם? הילדה היא אחריותם הבלעדית, של ההורים ושלהם בלבד.
&nbsp
בוודאי שאם יש אח הוא יכול לעזור אבל ההבדל בין עזרה לכפייה הא בדיוק כמו אותה חמות שהתחננה לנפשה על כך שלא נותני לה מנוחה. היא אמורה להיות מתחשבת ברגשות כולם. יואילו לתאם מספיק זמן מראש סידורי בייביסיטר ויתאמו שאכן זמני החופשה שלהם מתאימה לאחרים
&nbsp
אישית הייתי רותחת אם במקום לטייל, לנוח רגל על רגל ולהשתורלל הייתי צריכה בחופשה המאוד קצרה שלי לשמור על גיסתי גם אם הייתי מתה עליה .

kukii im buzuki

New member
אדם ממאדים שינחת בפורום שלנו יבין דבר אחד

משפחות של כלה הן משפחות מושלמות, עם אמהות מושלמות, אבות מושלמים, אחים מושלמים, חיים מושלמים,חינוך מושלם ואהבה גדולה

משפחות של הבעל הן פשחות פרימטביות, האימהות איומות, האבות מפגרים קלות, האחים איומים והאחיות קנאיות.

לגבי הנושא הנדון, אין שום דבר מביש באח גדול שנשאר עם אחיו הצעיר כשההורים בחו"ל, אולי סתם בשביל שאם בלילה גנב שהבין שבבית ישן נער צעיר יחליט לפרוץ או אנס חביב שיגלה שיש נערה צעירה שישינה כל לילה לבד יתחזה לשליח ויאנוס אותה.
סתם בשביל ההרגשה טובה של ההורים

לגבי הטיולים בחופשה אם היא נתבקשה לשמור על הבית ולכן תכשיטי המלוכה לא עברו לדודה, איך בדיוק היא יכולה לטייל?
לנוח רגל על רגל היא יכולה גם אם יש בסביבה נערה בת 16 שסביר להניח לא תשב לה על הרגליים.
לרתוח זו תמיד אופציה אבל בסוף מקבלים אולקוס וחיי משפחה מבאסים

קליספרה

New member
אין לי מושג לגבי בעיות עם משפחת הבעל

לי היתה רק חמות והערצתי אותה, היא היתה החברה הכי טובה שלי ואין יום שאני לא מתגעגעת אליה, הילדים של אחי קראו לה סבתא
&nbsp
אחי הוא בן בית כמשפחת אשתו והיא בת בת בית אצלנו - יותר מזה שתי המשפחות חיודדות וחוגגות חגים יחד. ככה שאני ממש לא הכתובת לטענות האלה.
אין לי בעיה של משפחה שלו/שלי - יש לי בעיה רצינית שלא מתכננים איתי מראש ומפילים עלי תיקים
&nbsp
אני בהחלט הייתי מתרגזת -
תגידי "את אגואיסטית",
אני אגיד "לגמרי - תמיד הייתי"
אבל אני לא מבינה למה אסור לה להיות אגואיסטית כשמדובר על חופשה שלה.

kukii im buzuki

New member
אז את וגם אני די יוצאות דופן בעניין של החמה ושל משפחת הבעל

מותר לה להיות אגואיסטית, לכולנו מותר, אני מנסה להגיד את הדברים מהצד שלי, אני נגד אגואיסטיות
ולדעתי היה ניתן למצוא פתרון
אבל שוב, תמיד אפשר לנקוט ביד קשה זו גם עמדה וזו גם דרך זו רק לא הדרך שלי ולכן אני לא יכולה לייעץ עיצות כאלו.

(את יודעת....יש דברים שנשים כאן מוכנות לעשות למען זרה מהרחוב והן לא תעשנה למען משפחת הבעל)

alice100

New member
ממתי,"לשמור" על בית זה לדגור שם סביב השעון?

ואפרופו דגירה בבית,שנראית מתבקשת כשחולים-מאחלת לסבא
שלא ישכח להחלים כשההורים יחזרו. שלא ישכח חלילה להחזיר את הג'יפ.
.חוץ מזה איש אינו מצפה שידגור שם ,נכון?-לא,ממנו אין צפיות.

kukii im buzuki

New member
אני דווקא הייתי רואה את זה כדבר חיובי

שסומכים עלי יותר מאשר על הסבא......אבל כל אחד והראיה שלו

לגבי הבית, הבנתי שזה קריטי כי אי אפשר היה לחלק את הלילות מחשש לגניבת תכשיטי הכתר והמכונית

alice100

New member
טוב,עכשיו ברור שלא הבנת כלום

כי את "מבינה" רק בצד אחד .
&nbsp
זה כבר מייגע וחוזר על עצמו.
&nbsp
לילה טוב.
&nbsp

kukii im buzuki

New member
ברור, הרי אני לא מבינה כמוך ובמחנות לחינוך מחדש כולם כבר

נלמד לחשוב כמוך ואז גם נחשב למבינות דבר

אבל בהחלט הגענו לנקודת הסכמה, את מייגעת

alice100

New member
נכון.ברור שלא הבנת כלום.

זה בולט מ"פירושי" מצבים שלך.לא אמרו אמן לכפייה מכוערת וחד צדדית-אז מי שלא אמר אמן
מנהל "מלחמות".פתאום סומכים יותר עליה מאשר על הסבא המתחזה לחולה.
פירוש עקום.זה מה שזה.
&nbsp
גם ענין המחנות לחינוך מחדש-מאד יחודי לך.אבל מי מבין על מה את מדברת.
יש/היו מקומות מאד מיוחדים "לחינוך מחדש"-מה זה שייך לנושא הדיון ,הדעות השונות בנושא ולארץ ישראל.
&nbsp
&nbsp

למעלה