עצבני כל כך על מכון פילת - מכתב דחוף להנהלה

Regedit

New member
עצבני כל כך על מכון פילת - מכתב דחוף להנהלה

לפני חודש נשלחתי ממקום התמודדות לתפקיד בעבודה למרכז הערכה פילת שם עוברים יום של 8 שעות החזירו לי תשובה אחריי שבועיים עם תשובות שליליות. עד כאן זה בסדר אולי אני לא מתאים למשרה או שיש לי דברים אחרים שאני צריך להתשפר בהם. אולי לעשות קורס במכון נועם אולי ללמוד להציג את עצמי נכון וכו'... אבל מה שכן הבעיה שלי שזה ממש חוצפההההה!!!!! שהיום בבוקר היית אצלהם שוב ממקום עבודה אחר ששלח אותי לשם ליום הערכה באותו מקום פילת והם החוצפנים אמרו לי שעד שנתיים אנחנו שומרים את המבחן הקודם של שעשיתי לפני חודש ורק עם צריך לעשות השלמה לשאלות בעבודה החדשה אנחנו מוספים כלומר בעצם אני מתמודד על אותו תפקיד ואין מה לעשות השלמה . אני לא מבין את המערכת הדפוקה הזאת . באמת שלא ! פסיכומטרי בגוריות מבחני במכללות ובאונברסיטאות אפשר לעשות מבחן כמה פעמיים שרוצים ופה מגבילים אותך בטווח של שנתיים גם עם אני בעל שאיפות ורוצה להתשפר וללמוד מבחני הלוגיקה במחשב מבחנים דינמיים ראיון אצל פסיכולוג והצגה עצמית. אין באפשרותי ביגלל חברה כמו פילת מטומטמת!!!!!!! גם ככה התואר שלנו קשה עוד מקשים עלינו . הרי זה ידוע שכל מקום היום פלצני או שהוא חושב שהוא חש מקום עבודה איכותי שולח את המתמודדים לתפקיד למכון פילת או שאר המכונים האחרים כמו אדם מילוא וכו'... אבל למה את עושים את זה? עכשיו אני בבעיה המבחן האחרון שלי לא היה טוב ואני צריך להיות בסרטים . ולדעת שאין מה לעשות ואני לא יכול לשפר ולהתסמך רק על המזל.... אני לא מבין את המדינה הזאת. תנו לאנשים להתשפר להתקדם למה לעשות דווקא? לא הייתי טוב ? אוקיי אני אלמד אלך למכונים שמלמדים דברים בדינמיקה בהצגה עצמית בחשיבה לוגית ראיון אצל פיסוכלוג וכו' עכשיו שנתיים אני תקוע עם מבחן הראשון שלא אלך לי. הפקידה שם אמרה לי זה הנוהל אצלנו וככה זה לא משנה לאיזה התמודדות תפקיד תואר ראשון שני שלישי עד שנתיים והתמודדות לאותו תפקיד אנחנו שולחים את המבחן האחרון מה את אומרים על זה ?????... לא מעצבן?

אני

מסכימה איתך. אולי תלך למנהל שם ותסביר לו שהמבחן שלך לא היה מוצלח, ואתה מבקש לעשות אותו שוב.

למעלה