עצה קטנה?

עצה קטנה?

נשואה..סטוץ קטן עם רווק שלקח את זה ברצינות גמורה. מתעקש. מטריד. מאיים. לא מוותר על המשך הקשר ויותר מכך. מה עושים???????

emh

Member
שקלת אולי.....

לספר לבעלך? להתלונן במשטרה? נראה לי שלחזור לעוד סטוץ' איתו רק יסבך אותך עוד יותר. איך את חושבת שבעלך יגיב לזה? את באמת רוצה לחיות עכשיו בהטרדות ואיומים? אולי הוא ינסה לסחוט אותך.... לכי תדעי... העניין במקרה כזה, שאם את מעריכה שבעלך יסלח לך, אז האופציה של הסחיטה פשוט תרד מהפרק משום שבעלך כבר יידע. אם את לא רוצה לערב את בעלך אני רואה רק שתי אופציות: 1. לנסות לחכות עד שהוא שיימאס לו (וזה תלוי שהוא לא מאיים בסחיטה) 2. לנסות לערב משטרה מבלי שבעלך יידע.

העקרב69

New member
לנו היה מקרה דומה

אני לא מכיר את בעלך ולא יודע איך יגיב אבל אצלינו היה מקרה דומה. אשתי סיפרה לי קצת כעסתי כי לא יודע אם היתה מספרת לי ללא הלחץ שלו. יצאנו מזה ביחד. היה קשה אבל יצאנו מזה מחוזקים.

זין 17 סמ

New member
אני רואה שאתן אוהבות לקבל זין מחוץ

לנישואים. כמו שאמרתי תמיד- אתן הכלבות האמיתיות

tokit

New member
תתעלמי, עד שהוא יתייאש

אל תעני לטלפונים שלו, ואם את עונה.. נתקי מיד. זה יעבור לו מהר מאוד. הכי חשוב שתלמדי את הלקח.. רווקים מחוץ לתחום..

לא תמיד

זה שייך. תלוי באופי האדם. בקשר אתו. ברצון שלו. גם נשוי יכול להפוך עורו.לא לפחד לסכן. לרצות.

hadar315

New member
../images/Emo9.gifהנשואים

שמנה מתוקה: אני מסכים עם העצה שצריך לעשות את זה רק אם נשואים. אויש, שכחתי. אני גם נשוי...

תוקית יעצה לך נכון, יחד עם זאת...

חשוב מאוד, לא להשפיל אותו בשום דרך, להיות אסרטיבית, אם ענית בטעות לנתק רק אחרי שתגידי לו שאת לא יכולה לדבר וכו... אל תתני לו סיבות לנקמה, כי אז ינסה להזיק לך ויצור קשר עם בעלך. אסרטיביות! בהצלחה ולהבא רק נשואים - כמו במלחמה הקרה בין ברית המועצות לארה"ב - מאזן האימה!

למעלה