עצומה: ברקת, אל תיכנע לטרור החרדי!

Fleddermaus

New member
../images/Emo45.gif

כואב לראות את ירושלים נופלת קורבן לקומץ חוליגנים המחזיקים את תושבי העיר החופשיים כבני ערובה.

yuvalmines

New member
יותר כואב לראות

עד כמה ראש עירייה שנבחר בעיקר על ידכם משקיט קודם כל אתכם ומסיר אחריות ומתחבא תחת המלצת המשטרה וסוגר את החניון לשבועיים עד שיימצא פתרון. במקום להשאיר אותו פתוח בשבועיים האלו עד שיימצא פתרון המקובל גם על החרדים ולא הפוך. דבר נוסף שעצוב הוא לראות עד כמה אתם כציבור לא מסוגלים להניע מהלך אחד נורמלי.

Fleddermaus

New member
נבחר על ידנו?

על מה אתה מדבר? מרצ מעולם לא תמכה בניר ברקת הימני-קיצוני. יכול להיות שחלקנו הצבענו עבורו מחוסר ברירה, אך בוודאי שלא תמכנו בו נלהבות. באמת עצוב שהחילונים בירושלים לא מצליחים להזיז דברים. מה לעשות שהפגנות חילוניות לא כוללות שריפת פחי זבל ואלימות...

yuvalmines

New member
אם אתה חושב

שרק בגלל שריפות הפחים ואלימות החרדים זוכים לדברים טעות בידך, הסיבה היא הרבה יותר מהותית.

yuvalmines

New member
לי נראה

שלציבור החרדי ניתן לקרוא ציבור, אם זה אומר שהם כצרכן יכולים להתאגד ולהחליט זה כן זה לא. הם מכופפים את אגד לרצונם כי הם יודעים שיש להם כח להחליט שהם לא נוסעים באגד ומרבית הציבור אם לא כולו ישמע לכך. אני חושב שזה מה שקורה בעניין החניון שברקת לא רוצה להגיע לעימות אידאולוגי ישיר עימם כי הוא יפסיד בזה. וכי ניתן לומר שבגלל פרובוקציה אחת למשטרה אין דרך לעצור הפגנות? מכנגד נוכחתי לדעת עד כמה החילונים המבקרים בשבתות בירושלים באו להפגנת הנגד בעד פתיחת החניון

Fleddermaus

New member
עיריית ירושלים היא לא חברה

אני מסכים איתך בענין הכח הצרכני של הציבור החרדי, אבל הסיפור כאן הוא אחר. לא מדובר על חברה המאבדת רווחים כתוצאה מחרם צרכנים, אלא על פרובוקציות אלימות שהובילו עירייה, גוף שלטוני, להתקפל מהחלטה כזו או אחרת. נכון שהמאסה של החרדים משחקת תפקיד, אבל במידה והחרדים היו מפגינים בשקט ובסדר (כמו החילונים), או אפילו מפסיקים לחנות שם, החניון היה נשאר פתוח בשבת. הבעייה היא שהעירייה מפחדת מהחרדים.

yuvalmines

New member
יחד עם זאת שהיא אינה חברה

עדיין היא גוף שניתן "להגביל" אותו למשל ניתן להתריע כנגד ברקת "לנדות" אותו שזה אומר שאין לו דריסת רגל או משמעות אצל ציבור זה ושוב למה היא מפחדת ממנו? האן יש לה בעיה להפעיל את המשטרה על כל כוחותיה

למעלה