עצות להרזיה

erezsi

New member
עצות להרזיה

אני לא יודע אם זה מתאים לפורום הזה אבל בכל אופן שלום לכולם, שמי ארז, אני בן 23 כמעט שוקל 68.5 גובה 170 ס"מ. אני מתאמן בחדר כושר משהו כמו 6 פעמים בשבוע בכל אימון אירובי בן 30 דק על הליכון' שכולל ריצה והליכה. ולאחר מכן אימוני משקולות. אני מעוניין להגיע למשקל 65 המטרה היא חיטוב - עד להופעת שרירי בטן וכד'. אני תקוע על המשקל הזה כבר שבועיים, קילו למעלה קילו למטה... אני משתמש בכדורי הידרוקסיקט למי שמכיר... אוכל בריא.. אחרי אימון ארוחות כמו טונה וסלטים ובבוקר דגנים... אני משתגע כבר כי אני לא מצליח להוריד עוד 3 קילו.. יש למישהו טיפ?

meravdiet

New member
הרזיה

הי אתה מתאר מצב של תקיעות במשקל, אם שקלת יותר ואתה בתהליך של ירידה, וכעת נתקעת, זה נורמלי ותקין שתהיה עצירה, זה קורה לכל מי שעושה דיאטת הרזיה וזה חלק מהתהליך, אתה אמור להמשיך ולא להתייאש והגוף ימשיך לרדת עוד מעט .

הידרוקסיקט

נתוני הגוף שסיפקת חסרים את ערכי אחוזי השומן בגופך,שהם הערך הדומיננתי שדרכו בודקים את אפקטיביות הפעילות הגופנית. הכדורים שאתה נוטל מכילים בעיקר קפאין וצמח ממריץ נוסף בשם גוארנה שאינם משרתים את מטרותיך. תווסת ותתזמן את ארוחותיך בהתאם לפעילות הגופנית ניתן ליטול תוספים יותר ספציפים כגון: קרנטין,קראטין,bcaa , שמטרתם להרחיב את משך עצימות השריר ,להפחית חלק מהתהליכים קטבולים בזמן ואחר האימון ולתמוך בתהליך שריפת השומן במהלך הפעילות. כל זאת כמובן רק לאחר התייעצות עם מומחה מורשה בתחום ,למניעת נזקי גוף בעקבות נטילת התוספים.

גיוון באימון

בנושא הכדורים ותוספים קיבלת הסבר ובנושא האימון אשמח להציע לך את האפשרות לגוון. אין ספק שריצה הינה יעילה מאד לשריפת קלוריות ואחוזי שומן אך אולי כדאי לך לגוון במכשור האירובי, מכשיר האליפטיקל (סקי) שורף לא מעט ויכול להיות כתוספת יפה להוצאה קלורית. תוכל לגוון את העיניין בתוך האימון או בימים מסויימים בשבוע (cross training) סבלנות היא מקור עיקרי להצלחה במיוחד שמדובר ק"ג בודדים יחסית... בנוסף ייתכן שבנושא התזונה שלך גם ניתן ל"עשות" עוד משהו כמו פיזור הארוחות במהלך היום ומעבר לפחמימות מלאות... כדאי להיוועץ עם תזונאי/ת בנושא... שינויים יפים יכולים להתרחש בעקבות עצות מאיש מקצוע. בהצלחה רונן ד.

shapro

New member
איך להרזות

שלום לכם , רציתי ליידע אותכם שניתן לבצע דיאטה בעזרת כושר ולא רק ע"י כך שמפסיקים לאכול. ניתן להרזות בצורה יעילה ובריאה ע"י פעילות גופנית נכונה ומדידה. איך עושים זאת??? בעזרת שעון דופק (אני משתמש בשעון t3c suunto ) ניתן לקבוע את הדופק המתאים ועומס האימון כך שיעבוד על שריפת שומן בלבד. כאשר מגדירים לשעון טווח של דופק העונה על פעילות של בין 60%-70% דופק מקסימאלי ,ניתן למעשה לעבוד על שריפת שומנים ולא על נפח שריר כך שהפעילות מתועלת במהלך האימון לאפקטיביות מקסימאלית לשריפת שומן. בנוסף פרט לכך שאנו מרזים אנו משפרים את קליטת החמצן בגוף ומחזקים אותו.

למעלה