ערבי = אנס ?

י פ ו א י

New member
ערבי = אנס ?

באותם ימים הסתובבו הרבה ערבים בנתניה (ציטוט). כמה עצוב וכואב לי על הסיפור שלך, ככה עצוב וכואב לי שהדגשת את ה"ערבי" בסיפור, וכאילו שאם האונס היה מתבצע על ידי יהודי, הוא היה נחשב ליותר נסבל. לפי כך, בוחר אני של להתייחס לסיפור שלך, שכן כערבי אני מרגיש כאילו שאנסתי אותך, ולא תאמיני לי, בחיים לא עשיתי את זה ובחיים אל אעשה דבר כה שפל. ולאלה שקוראים מוות לערבים בפורום הזה, אני מייחל את הדבר הזה לבני משפחתכם. בכבוד רב, ערבי גאה

מוצרלה

New member
היי ערבי גאה ../images/Emo140.gif

כל אחד צריך להיות גאה במוצאו ולאומו באשר הוא. ואחד צריך לכבד את השני ללא קשר למוצאו,דתו או אמונתו. רוצה לענות לך לגבי הערבי שבמקרה זה, אני לא חושבת ששגית הכלילה פה את כל הערבים, אלא דיברה על הערבי הספציפי ההוא שעשה את מה שעשה. קרה שאצלה זה נעשה על ידי ערבי, אבל באמת זה היה יכול לקרות גם על ידי יהודי, או נוצרי. אל תיקח את זה באופן אישי אליך כערבי או לכלל האוכלוסיה הערבית(שבאופן אישי אני מתה על האוכל והפולקלור הערבי
). תנסה לנתק את הקטע העדתי, ותתמקד על הפגיעה עצמה.

makkk

New member
יישור קוו עם יפואי

אתה צודק במאה אחוז יפואי אני חושב שהסיפור הזה גזעני , ההתמקדות פה על הערבי האנס ולא על המקרה עצמו חוץ מזה איך ילדה בת 4 זיהתה שערבי אנס אותה ?????????? נניח שכן זיהתה שזה ערבי, למה בסיפור צריך להזכיר את זה "ערבי אניס אותי" מה היהודים לא אונסים?חוץ מזה לפי הסטטיסטיקה בחברה הערבית אחוז מקרה האונס נמוך מהחברות המערביות-לידיעתכם.

מוצרלה

New member
למה שלא תקראו את העיקר,

ולא תצמדו לתפל? עיקר הדברים הוא הפגיעה המינית, ולא משנה מי עשה את זה!!!! לא צריך לקחת את זה לפסים לאומיים, זה לא נכון. ילדים קטנים זוכרים פרטים קטנים.

cafesitta

New member
יפואי צודק לחלוטין../images/Emo45.gif אבל makkk

אתה טועה בדבר אחד: אחוז האינוסים אצל ערבים אינו קטן יותר. אחוז מקרי האונס המדוּוחים קטן יותר- יש הבדל. החברה הערבית ברובה סגורה יותר ואם בחברה היהודית פעמים רבות מתייחסים לנאנסות כאל מצורעות וכ"כאלה שרצו את זה," או "הזמינו את זה" בחברה הערבית רבים הקולות השמרניים ולכן הקיצוניים עוד יותר. ולכל כותבי ה"מוות לערבים" -בושה וחרפה
. לא כל האונסים הם ערבים ולא כל הערבים אונסים.

שילה1

New member
מבקשת להביא את הסטטיסטיקה לכאן..

על מה ואיזו מדברים. ובכלל-תמיד סברתי כי מסוכן להכליל!

zubash

New member
ואם זה היה יהודי???

היא הייתה כותבת - 'עובר אורח יהודי אנס אותי'? אני מצטער על האונס אך זה מריח קצת גזעני. תהיי חזקה.

מנכלית

New member
אולי מספיק!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה זה ההיתיפיפות הזאת????כל אחד משחק לי אותה נפגע עכשיו,במקום להתיחס למקרה ה מ ז ע ז ע הזה לגופו,כל אחד מתחיל להתבכיין לי ערבי..יהודי..אולי די עם הצומי הזה??זה פשוט מגעיל אותי.הבחורה שופכת את הלב ואתם ברוב חוצפתכם מעבירים אותה תחת מסננת של ביקורות,אם אילכם מה לכתוב...אל תזיינו את המוח בכל מיני בול שיט. נ.ב ליבי איתך....

שי ז.

New member
הגעתי דרך השער של תפוז ואתה לא צודק

ילד בן ארבע זוכר סימנים חיצוניים. אותו הדבר אפשר לכתוב צולע, מזוקן, קרח וכו'. לגבי הקריאות מות לערבים ברור שזו קריאה גזענית ומכוערת ומי שאומר אותה לא ראוי בכלל ליחס.

למעלה