ערב טוב אנשים וינשופים

Doctor Goblin

New member
אילנה, היה בהחלט מצב, אפילו בפורום הזה

שבו היו הרבה מעל לשלושה נגדי, בשרשור אחד.
התעצבנתי שם על כל מיני דברים אבל בטח לא התבכיינתי על תקנון תפוז.

ולא, כאשר אנשים מגיבים עניינית אני בהחלט לא רואה שיש כאן הפרה של שום תקנון.
וכאשר אדם מגיב ברמה האישית לכל אחד שמשמיע פיפס בפורום, גם אם זה לא מתקשר לנושא שלו, הוא "מזמין" את אותם אנשים להגיב לו בחזרה. זו דינמיקה של דיון שאותה מעודד "איש המיעוט". אז בטח אין כאן שום הפרת תקנון.

לפלר151

New member
חחחחח

אם רק היית יודעת כמה פעמים עשו פה בפורום (וכמובן בפורום השכן אצל זיקן) "כולם נגד לפלר" בחסות ובהשתתפות פעילה של מנהל\ת הפורום, כנראה שלא היית נותנת לי את הדוגמה הזאת...
זה ממש לא היה 3 נגד אחד, זה היה משהו כמו 4-5 נגד אחד לפלר במקרה של הפורום של הציפורים או 10 פלוס נגד לפלר במקרה של הפורום של זיקן (בזמנים מסויימים, היום כבר רוב הגולשים יודעים בדיוק מי זה זיקן...).

אילנה, הטענה שלך באמת נשמעת לי מגוחכת...

בואי נוציא רגע את פיורהאני מהמשוואה (כי באמת שאני לא מכיר אותה).
לא אני ובטח לא הדוקטור "תקפנו" את מוטי...

אם כבר משהו "תקף" (או "התגונן באגרסיביות" בלי שום סיבה...) זה אדון מוטי הנכבד...

לדעתי הבעת עמדה בצורה עניינית ורצינית לא יכולה להיחשב "תקיפה".
לעומת זאת, אדון מוטי הנכבד לא טרח כלל להתייחס לשאלות של הדוקטור וכמובן לא לנקודות שאני העליתי בצורה מסודרת ועניינית מול האשמות חסרות השחר והביסוס שהוא האשים אותי (שימי לב שמוטי אוהב לקרוא לי "אתם"...), אלא רק טרח להאשים אותי שוב פעם ושוב פעם בהאשמות חסרות בסיס כלשהו (למעט המוח היצירתי שלו...).

יש תקנון בתפוז

כאשר שרשור שלם עוסק לגופו של מגיב זה נוגד את תקנון הפורום.כמובן שגם סגנון לא מכבד נוגד את תקנון הפורום.אבל חהעלות אדם אחד על המוקד זה פסול עפ'י חוקי הפורום ובכלל.בערב אולי ארחיב מעט בנושא

לפלר151

New member
לפי מה שאת טוענת

90% מהפוסטים בפורום שיחת גברים היו צריכים להימחק...
ובכלל אחוז עצום מהפוסטים בתפוז היה צריך להימחק...

ובואי לא נגזים בבקשה - אף אחד לא העלה את מוטי על המוקד (גם לא פיורהאני שנכנסה מולו לעימות חזיתי).

את יודעת, שעל פי תקנון תפוז גם אסור להזכיר חסומים או לקיים דיון עליהם על גבי הפורום הפתוח אבל זיקן מאפשר את זה חופשי (רק לכמה גולשים, על פי אינטרס אישי שלו, לאחרים הוא מעיר ומוחק...).
ככול שזכור לי על פי תקנון תפוז גם אסור לעשות אאוטינג לגולשים - אבל זה לא מונע ממנהלי פורומים (כמו זיקן לדוגמה) לעשות אאוטינג לגולשים גם אצלם בפורום וגם על גבי פורומים אחרים...

אחרי שהמנהלים של תפוז יעמדו בתנאי התקנון, אולי תהיה לתפוז זכות לדרוש מהגולשים לעמוד בתנאי התקנון.
כל עוד ההנהלה לא עומדת בכללים, למה שהגולשים יעמדו בהם ?

Doctor Goblin

New member

ושתביני, אילנה, גם אני סולד מ"עליהום" באופן כללי. במקרה הזה, לעומת זאת, באמת מנסים להבין פה מה הולך בלי לתקוף. התגובה האובר דפנסיבית (שכללה השמצות רבות - שעליהן לא טרחת אפילו להעיר...) גורמת לדיון להיות הרבה יותר מכוער ממה שהוא יכול להיות.

האמת שבעיקר הייתי רוצה להרגיע פה את מוטי, אבל זה לא ילך ממני, כי הוא מפרש נייטרליות כתקיפה ועסוק ב"מלחמה בעשר חזיתות שונות".

שחקן ברברן

יש לי סיבות טובות להגיב נגדך
תעבור על תגובות אחרות שלי

אתה שקרן
דופק לנו כאן הצגות תכלית עלובות

הם הבינו את הכוונה שלי מזמן מזמן

טענות תגובת התוכן שלי ידועות להם
ולכל הקוראים הסמויים עוד בתחילת היום
הם סתם משחקים אותה

הם סתם ירדו על גופו של מגיב עברו על תקנות תפוז וגם הבחורה.

1000 פעם הסברתי את עצמי
תעברי על הכל

וגם ההיא סתם נכנסה בי
טוב זה סיפור ידוע

חרטא ברטא קבלתי ממכם תגובות מריחה

לא מנומקות לא בטיח ולא נעלים
התייחסתם לגופו של מגיב

לא עניתם לעניין בכלל
אתה מר עולם בדיכוי חופש הדיבור
אתה אכבר דיקטטור.

לפלר151

New member
משפט אחרון מוטקה, לפני שאני הולך לישון

זה שתרשום עוד 20000000000000000000000000000000000000000 מליון פעם שאני דיקטטור וצבוע (ותתעלם מהעובדות שפרטתי לך למעלה) עדיין לא הופך אותי לכזה...

ואם אתה רוצה להתייחס אלי, תתייחס אלי, אני ממש לא חלק מ"אתם"... אני לפלר ואני עומד בפני עצמי.

תחשוב על זה...

לילה טוב ויום מוצלח לכל ה-
(כולל מוטי).

נכון אתה כזה גם בלי שאני ארשום

אתה צבוע

ותראה מה עשית לי היום ביחד עם הדוקטור
לוחם חופש עלק פחחחחחחחחחח

מזל שאילנה ראתה והגיבה

לפלר151

New member
אילנה, אפשר שאלה ?

שאת אומרת "לגופו של מגיב" את לא מתכוונת לזה שאני מגיב לעצמי נכון ?

+

לפלר151

New member

אילנה, קבלי עצה משפטית בחינם, לא מאיימים על עו"ד בתביעה...

זה ממש לא מפחיד אותנו...

זה בערך כמו המשפט הידוע "לא מאיימים על זונה בזין" או "לא מפחידים זונה בזין" (יחפה, אני מקווה שלא הגזמתי עם השפה, בכל זאת מדובר ב"ביטוי ידוע"...)

אז זה לא יונה ויין?!?;)

אני לא מאיימת,רק ממליצה ,מיידעת ואם צריך אף מבצעת(למרות שעדיין לא תבעתי אף אדם;)

למעלה