ערב טוב בנות ושבת מבורכת

ערב טוב בנות ושבת מבורכת

שאלתי את הרונים איך אני יכולה להיות יצירתית יותר בכל מה שקשור לגן? אותיל'ה אלגיז דאגאז אני מרגישה חסומה בכל מה ששור ליצירתיות שלי (כן כן אני מודעת שלמילה יש כוח ואני חוזרת על זה שוב ושוב), אני מרגישה שאני לומדת ונעשית מקצועית יותר בכל יום שעובר אבל בנושא הזה אני ממש לא מאמינה בעצמי. מה אתן מציעות לי לעשות? אשמח כמו תמיד לשמוע את דעתכן
אור ואהבה

אוקי..

תשמעי, מהפריסה שלך התשובה נשמעת לי ברורה - בספר "דרך האמן" כתוב - קפוץ, הרשת כבר תפתח לרגליך. אמונה. היצירתיות קיימת בך . זה רק מרוב שאת אומרת לעצמך - אני לא יצירתית... אני תקועה עם היצירתיות... שהיצירתיות שלך נתקעת. אז אם זה המצב, למה שלא תנסי להחליף את המנטרה? תגידי לעצמך - היום הוא היום שבו היצירתיות שלי פורצת. היצירתיות שלי פורצת ממני כמו מעיין, והיא תמשיך לזרום ממני בלי הפרעה. היצירתיות שלי מתעוררת ומשתחררת ממני ללא שום חסימות. נו? איך זה משפיע עלייך? מתעוררת היצירתיות? עומר

עומר יקירתי

את בהחלט צודקת. אשנה את המנטרה ואני בטוחה שבעקבות כך יהיו שינויים חיוביים! יש לי גם את הספר דרך האמן..... סוף סוף אתחיל לקרוא בו וליישם אותו
עכשיו יש לי סיבה מספיק מוצדקת תודה יקירה

עומר יקירתי רוצה לעדכן אותך ../images/Emo13.gif

כבר מעל לשבועיים אני כותבת דפי בוקר. היום אני מתחילה בשבוע השלישי שלי. הספר מעניין. המשימות לוקחות אותו אחורה בזמן. אני מתחילה לשנות הרגלים. דברים קורים לטובה. אני מרגישה בצמיחה. תודה לך שוב. אחרי המון זמן שהספר שוכב אצלי בארון סוף סוף אני עושה שימוש בו. הוא כלי נהדר! חיבוק גדול

שבוע טוב

שאלתי את הרונים איך אני יכולה להיות יצירתית יותר בכל מה שקשור לגן? אותיל'ה - זהו ייעוד והגשמה... אלגיז - אור ועליצות דאגאז -- הפצעת השחר משהו שמתקשר לי לקבלת דרכך..לשביעות רצון וללבוא משמחה... נראה לי שזה קשור לקבלת עצמך ולהניח לדברים...
תתחברי לילדה שבך...ותני לעצמך להגיב אליהם בטבעיות..זוהי עצת הלאונרדו.. ויש לי גם שלל הפעלות יצירה המשלבות בין סיפורים ויצירה.....מזמנים בהם עסקתי בזה..תיאטרון בובות..דרמה ועוד... לאט..קודם תתמקצעי ואח"כ תשתחררי..כך נראה לי, הרונים מאשרים שאת במקום הנכון לך...!

יקירתי

תודה רבה על רצונך לתרום :) אתחיל עם הספר דרך האמן ואני מאמינה שאצמח משם.... למה כוונתך שאמרת שהרונים אומרים שאני במקום הנכון? לגבי המקצוע בו בחרתי? תודה יקירה וערב נהדר עם אור אהבה ושמחה

למעלה