ערב טוב בנות יקרות!

ערב טוב בנות יקרות!../images/Emo24.gif

מה שלומכן? שאלתי את הרונים לאן יוביל אותי הטיפול אצל x? איסה אותי'לה קנאז תודה רבה וערב נפלא!

מה שלומכן?../images/Emo154.gif|../images/Emo151.gifןשמחה וצהלה!!!

שאלתי את הרונים לאן יוביל אותי הטיפול אצל x? איסה תקופת קפיאה לא לנסות להלחם בסטטיות...זה יחלוף אותי'לה הכל נכתב מראש..זהו יעודך..וזוהי דרכך קנאז נפילת האסימון הארה הצלחה..אך הצלחה חלקית ....יש לציין, זה לא טיפול "קל", יצופו בו דברים וחללק מהזמן תרגישי רע אך אם תתמידי בו 'השיעור שלך ממנו ילמד', וזה יוביל אותך כברת דרך קדימה.. לפרק זמן מסויים...כך נראה בהצלחה

ערב טוב לאונרדו מה שלומך??../images/Emo140.gif

למה כוונתך שכתבת:" וזה יוביל אותך כברת דרך קדימה.. לפרק זמן מסויים...כך נראה" תודה רבה וחג שמח ומבדח!

כוונתי

שמקריאת המשפט הרוני... קנז הוא רון של הארה אך..הוא לא ההארה בשיאה כי אם חלקית..סוג של הבנה .. הטיפול הוא פיתרון לעת עתה....

תודה רבה לאונרדו

ורציתי לשאול אותך האם בעוד חודש כשאשאל לגבי הטיפול תתקבל תמונה חדשה? אשמח לדעת באופן כללי לכמה זמן הפריסה תקפה תודה ושבת מבורכת

שבת שלום לאונרדו שוב אני ../images/Emo66.gif

הטיפול מאוד חשוב לי ולכן שאלתי את הרונים מה עליי עלשות על מנת שהטיפול אצל x יהיה מוצלח? אינגוואז מאנאז בקראנה מה את אומרת יקירה? תודה רבה רבה זה ממש עוזר לי

../images/Emo203.gif

הטיפול מאוד חשוב לי ולכן שאלתי את הרונים מה עליי עלשות על מנת שהטיפול אצל x יהיה מוצלח? אינגוואז מאנאז בקראנה מה את אומרת יקירה? תודה רבה רבה זה ממש עוזר לי
tbhאינ אומרת, להרפות ולוותר מעט על השליטה שבד"כ מוחזקת..לתת לעצמך להיות במקום של המטופלת.... ועל רקע מה שאני אומרת הפרשנות מעט מיותרת... אך: אם כבר פתחת ברונים.... אינגוואז - איזון חימום יציבות מאנאז - כולנו רשת ..לפעמים יש להשען על אחרים ולהרפות..ולפעמים להפך...(בטיפול..להרפות!!!) בקראנה- פוריות הפריה (לפעמים הריון) (נשמע טוב...
)

את בהחלט צודקת כמו תמיד חחחחח

אני באמת צריכה להיות במקום של המטופלת..... לא תמיד קל לי להיות שם אבל אני ממש מרגישה טוב בטיפול. היא נוגעת במקומות שלא תמיד קל לי להיות שם אבל בהחלט זה מקום שטוב להיות שם ולעשות טיפול שורש. תודה יקירה וסוף שבוע מקסים

למעלה