ערב טוב בנות יקרות

ערב טוב בנות יקרות

בהמשך לשאלתי מקודם ולאור ההתפתחויות שאלתי את הרונים שאלה נוספת. האם היחסים עם y הסתיימו? אותי'לה נאודיז אנסוז מה אתן אומרות?
תודה רבה ויום מואר

הייתי אומרת שלא.

אותי'לה- קשר קרמתי חזק...דברים שנקבעו מראש, נאודיז - רון היצר התשוקה, ההעזה....על משהו למות בכדי שמשהו אחר יוולד אנסוז - רון הביטוי והנאום מלא ההשראה.. לא נראה כסיום..נראה שמשהו הסתיים בכדי לאפשר צמיחה עתידית (הידעת?!>> (ש)אחרי שריפה בטבע...יש צמיחה מוגברת והאצה של הנביטה והצמיחה ?!) לתחושתי עלייך לאמץ אל ליבך את לגוז...רון מקסים...ציירי לך אותו על חלוק נחל או על חתיכת עץ בגודל מטבע של 10 א"ג בערך....ושימי בארנק) (אם תרצי הנחיות נוספות ..אשמח,)

היי לאונרדו יקרה שבת שלום !

תודה על הפריסה. בטח שאשמח לכל הנחייה ממך. לבינתיים בשבת אחפש לי חלוק נחל.... הייתי שמחה שתספרי לי עוד קצת על הרון. מה הוא מסמל? למה הוא טוב? תודה רבה רבה

את לא מאמינה

אתמול עשיתי סדר במדף ותביני לא רציתי אבל משהו משך אותי לשם ( כנראה לא במקרה) ואני מגלה את החלוק נחל ששכחתי ממנו לגמרי... כאילו מחכה לי
מה לעשות כעת? רק לצייר או שיש צורך בטקס כלשהוא? תוכלי לספר לי קצת על הרון בבקשה תודה רבה

לצייר בעט/ טוש לא מחיק או במכחול דק וצבע כמו

אקריליק..... לגוז רון הזרימה...אכתוב מחר באריכות יש לי היום המון אורחים..יום הולדת תשע לבני!!!!

מזל טוב יקירה ../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif../images/Emo141.gif../images/Emo213.gif

שתגדלי אותו בנחת בשמחה ועם הרבה אהבה!!! מזל טוב! וכן הכנתי את הקמע והוא אצלי בארנק. אשמח שתכתבי קצת על רון זה בזמנך הפנוי כמובן...

למעלה