ערב טוב בקשר לחזרה לקבע

ערב טוב בקשר לחזרה לקבע

ערב טוב אשמח לכל מידע לחזרה לקבע, מאוד הייתי רוצה לחזור חזרה לקבע, חברים אמו לי שצריך ליצור קשר עם יחידות עצמם.! כי באתר של צה"ל רשת אנשים ניסיתי כמה פעמים ולא מצאתי שם תמיד דברים רלוונטים, ואם כבר מצאתי שלחתי קו"ח ואףפעם לא חזור אלי. ומצד שני אני רואה שהמון פעמים יש המון גיוסים חזרה לקבע, וצה"ל מפרסם כל הזמן שחסר לו המון כ"א. אשמח לכל מידע ראיון ורעיון לתפקידי חזרה לקבע תודה לילה טוב

deathcaster

New member
תגובה

מזהה גבול גזרה ימני של הפורום? רואה שם מספר טלפון באדום ולידו "לחץ כאן" בכתום? תתחיל משם. למה לחזור לקבע? אתה בן 30... לא חבל על הפנסיה שלך? מצד שני, אתה הרי יורה לכל הכיוונים (עבודה עם חתולים...כלבים.... בעלי חיים.....סתם חיפוש עבודה בכללי....סוסים...שמורות טבע...חיות בר.) וזה דבר טוב (אלא אם כן אתה מחשיב חיילים גם לסוג של חיות. אבל אם אתה נושא בחיפוש עבודה, בכל תחום שהוא.... לרבות שירות קבע.... מדוע שלא תעשה משהו פרודוקטיבי ותירשם ללשכת התעסוקה בירושלים, תבקש קורס הכשרה על חשבון משרד התמ"ת (שגם משלמים לך שם), משהו כמו מתקין רשתות אופטיות או משהו אחר שקשור למחשבים... ותאמין לי שתמצא עבודה שירות קבע זה לא בשביל סתם אחד שמחפש עבודה.

אני לא יורה לכל הכיוונים

הייתי עד עכשיו ביחידה מבצעית של המשטרה לא של הצבא, רק התנאים במשטרה ממש גרועים. וזה לא סותר אהבתי לבעלי חיים תהיה ותישאר גם כשאני יעבוד במקום אחר, התנדבתי בעבר תקופה בצער בעלי חיים, במקביל לעבודה קבוע שהייתה לי. כרגע עזבתי עבודה אני בין עבודות, את שניהם אני מאוד אוהב, אם אמצא עבודה עם בעלי חיות טבע וכו' אשמח מאוד. אם אחזור לקבע לצה"ל גם אשמח מאוד, כי כמה שזה נשצמע מצחיק אבל אני מורעל הייתי ומורעל נשארתי, לימלואים אני רץ ראשון, אפילו שלצערינו היום כבר אין למה לרוץ, כי השמאל שולט והורס כל חלקה טובה. בקיצור ואהבה לבעלי חיים אמשיך ואגדל אולי בעתיד כלב וכדומה תודה לילה טוב רונן

deathcaster

New member
תגובה

אני "אעבוד" ולא אני "יעבוד" "אני בין עבודות, את שניהם אני מאוד אוהב"- שתיהן "כי השמאל שולט והורס כל חלקה טובה"- תן לי לנחש, אתה גם אוהד בית"ר? אם לא שמת לב.... השמאל לא בשלטון כבר כמה שנים טובות
אבל אני אבקש ממך לא לדחוף פולטיקה לפורום שעוסק בנושאי צבא. כנס לקישור ותרים טלפון היכן שהמלצתי לך. לילה טוב

אני ירושלמי ולא אוהב ביתר, וטעויות כתיב נובע

וטעויות כתיב נובע מכתיבה עיוורת ומהירה מאוד. יום טוב תדה

sayar3

New member
בלי לפגוע-ובלי שבדקתי את אמיתות הפרטים:

אם אכן אתה בן 30,צהל לא יגייס אותך לשורותיו בשום מקרה כנגד. אם אצא מתוך הנחה ששירתת במשטרה שנים מספר ודרגתך רס"ר ומעלה אזי הסיכויים באמת אפסיים.רס"ר=תקן מובהק.ולצה"ל אין כאלו שפנויים.על כל תקן שמתפנה יש 25 מתמודדים.ואלו רק מתוך השורות!!!!אז למה לצהל להביא מבחוץ אדם כשיש לו 25 מתמודדים מצויינים בעלי נסיון וכשרון? זה לא אישי-אבל מקווה שהבהרתי את הנקודה. אגב....גם בראיית הפנסיה לא כדאי לך לשרת.בגיל 30 להתחיל עם פנסיה צוברת.....זה לא משהו.

למעלה