ערב טוב יאמאנים - מה שלומכם?

Sודית

New member
ערב טוב יאמאנים - מה שלומכם?

מישו מכם הולך לראות את התוכנית האח הגדול?

תגידו משו.....היה פעם תימני או תימניה בתוכנית?

סתם שואלת.....

יגאל79

New member
אני!

אני צופה מושבע בתוכנית זו. רבים שמכירים את אנינות הטעם שלי תוהים על כך, אבל זה כך לא בכדי. מה שמוצא חן בעיניי בתוכנית זו זה שהיא פתוחה לכל עם ישראל. זה לא "הישרדות" שאם אתה לא שרירן צעיר ומרשים אז תידחה על הסף. עם הצפייה בפרומואים של "הישרדות" ידעתי שתוכנית זו של סופרמנים מחוננים היא לא בשבילי. היא רק תגרום לי, במקרה הטוב, לבחילה, ואולי אפילו לעצבים. ב"אח הגדול", לעומת זאת, אף אם אתה שמן מכוער ומגושם הדלת פתוחה בפניך. לכל אחד ניתן סיכוי שווה. באשר להשתתפות של תימני בתוכנית אני לא יכול לחדש דבר. כאן הזהות הזו לא נמצאת באג'נדה שלי.

Sודית

New member
אני למעשה רואה את זה בפעם הראשונה

לא אוהבת כאלה תוכניות אבל הפעם הסתקרנתי
והחלטתי שאני הולכת לראות מי הדיירים שיגיעו.

חייבת לומר - זה נראה שהולך להיות מעניין עם הדיירים האלה.

מה אתה אומר?

יגאל79

New member
זה תמיד יהיה מעניין

כל דור של דיירים ייצור את האינטרקציות שיעוררו עניין. זה תמיד יהיה כך בכל עונה. לנו נותר, בין השאר, "לתפוס צד". כל אדם המכיר אותי היטב והנשאל על ידי למען מי, לדעתו, הייתי בעונה הראשונה, האם למען קבוצת שפרה/ליאון או למען הבובלילים מציין מיד את הראשונה, וזו לא טעות... אני רוצה להמשיך ולדון ברותחין את "הישרדות" ולציין לגביה שגם כשהייתי בשיאי, באמצע שנות העשרים לחיי (וזה היה כשבגין היה ראש ממשלה), לא היה לי שום סיכוי לצלוח את המסננת האליטיסטית שלה. לא ניסיתי להתקבל ל"אח הגדול" ולא אנסה, אבל אני יודע שיש לי אופציה הוגנת וזה מספיק לי.

Sודית

New member
אני מקה שזה יהיה מעניין כי הפעם החלטתי לראות

רק אני לא מאמינה שאעמוד בזה - שלושה חודשים.

למה זה הולך כל כך הרבה זמן?

אתה רוצה לומר לי שהם יושבים שם שלושה חודשים מבלי להיות
בקשר עם העולם החיצון, משפחה, טלוויזיה, עיתונים טלפון - כ ל ו ם ????

אני לא הייתי מסוגלת....24 שעות ביממה, שלושה חדשים, איך אפשר?

על כל פנים הדיירים דיי מצאו חן בעיני.
יש כאלה שהולכים לעשות צרות/בעיות ויש כאלה שיעשו לנו שמח.

יגאל79

New member
יהיה בסדר

שלושה חודשים זה פרק הזמן המקובל. זו תוכנית בינלאומית, וככה זה בכל מקום. הנתק מהעולם הוא התבלין המרכזי של התוכנית. קחי את זה ממנה, והיא תיעשה למשהו אחר לחלוטין. תשמעי משהו: לתוכנית מצוותים בכוונת מכוון צעירים בגיל המתאים כדי לייצר אינטרקציות רומנטיות, וזה עובד. קורים דברים, אבל, בכ"ז, זה לא המקום למי שזו מטרתו העליונה. אותי הדהים יניב מהעונה שעברה שהודה שהוא נכנס לבית למטרה זו. למקום הזה נכנסים, בראש ובראשונה, כדי לחוות חוויה. מי שמטרתו העליונה היא רקיחת זוגיות שילך לערב פנויים ופנויות, למשרד היכרויות, לאתרים מתאימים באינטרנט או שיפרסם מודעה בעיתון. למרות שקורים שם דברים, זה לא המקום למי שזו מטרתו העליונה.

Sודית

New member
אתה רואה, כבר פיספסתי, היה אתמול בערב נכון?

איך היה אתמול? מה התחדש?

בעצם אני יכולה לראות קצת בשידור חוזר במאקו.....אנסה.

כמו שכתבתי, יגאל, אני אף פעם לא צפיתי בתוכניות הזאת.
זו פעם ראשונה שממש ישבתי וראיתי את כל התוכנית.
הסתקרנתי לראות איזה מן טיפוסים יגיעיו - ויש כמה מעניינים.
נראה לי שיהיה שמח.....

כל השנים צפיתי

רק במה שבערוץ 2. השנה פיספסתי את פרק הכניסה לבית, הערב צפיתי. בינתיים נראה לי שזו תהייה עונה נחמדה פחות.

אם היו בעבר תימנים? לא כל דיירי העבר זורים לי. אבל זכורות לי לפחות שתיים שהיו חצי תימניות. פרידה המקסימה וסתיו הנהדרת.

יגאל79

New member
כנראה שידור חוזר

שידור חוזר של קטעי הצגת הדיירים, וזאת בלי הטרראם של כניסתם לבית לקול תרועות הקהל. צפיתי רק חלקית, אבל כנראה שלא היה מה להפסיד.

יגאל79

New member
יום ד' האחרון

אורטל גושן "המלכה" נאלצה לפרוש עקב בעיות רפואיות. הובטח לה מקום לעונה הבאה בכל מקרה. יאיר, הדייר המדומה, הוא זה, שלכאורה, הודח. למחרת (דהיינו אתמול. הדברים נכתבים יומיים לאחר התוכנית והתרחשויות) אמורים הדיירים להיות מדווחים על כך. שהוא היה מדומה. לדעתי זו טעות. מוטב לצבור חמישה מודחים או יותר, ואז לארגן לדיירים הנותרים משימה: לגלות מי מהמודחים היה דייר מדומה.

יגאל79

New member
אז מה היה אתמול?

אלדד ואורטל ברשימת המודחים (כבר לא זוכר מי הם חמשת האחרים אבל זה לא חשוב), וככה זה יהיה לתמיד. כל אחד מהם הוא הטהוניה של העונה הזו: מצד אחד מושך אש ולכן מכניס את עצמו להדחות רבות, מצד שנו ממקד תשומת לב בחוץ המביאה לרכישת אוהדים.

יגאל79

New member
אלעד "הנסיך" הודח

אני לא מופתע: אפילו אינטיליגנט כמוני מתקשה להתחבר לפילוסופיות הטמירות שלו .

יגאל79

New member
גם אורטל בן דיין הודחה

ממוצע האינטיליגנציה בבית צנח באחת ב-90%.

למעלה