ערב טוב לאחר שבועיים שלא יכולתי להכנס

הדסהש2

New member
נכדי הגיע לחופשה וסידר לי את הבעיה.פשוט נותקתי בגלל שינוי הפורמט או מסיבה אחרת.
היו לי גם בעיות רפואיות שהייתי חייבת לפתור
אמי מיועדת לעבור ניתוח בעוד חודש בקרסול.וכבר דחו לי בסגר הראשון.כל דחיה מסבך לי את הבעיה ברגל.אך זה לא מקרה דחוף.בנתיים אני עורכת את כל הבדיקות הנדרשות .ו קווה שהפעם כבר העבור את הניתוח
למרות שהמשפחה לא רוצה שהעשה זאת
אבל הם לא מרגישים מה שאני עוברת.אני כמעט ולא מסוגלת ללכת מאות מטרים.ולא רוצה להשתמש במוניות כל הזמן כי אני ממש התנוונתי.מאחלת לכולם שנה בריאה ושלווה.שנהייה מאוחדים.

תמר שרוני

Active member
מנפלאות הטכנולוגיה ,למרות הסגר ובעזרת הנכד .
גם אני נותקתי מתפוז , אצלי זה קרה , כנראה , משום ששבוע ימים היינו באילת , ולא השתמשתי במחשב . שאלתי את נכדי מה עושים , איך מתחברים . אמר שיבוא לסדר , אבל בינתיים באר שבע הפכה לעיר אדומה , ואנחנו בני 80+ , ויתרתי על הביקור. הנכד בחור טוב , הציע לי אפשרות נוספת . אמר שגם בימי העוצר הוא יכול לחבר אותי ב "שלט רחוק" , באישור שלי ובעזרתי הוא יכול להשטלת על המחשב שלי ולהדריך אותי מרחוק איך להתחבר . היום עשינו זאת , והנה אני שוב מחוברת .
שתהייה שנה טובה לכולן , והרבה בריאות , תמר .

יוליקה

Member
מנהל
ברוך שובכם!! צריך להעיר את הפורום.... קורונה או לא... ואלה היישובים שהקורנה התיישבה בהם:
בישראל ישנם כעת 50,563 חולים פעילים. 5,466 מהם, כלומר יותר מ-10%, הם תושבי ירושלים. 2,720 חולים פעילים מתגוררים בבני ברק, 1,825 באשדוד, 1,472 בתל אביב, 1,315 בפתח תקווה, 1,203 בנתניה, 1,167 בבאר שבע, 1,158 בחולון, 1,075 במודיעין עילית, 1,045 בחיפה, 1,023 בראשון לציון, 892 באשקלון, 859 בבית שמש, 723 באלעד, 702 ברחובות, 650 בחדרה, 616 באום אל פחם, 598 בבת ים, 563 בנתיבות, 528 בנצרת, 498 בביתר עילית, 467 ברמת גן, 449 בסכנין, 411 בטמרה, 398 ביבנה, 384 ברמלה, 378 במודיעין-מכבים-רעות, 376 בלוד, 354 באופקים, 345 בראש העין, 331 בקריית גת, 329 בבקה אל גרבייה, 324 בכפר סבא, 316 בעפולה, 313 בהרצליה ו-302 ברעננה.

ויוי 25

Well-known member
מצב התפשטות בקורונה בעלייה, ממש מדאיג.
היום 29.9.20 דווח בחדשות על העיר אשדוד שישנם בה כבר 3,000 חולים פעילים.
בסוף השבוע האחרון אובחנו באשדוד מעל 1,000 מאומתים חדשים.
אחד מכל חמישה נבדקים באשדוד נמצא חיובי לנגיף.
מקוה שבעוד שבויים יחלימו כולם.

תמר שרוני

Active member
היי לכולן . בתחילת שבוע שעבר קיבלתי חיסון נגד שפעת . האחות הזהירה אותי שאני עלולה לפתח שפעת קלה , עניתי לה שבכל החיסונם שקיבלתי , מעולם לא פיתחתי תגובות , והלכתי לדרכי . אחרי יומים פיתחתי שפעת קלה , אך זו נמשכה עד מוצאי יום כיפור . עיקר הבעיה הייתה שעד שהבנתי שזו שפעת , כבר כמעט קברתי את עצמי . סוף טוב הכל טוב , ביום שלישי , הכל חלף , ואני חזרתי לעצמי .
היום , בכוחות משותפים , בעלי ואני הורדנו את חלקי הסוכה , מהקומה השניה , דרך הסורגים , למרפסת . אחר הצהרים הוא בנה אותה ,ומחר יתלה את הקישוטים . האמת , השנה רצינו להשתמש בשרותי הנכדים , שיורידו ויבנו את הסוכה , אבל בגלל העוצר ויתרנו על הרעיון .

יוליקה

Member
מנהל
תמר!! שיהיה לכם חג שמח ושמירה על הבריאות!! כיף לראות שאת ממשיכה להשתתף!!!

תמר שרוני

Active member
תודה יוליקה , כף לפגוש חבריות מהעבר . חג שמח לך למשפחתך ולכל החברות בפורום .

למעלה