ערב טוב לכולם

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
ערב טוב לכולם ../images/Emo9.gif

אשמח אם תוכלו לעזור לי לאמא שלי יש יום הולדת 50
ואנחנו רוצות לעשות יום כיף שכולל איזושהי סדנא של בישול או אפיה אם תוכלו להפנות אותי למקומות שעושים כאלו דברים אני אודה לכם מאוד. פרט חשוב הוא שזה צריך להיות כשר ואם יש למישהו המלצה על עוד משהו ליום כיף אז שלא יתבייש להציע
תודה

liraziv

New member
לא ידוע לי על סדנאות כשרות...

כל הסדנאות הם סדנאות שמבשלים בהם גם פירות ים ושהכלים של חלב ובשר מתערבבים ביחד.

bapi

New member
אולי בכל זאת מישהו מכיר ../images/Emo35.gif

חייב להיות משהו, לא

bapi

New member
תודה אני יודעת

וגם היה לי העונג לארח סדנא כזו בביתי אבל אני מדברת על משהו חוויתי לשלוש נשים ולא אירוע שלם אז לא נראה לי שזה יתאים. ושוב תודה על ההיענות.

bapi

New member
כן גיליתי את זה עכשיו ../images/Emo4.gif

דיברתי איתם בטלפון

נתנאלה2

New member
מקפיצה

מזל טוב לאמא
ואם לא תמצאי משהו מעניין את יכולה אולי להזמין שף הביתה, כך שהסדנא תהיה עם כלים ומצרכים משלך

bapi

New member
מזל שאת עוקבת אחרי ../images/Emo8.gif

זו אכן עלתה כאופציה ואני בודקת את העניין חוץ מזה כיף לראות אותך

bapi

New member
../images/Emo32.gif אני מפנטזת או...

שיש עוד סיכוי למצוא בשוק רימונים
יש לי סלט מעולה עם עלי בייבי שדורש רימונים וזה פשוט להיט
בסופר לא היה אז אני תוהה אם שווה לדדות מחר אל השוק ולחפש
. צריך להרשים את האורחים, לא

bapi

New member
אז קודם כל לשמחתי... ../images/Emo6.gif

מצאנו רימונים בשוק.
חוץ מזה בהמשך לאתמול בלילה בשרשור של מה הכנתי לשבת
אני מצרפת את גולת הכותרת
: פאי תותים עם קצפת (פרווה) פאי תפוחים (הבצק מקמח מלא בגלל זה הצבע) ועוד בונוס קטן - פאי פירות יבשים כי נשאר לי מהבצק שיתיה לכולם שבת שלום

babywishing

New member
התגעגעתי גם ../images/Emo24.gif העוגות מדהימות

זה נראה כל כך יפה, אפשר ביס? בעצם למה ביס, תעבירי לי פאי אחד יש לך כבר כמה, אחד פחות לא יזיק. ואם את מתעקשת אז אני מעדיפה את פאי התותים- לא מתה על תפוחים

MP826

New member
איזה יופי ../images/Emo99.gif אפשר בבקשה

את המתכון לפאי התותים? הוא נראה מעולה

bapi

New member
פאי תותים ושמנת מתוקה

בצק: 2 חלמונים 1/2 כוס סוכר 3/4 חבילה מרגרינה/מחמאה 2 כוסות קמח 2 כפיות אבקת אפיה מילוי: 500 גר' תותים 1/4 כוס סוכר 1 שמנת מתוקה 2 כפות סוכר מערבבים את כל חומרי הבצק מרדדים ומהדקים לתבנית פאי 28 משומנת (גם את הדפנות) דוקרים את הבצק עם מזלג בכל הכיוונים אופים את הבצק בחום בינוני (180) כרבע שעה-עד שמזהיב. את התותים חותכים לפרוסות ומשרים ב-1/4 כוס סוכר כשעה. מקציפים את השמנת עם 2 כפות סוכר ניתן להחליף בקצפת ריץ אם רוצים פרווה כשהבסיס מתקרר מניחים מעליו את התותים המסוכרים ומעליהם מורחים את הקצפת. ניתן לקשט מלמעלה בתותים. שווה ביותר - חוסל במהירות בשבת וכולם ליקקו את השפתיים.

למעלה