ערב טוב לכולם

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
אני מזמן אלי לחומוס למה שלי. רק

ערב טוב לכולם
אני רואה שעוברים כאן על הפורום כמה ימים....שחורים בלשון המעטה. ראשית אני קורא לחברי הפורום לשמור על איפוק ועל רגיעה, הקפידו להתבטא בצורה מכובדת כלפי האדם אליו אתם פונים וכמובן בצורה שלא תגרע מכבודכם שלכם. אני מאמין שעוד מעט יגיע השקט שאחרי הסערה (הטעות במקור) והסדר ישוב על כנו. טיפלתי הערב בכמה הפרעות קטנות שאנחנו רגילים להם כבר לא מעט זמן...פשוט תשמרו על אותו קו מנחה, התעלמות ואי מתן תגובה, זה הכי בריא והכי יעיל לכולנו....את המלחמות תשאירו לי לעשות....אני מבטיח לנצח! בשבילכם
ערב טוב לכולם.
צריך להודיע כי חייבים להוציא אישור למי שרוצה להגיע לכיון שלנו אבל בערך עוד כחודשים או יותר כבר לא נצטרך מחסומים ותעודות ואישורי מעבר.

elians

New member
לא עוד חודשיים

צריך להודיע כי חייבים להוציא אישור למי שרוצה להגיע לכיון שלנו אבל בערך עוד כחודשים או יותר כבר לא נצטרך מחסומים ותעודות ואישורי מעבר.
לא עוד חודשיים
אלא פחות משבוע.. הללויה

9108701

New member
לדרומי תודיע שאנו מגיעים עם 7261

לדרומי תודיע שאנו מגיעים עם 7261
נמו תיירים עם דרכונים זה בסדר

fireman

New member
פעם שניה שאני מוחק

ערב טוב לכולם
אני רואה שעוברים כאן על הפורום כמה ימים....שחורים בלשון המעטה. ראשית אני קורא לחברי הפורום לשמור על איפוק ועל רגיעה, הקפידו להתבטא בצורה מכובדת כלפי האדם אליו אתם פונים וכמובן בצורה שלא תגרע מכבודכם שלכם. אני מאמין שעוד מעט יגיע השקט שאחרי הסערה (הטעות במקור) והסדר ישוב על כנו. טיפלתי הערב בכמה הפרעות קטנות שאנחנו רגילים להם כבר לא מעט זמן...פשוט תשמרו על אותו קו מנחה, התעלמות ואי מתן תגובה, זה הכי בריא והכי יעיל לכולנו....את המלחמות תשאירו לי לעשות....אני מבטיח לנצח! בשבילכם
ערב טוב לכולם.
פעם שניה שאני מוחק
בפעם השלישית יהיו חסימות....

fireman

New member
תאמין לי בועז....רק היום

ערן תתחיל לגבות עמלת מחיקה...
החברה כאן עפ"י התרשמותי מעסיקים אותך העסקת יתר...
תאמין לי בועז....רק היום
ואתמול יכולתי להפוך למיליונר ע"י גביית אגרת מחיקה

בועז ל

New member
תודה ידידי, היכנס לקבל המלצה

קבל וחמוד ובתאבון
מומלץ לכולם ללקק את השפתיים אגב איזה קו מגיע לדיר אל אסד??
על חומוס שמעטים מכירים בעתיקה , אך טעמו מהאיכותיים ביותר. הכוונה לחומוס נזמי אבו כרים במפגש הרחובות דוד והשלשלת. כמו"כ תמיד יש את החומוסייה המהוללת של אבו שוקרי ברחוב אל ואד פינת ויה דולורוזה להבדיל מאבו שוקרים התקשורתיים של אבו גוש.

מכיר מכיר תודה

על חומוס שמעטים מכירים בעתיקה , אך טעמו מהאיכותיים ביותר. הכוונה לחומוס נזמי אבו כרים במפגש הרחובות דוד והשלשלת. כמו"כ תמיד יש את החומוסייה המהוללת של אבו שוקרי ברחוב אל ואד פינת ויה דולורוזה להבדיל מאבו שוקרים התקשורתיים של אבו גוש.
מכיר מכיר תודה
תברר איזה אוטובוס מגיע לדיר אל אסד ממול החומוס יש גם מתוקים

מצב
הנושא נעול.
למעלה