ערב טוב עם גשמי ברכה

ערב טוב עם גשמי ברכה ../images/Emo9.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif../images/Emo113.gif

מה שלומכן? שאלתי את הרונים כיצד עליי לעבור את השנה בהצלחה? (אחח הלימודים שלי קשים מנשוא אני שנייה לפני פירוק) אותיל'ה קנאז סווילו תודה רבה והמשך ערב נפלא

הספקתי לפני ליאו!!!

אוקי... אז הנה - קודם כל, את בדרך הנכונה. הלימודים אולי קשים לך יקירתי, אבל אני לא יודעת מה את לומדת - זה נכון לך מאד. אין נכון מזה. הרונים אומרים - יש בך אנרגיות של יין (רכות, פסיביות, נשיות) וגם אנרגיות של יאנג (יוזמה, אקטיביות, כוחות). אל תערבבי ביניהם. היי יין כשאת ברגיעה ויאנג כשאת בפעולה. אל תתמהמהי כשאת נדרשת לפעול, אל תדחי דברים וכו', ואל תתעוררי כשיש לך זמן לנוח. ואז תראי שהנטל קטן. הצלחה, מקווה שזה עוזר...

יקירה ../images/Emo24.gif

אנחנו אוהבים אותך פה, אין ספק שהרונים הם המקום שלך. גם כשאת לא כאן את כאן איתנו. אהבה רבה, לאן שלא תבחרי ללכת!!! ואני בכל הזדמנות חולקת איתך כל במה שהיא "שלי", שותפתי למסע!...
עומר

ערב טוב עומר ../images/Emo24.gif

אני לומדת חינוך לגיל הרך וקשה לי. קשה לי לעמוד בלחץ הזה, קשה לי לארגן את הזמן נכון. אני מרגישה שכל החיים שלי סובבים סביב הלימודים ונמאס לי. כל דבר לוקח לי שעות.... אנשים שסביבי (לפחות חלקם) מסיימים מטלות שאני עוד רק באמצע. זה מוריד לי את הבטחון, זה מערער אותי. אוף אני מוצפת
תודה על ההקשבה

עוד בקשה קטנה בבקשה

אני מקווה ששאלתי נכון ואם לא אז תגידו לי. שאלתי את הרונים מה עליי לעשות על מנת להקל על עצמי? גבו נאודי'ז ראיד'ו תודה רבה ומזל שאתן כאן

תשובה

יקירתי, עלייך לקבל שבחיים פעם אתה למטה, ופעם אתה למעלה. היום לחוץ... זה רק היום ככה, מחר - תקטפי את הפירות שאת זורעת. תני לזמן לחלוף, הרי אחרי הכל, זמן לא קיים באמת. זה בסדר לדחות את תחושת אושר ורווחה לעוד מעט, בתנאי שכרגע את משקיעה בזה שיהיו לך משאבים, יכולות, ידע, לאחר כך. הצלחה, חיזקי ואמצי, שמחנו להקשיב לך!

למעלה