ערב טוב

ערב טוב

אחרי המון זמן שלא הייתי פה ואחרי ניתוק של חודש מהבחור שהייתי איתו בקשר נלחמת בעצמי לא להיכנע לפיתוי ליצור קשר נלחמת בעצמי לשחרר וזה כל כך קשה בגלל הרגשות החזקים שיש לי אליו החלטתי לשאול האם הקשר ביני לביןX יתחדש? אנסוז פהו אותילה אשמח לעזרה בבקשה.

לא להלחם!!!לזרום.

האם X עוד על הפרק? האם יתחדש הקשר? אנסוז רון הנאום מלא ההשראה.....שוב זה עולה בניכם יש לדבר ..או בעצם היה צורך לדבר ויש רגש חסום (מלאכית מתוקה,
, את דילגת לשלב האם אז בלי שיחה לפני?!...נו נו נו...אם כן!) פהו הרון הראשון בטרם צאתך לדרך דאגי לבסיס לחומר ליציבות ואז לשאר...בהקשר הזה התחברי לרגשותייך!!!! אותילה יש בניכם קשר שנכתב מראש. (מה שהדתיים המזרחיים קוראים 'בשייבה..וגם האשכנזים מאמינים בשידוך שמימי') אך מה שנכתב זה נחמד ועדיין עלייך לפתוח את הרגש. את פוחדת להרוס ואז את מתרחקת..שזה בעצם יותר הורס במקרה הנ"ל...תתחברי לרגשותייך.
מה חוץ מזה? לימודים עבודה...חברות..הכל טוב?! שמחה לשמוע קולך.

היי יקירתי

האמת ניפגשנו לפני שהקשר התנתק שוחחנו על כל מיני נושאים אבל לא ממש התעמקתי בשיחה הרצינית מכיוון שלא רצתי להרוס את הפגישה,אני מאוד מפחדת להיפגע שוב וכשראיתי שהוא מתרחק אז הוספתי לזה והתרחקתי ועכשיו אנחנו מנותקים כבר חודש אבל האמת אני מרגישה שעכשיו אני יותר מוכנה לשיחה הזאת לא יודע מה לעשות אם לכתוב לו משהו ולשלוח לו במסנגר כי אני ממש לא רוצה להתקשר כי מי שיצר את תחילת הניתוק הזה זה הוא,הוא שוב נסגר וכנראה נלחם בעצמו ועוד לאחר הפגישה שלנו ועוד לאחר שהוא אומר שהוא אוהב אותי והיחס של התנתקות מאוד העליב אותי וגרם לי לחשוב מה הייתי סתם עבורו כל השנה הזאת? וזה מה שמגיע לי שהוא יתנתק מימני ואחרי 4 שבועות ישלח לי הודעה ומפיל עליי את כל האשמה שאני זאת שנעלמתי זה נורא הכעיס אותי ועניתי לו ממש בציניות חשבתי שאחרי שהוא ראה שמשהו לא בסדר הוא ירים טלפון ישאל מה קרה משהו אבל נראה שזה לא כל כך עיניין אותו ואני ממש לא יודעת איך להתנהל מיפה ואילך.... אני בסדר חיה יותר נכון מנסה לשרוד מה שלומך את? לגביי עבודה לא מצאתי משהו בחודשים האחרונים אז כנראה שבתחילת ינאור אני אחזור לצערי לעבודה הקודמת שלי שהיא עונתית אין ברירה צריך פרנסה בתחום העבודה לא הולך לי בשנים האחרונות בכלל ולגביי לימודים צריך כסף אז חייב להתחיל מאיזה מקום לא? לגביי חברות הכל בסדר רוב הקשר שלי איתם הוא בטלפון מיכוון שכל אחת עזבה את העיר בה היא נולדה המשיכו את החיים שלהם עם בני הזוג שלהם. ואני כרגיל בבית נתקעת מאחורה שכולם כבר עברו את השלב הזה מזמן.... לאונארדו תודה רבה על עזרתך אני מאוד אוהבת את התשובות שלך אז שהתחלתי להיכנס לפורום והתחלת לעזור לי לא יודע למה אני מרגישה שאני מכירה אותך שנים יש לי הרגשה טובה לגבייך. תודה על העזרה

התבלבלתי לגמרי....

עצה: אל תתחילי ממנו תתחיל ממך! תשני את חייך...תעשי צעד לקראת שינוי לעצמך את מצפה שהוא יציל אותך...נראה לי. הוא לא. הקשר בניכם הוא לא גלגל הצלה הוא גם לא רפסודה אולי הוא יכול להיות אי בודד.... מאיפה מתחיל השינוי? מעזרה לזולת מקביעת יעדים מלקיחת עתידך בידייך תפני אלי בשאלות רונים עלייך כי עד שלא יהיה לך קו עם עמדה ברורה עלייך על X לא אענה לך יותר בחיי שכבר עניתי יותר מידי עליו והוא לא הנושא הנושא הוא את

לאונרדו

אתמול הוא שלח לי הודעה והתקשר התחלנו לשוחח על מה שצריך והשיחה עדיין לא הסתיימה. בקשר אליי אני בכלל לא מצפה שיציל אותי פשוט בשנה האחרונה הוא הכניס לי אור לחיים וזה גרם לי להתמודד עם הרבה דברים שלא הצלחתי להתמודד איתם כמו טראומה שעברתי זה משפיע לי על החיים מאוד ולגביי העתיד שלי אני לא יודעת מה להגיד לך יצאתי וחיפשתי עבודה ושלחתי קורות חיים וניסיתי וניסתי אך לא הולך לי אני מרגישה מאוד חסומה בעיינין ובגלל זה אני צריכה לחזור לעבודה הקודמת בגלל שאני צריכה כסף ולא בגלל שזה מביא לי סיפוק לפחות בשנה הזאת הגעתי להחלטה מה אני רוצה סוף סוף ללמוד אבל את יודעת איך זה בלי עבודה אין כסף ואם אין כסף אי אפשר כרגע ללמוד בלימודים האלה אי אפשר לקבל מילגה אז גם העיניין הזה לא עוזר.... אז כשלא הולך בכמה תחומים שהם מרכזים בחיים וזה בא באותו הזמן אז את נשברת וזה מאוד קשה....

חשובת ש....

* חזרה לעבודה זה טוב * באיזה תחום הלימודים? הייתי מתחילה כבר עכשיו מנסה לחפש דבר מה שקשור ולנסות להשתלב במשהו על יד.....גם בהתנדבות, כי חוץ מלימודים בעבודות עם התמחות בנושא מבקשים גם נסיון..וזה לא מזיק ברזומה... * הוא התקשר פתאום? הוא קורא מחשבות הא....?! זה דווקא מצלצל נכון זה מעיד על עינין (אל תצפי תנסי לזרום זה תמיד יותר כדאי בנוגע לקשר..) (את יכולה לשאול שאלות על לימודים וכאלה...אגב)

התחום של הלימודים

זה עיצוב אופנה או עיצוב אביזרי אופנה משהו שקשור בזה הבעיה בעיר שאני גרה שזאת עיר מאוד קטנה אי אפשר לממש פה כלום בהתנדבות או במשהו וחיפשתי עבודה בתחום של הלבשה אבל לא מצאתי לגביי החתיך כן הוא פתאום התקשר את לא תאמני אפילו איך זה היה אני שוכבת לי במיטה הייתי אתמול בלי מצב רוח בכלל ואני התחלתי לחשוב על הפגישות שלנו ופיתאום אני מקבלת הודעה "חושב עלייך" ומשם זה זרם והוא התקשר תאמיני לי אני כבר לא מצפה לכלום במקון שאני אשמח שהוא יצר קשר נשארתי באותו המצב לאונרדו תודה רבה על העזרה והתמיכה אין כמוך

מתארת לעצמי

שאת נכנסת לפורומים מתאימים.... ואולי תנסי לשחק...לתפור קולקציות...להכין תרגילים בעיצוב...להכין תיק עבודות..לקדם את המטרה נשמע מדליק

כן חשבתי

להכין תיק עבודות רק לא יודעת מאיפה להתחיל אין לי אנרגיות החוסר אנרגיות זה תקופה זה יעבור משבר שיחלוף תודה רבה לאונרדו

למעלה