ערב טוב

עליזה 63

New member
ערב טוב

אני לא יודעת איך לנסח אני רוצה ללמד במכללות קורסים של מודעות עצמית,תקשור,וחלומות,איך עושים מה מגישים,למי פונים אשמח לעזרה בתחום תודה

את צריכה להכין קצת שיעורי בית ב../images/Emo237.gifוב../images/Emo56.gif

הי עליזה,כמה שאלות לבדיקה, חלקן את יכולה לענות דרך מידע באינטרנט וחלקן תצטרכי להתקשר ולשאול מי איש הקשר ועם מי צריך לדבר:
איפה את גרה ואילו מכללות קרובות אפשריות ברדיוס סביר מבחינת נסיעה?
איזה היקף קורס את יכולה להציע ומיהו קהל היעד שלך? מורים למשל בשנת שבתון צריכים לפחות 52 שעות כמדומני לחצי גמול והם בד"כ מעדיפים את הגמול השלם שאומר קורס של 112 שעות נדמה לי (תסתכלי על סוגי קורסים שונים ומה ההיקף שעות בהם).
תבדקי במיכללות שונות ברחבי הארץ מה מפרסמים בתחום שלך- תבדקי מתחרים, בלי בושה. תקראי את הסילבוס של הקורסים ותלמדי מה צריך להיות שם... זו ההתחלה, אני אשמח לחשוב איתך כאן על רעיונות נוספים שינחו אותך לכיוון הנכון

עליזה 63

New member
קודם כל ]תחת את עיני

תודה,בנוסף לכל חברה אמרה לי שאני צריכה ללכת להגיש הצעה,ואם זה מתקבל אז בסדר,והמכללות הם מביאים את התלמידים. בנוסף יש לי מכללה מול הבית,מכללת ת"א יפו,אבל אשמח אם תסבירי לי את כל מה שכתבת פה תודה. איזה היקף קורס את יכולה להציע ומיהו קהל היעד שלך? מורים למשל בשנת שבתון צריכים לפחות 52 שעות כמדומני לחצי גמול והם בד"כ מעדיפים את הגמול השלם שאומר קורס של 112 שעות נדמה לי

מה צריך כדי לפתוח קורס בגוף/מוסד ולהתפרנס מכך

הי עליזה, פשוט פתחתי אוהל ב...כינרת ולא הייתי מחוברת
כמה ימים, סליחה אבל זוהי החופשה... המטרה שלך היא להבין מדוע את רוצה לפתוח קורס במיכללה? האם רק בשל היתרון שיהיה לך כעצמאית לקוח קבוע? אם כן, את יכולה להציע את הקורס הזה גם למוסדות שונים כמו מועדון גימלאים, קתדרות אזוריות וכיו"ב ולאו דווקא במכללה שצריכה הרבה פעמים תארים מוסמכים ומוכרים. בחני את עצמך- מי קהל היעד שלך ומה הוא רוצה לקבל בקורס כזה.לא מה את רוצה לתת אלא מה הלקוח שלך מחפש... לאחר מכן אני ממליצה לכתוב בראשי פרקים את החזון
, מטרות היקף וסילבוס (תוכנית הקורס) ועם "השלד" הזה פונה לגופים השונים. תגדירי מה היקף השעות בפועל שאת משקיעה בפרויקט כזה: שעות בניית הרצאה, חומרים, מצגות, סרטונים, סדנאות, סדנא אורחת של איש מקצוע נוסף? מהן סך העלויות שלך ונסי לתמחר את זה, האם יוצא ריאלי? תגיעי כמה שיותר מוכנה ושלמה
לפגישה כזו. אם תשאלי אותי שאלות מדוייקות יותר- אשמח לייעץ לך.

למעלה