ערב טוב

עקרב32

New member
ערב טוב

ערב טוב לכולם אני גרוש מזה שבועיים ועל כל אחד הגרושים משפיעים באופן שונה ישנם המון סוגי גירושים. אני מבחינתי סיימתי את הקשר עם גרושתי בצורה הכי יפה שבעולם שנינו הישלמנו עם זה שאנחנו לא מתאימים והגענו להחלטה משותפת אני לא רואה בזה כישלון ששני בני אדם לא מסתדרים בנייהם לפי דעתי אם שני בני הזוג לא מגיעים לעמק השווה כמובן לאחר שניסו עדיף לפרק את החבילה שיהיה לכם אחלה סוף שבוע

אין כמו לסיים יפה !

גם אני הצלחתי במשימה הזאת, ואני מאד שמח על כך. בכל זאת גרושתי תהיה תמיד אם לבנותי ואני חייב לדאוג למחסורם ולתת לה לצאת מנישואין בהרגשה טובה שיהיה לה כוחות להמשיך הלאה. מאז אנו ידידים טובים ואני דואג לשמור על קשר קורקטי ותומך. שכן התחתנו מיתוך אהבה, אין שום סיבה בעולם שנצא שונאים מהמערכת. לא חייבם לחיות יחד אם לא הולך, אבל חייבים לזכור שזאת האשה שפעם אהבנו, והכי חשוב שזאת אם ילדינו. שמח מאד שהצלחתם להגיע להסכמה משותפת. שיהיה לך סוף שבוע נפלא. שלך, ענבר

יפעת*

New member
אומנם עורכי הדין

ממש לא אוהבים את זה. אבל לסיים קשר בצורה יפה, זה מאוד חשוב, אם כי לא קל. גם אני והגרוש שלי (עד כמה מסורבל לומר את זה). הצלחנו לעשות את זה בצורה מאוד יפה וחברית, ואנחנו בקשר חברי עדיין. או כמו שאמרו חכמים, צריך לדעת עם מי להתחתן, גם בשביל להתגרש. שיהיה אחלה סופ``ש גם לך יפעת

למעלה