ערב מצוין לכולם

*יערית

New member
ערב מצוין לכולם../images/Emo39.gif

שלום, חדשה במחוז הזה....אין צורך בשטיח אדום
רק שאלה מה הקריטריונים של מצטרפי פורום פרק ב´? האם חבר מקסים ואהוב נחשב?
חג שמח וכשר לכול אלה שעברו את פרעה ויעברו גם את זה
יערית-שכנה קרובה.

יעריתוש מה ז´תומרת ?

אין לנו שטיח אדום אבל במקום זה אפרוש לרגלייך זר
אדומות בטח שחבר מקסים ואהוב הוא קריטריון ביחוד לאור היאוש שהיה כאן בימים האחרונים אז הנה אתם רואים/ות? זה יתכן,זה אפשרי כי יש עוד אהבה גם אחרי הפרק הראשון. נו ספרי לנו משו (מה את חושבת לך סתם פרשתי לך שטיח של כלניות
)

*יערית

New member
אז ככה

כשנשים מצטופפות יחד הן מרכלות על כל מה שבא להן נכון? אז הכרתי אדם נפלא!!!!!!!!! אומנם כבר זמן מה שהכרתי אותו והוא פעיל בפורום אחר שאני פעילה בו, ההכרות שלנו היתה שטחית בהתחלה,סיפורים על גרושין,עבודה,חברים, על דברים שברומו של עולם,אני בכלל הייתי בקשר אחר אומנם מקרטע אך היה לי קשר וגם לו. פתאום.. אבל ממש במקריות שנינו נפרדנו מהחברים שלנו בלי לתאם עמדות
ההזמנה לקפה הגיע לאחר מכן...בלי הרבה ציפיות ועם הרבה רגשות לאדם אחר. מהפגישה הזו נוצרה חברות נחמדה שהובילה לעוד כמה וכמה מפגשי קפה מקסימים,קצת דחיתי את התווצרות הקשר כי רק יצאתי מקשר ארוך אבל הוא לא התייאש,עשה הכל בכדי להראות לי שאהבה זה לא רק מילים ושירים,אהבה זה מעשים..... ומכיוון שרק אנחנו כאן בסביבה אני מרשה לעצמי לומר לכן שאחרי 4 חודשי חברות או יותר נכון מהיום הראשון אמרתי לעצמי: כזה גבר הייתי רוצה לבלות איתו לשארית חיי. אך היו לי פחדים..הגיל שלו..הוא מבוגר ממני בכמה וכמה שנים, אך גם את זה עברנו,אין שום הרגשה של אבא לילדה,יש הרגשה של ביחד הרגשה כ"כ חזקה שאני לא מתארת אותה כהתאהבות,אני פשוט בתוך תוכי יודעת שנועדנו זה לזו. מעולם לא הצבעתי על אדם(גם לא על האקס שלי)ואמרתי איתו אני מוכנה לחיות עד שאזדקן,כאן ידעתי שמצאתי את האדם המתאים ..האדם שחלמתי עליו, האדם שאיתו הכל נראה טיבעי ואמיתי. אני הכרתי אהבה לפני האקס,הכרתי אהבה גם אחרי האקס... למעשה אני מאמינה שיש אהבה בעולם..רק צריך לתת צ´אנס ללב, לגוף לנפש יערית-עוד ריכולים בפרק הבא

omk62

New member
שרק ימשיך וילבלב ../images/Emo39.gif

ובקרוב אצל כולם.... מפרגנת לך ! שהאהבה וההבנה ימשיכו ללבלב לנצח...

free y

New member
יערית יקרה, ברוכה הבאה....ו....

לא שיש לי בעלות על הפורום הזה אבל קראתי את דברייך לא פעם ולא פעמיים שם, אצל השכנים... וחושבת...שהגעת ממש לכתובת הנכונה... לתת גם אופטימיות לתושבי הבית הזה.. ועכשיו, שפתחת את סיפורך, ויודעת יותר...רוצה לדעת בבקשה את הפרש הגילאים.. היה לי קשר, 14 שנה הפרש... הוא עדיין חבר טוב מפחיד... הפרש הגילאים אשמח לשמוע יותר גם על התחושות המלוות תודה

חוויות

מתאים לשמוע , למה לא ? ברוכה הבאה
|אפשר לכתוב גם בזוגות - הנה רעיון|

למעלה