ערוצי זהב: סיפור מעניין.

ערן^25

New member
ערוצי זהב: סיפור מעניין.

אז ככה: סיפור ארוך אבל לדעתי חשוב לקרוא, רק כדי שתדעו עם מי יש לכם עסק. באחד מהימים בשבוע שעבר, מתקשר להורי בחור, לכאורה מטעם חברת YES, שעורך לכאורה "סקר שביעות רצון מהשירות". הבחור מדבר יפה, שואל האם הם מרוצים ובין השאר דואג לציין ש"בקרוב YES מתכוונת להוריד את ערוצי הכבלים 3,5 ו6. האם זה ישפיע על שביעות הרצון שלכם?" לי זה כבר נשמע תמוה, אך להורי לא, והם השיבו לבחור שזה בהחלט יפריע להם. השאלה הבאה שלו היתה: "אני יודע שמסתובב נציג מכירות של ערוצי זהב באזור שלכם, והוא בטח יקפוץ אליכם בעוד כיום-יומיים, האם תקשיבו להצעה שלו?". עוד יותר תמוה...אבל שוב-הורי כנראה תמימים ולא חשדו בכלום. התשובה שלהם היתה:"כמובן". באורך פלא, לאחר כיומיים, מופיע על מפתן ביתם של הורי נציג מכירות בשם "יעקב" של חברת ערוצי זהב. הבחור מספר שוב את סיפור ערוצי הכבלים בYES, ובמשחק דרמטי מעז לאמר להם: "איך ידעתם שאני אמור להגיע?". אח"כ הוא מציע להם חבילת התחברות לערוצי זהב, וכמובן שהורי היקרים חתמו. לאחר החתימה, הוא נותן להם את הפלאפון שלו, ומטיף להם ש"מעכשיו הוא ערוצי זהב בשבילם. כל שאלה, בעיה, תלונה-אליו. אל תפנו למוקד הלקוחות של ערוצי זהב אלא רק אלי". אתמול ניגשתי לבדוק את העניין מפני שכל הסיפור נשמע לי תמוה. התקשרתי לשירות הלקוחות של חברת YES והנציגה לא נשמעה מופתעת. מדובר בתרגיל "עוקץ" די מוכר, שעורכים אנשי המכירות תאבי העמלות של ערוצי זהב לאנשים תמימים/מבוגרים כבר זמן לא קצר. הבחורה כמובן הכחישה את הורדת הערוצים הללו. ביקשתי מהנציגה שתשאיר את הורי מחוברים לYES רק משום הפרנציפ ומתוך גועל ליחס המגעיל של איש המכירות של ערוצי זהב, שניצל את תמימותם. השלב הבא היה להתקשר לערוצי זהב. הפקידה בשירות הלקוחות לא הבינה מה אני רוצה ממנה. ביקשתי לדבר על האחראי והיא סרבה. ביקשתי ממנה לבטל את ההסכם עליו חתמו הורי- הפעם היא הסכימה(מעניין כיצד ערוצי זהב מוכנים לבטל הסכמים חתומים כה מהר..). ביקשתי להתלונן על איש המכירות, היא לא הסכימה להגיש את תלונתי והעבירה אותי למוקד הטלמרקטינג. "הם אחראים על המכירות". יופי... כמובן שבמוקד הטלמרקטינג "לא הבינו" מה אני רוצה אך לבסוף הפקידה נאותה להעביר את תלונתי הלאה. אני מקווה שאיש המכירות הסורר הזה יטופל. לידיעתכם: שם המוכר הוא "יעקב",קוד המוכר הינו: 706. המוכרן החביב מסתובב באזור השרון ומבצע תרגילי "עוקץ" דומים, נא להיזהר. מי שמעוניין במספר הפלאפון של הבחור, מוזמן לפנות אלי בפרטי. ערן

alonpaz

New member
כמה פעמים באו אלנו מערוצי זהב....

וסירבתי בתוקף לחזור אליהם. הסוכנים האלה עושים כאב ראש שעה ולא מבינים שלא מעוניינים. יס טובים יותר ופרינציפ אני מיס לאחר כל השנים שהכבלים "שדדו" אותנו עם המחיר לערוצים משעממים. פעם התחברו לכבלים רק כדי לראות חלק ולא מהאנטנה וכמובן ערוץ 3.4.6.8. .

למעלה