עתודאי רפואה ופסגות (וכל בעל דעה..)

hobbiton

New member
עתודאי רפואה ופסגות (וכל בעל דעה..)

אני לא יודע מה אני מעדיף ומחפש המלצות תודה

piql7

New member
Go for medicine

Hobbiton - I highly recommend medicine. It gives you a wide range of possibilities in the future, you help people (sometimes), and if you enjoy the science, with the humanity, then medicine may be for you. As I recall Psagot of the Air Force is a science double degree or some intense study regime. If you want pure science, and maybe research in the Air Force, or what ever they need your expertise for, go for it. I understand that the people who graduate Psagot are requested in the civilian work force. Yet, medicine doesn´t look like it will die soon (sorry for the pun). All in all, I recommend medicine, and invite you to Hebrew University in Jerusalem, it is quite fun. Hope I´ve been helpful. PIQL7

אתה מדבר על אותו פסגות שאני מכיר?

הפסגות שאני מכיר זה מסלול בעתודה שבו אתה עושה תואר משולב של חשמל-פיזיקה, מקבל כל מיני עדיפויות מהצבא, ויוצא עם תואר וניסיון שאין להם שווה בשוק האזרחי, חוץ מתלפיות (תוכנית אחרת שלא קשורה ממש לעתודה). אין לי מושג למה הזכרת שם את חיל האויר. בכל אופן, כמו שכבר הזכרתי בעבר, לא כדאי ללכת למסלול מסויים בגלל שבעתיד תעשה ממנו כסף. אצלי השיקול היחיד (כמעט) זה מידת העניין שלי בנושא. אם רפואה זה מה שאתה יכול לראות את עצמך עושה בעתיד, אז לך על זה. אם חשמל-פיזיקה (תואר ממש קשה, דרך אגב) יותר מעניין אותך, אז למה לא? תקח בחשבון שאם אתה מתחיל באחד ואז מחליט לעבור לאחר, יכול ליצור לך ים של בעיות מבחינת העתודה וכאלה (הבנתי שרפואה מתחילים רק בסמסטר חורף, אז אם התחלת בפסגות והחלטת אחרי חצי סמסטר לעבור לרפואה, איבדת שנה). תעשה עכשיו חשבון בשבילך. לא בשביל אחרים. תחליט מה אתה רוצה לעשות, ותעשה את זה. יהיה לך את כל החיים להתחרט אם תעשה את הבחירה הלא נכונה...

למעלה