עתידו של פורום אנגלית

yuval k

New member
עתידו של פורום אנגלית

ובכן, סוגייה זו מטרידה אותי כבר זמן רב. היו כמה פעמים בעבר שניסיתי להתחיל מעין רפורמה בפורום, כך שיתנהל יותר באנגלית, אך ללא הצלחה. טבעו של הפורום אינו מאפשר שינוי כזה - רק טבעי שתלמידי השפה האנגלית יבקשו עזרה בפורום הזה, וטבעי שרובם לא יישארו כגולשים קבועים וישתפרו לאורך זמן תוך כתיבה באנגלית. הפתרון, לדעתי, הוא להפריד בין פורום אנגלית לימודי לפורום אנגלית באנגלית, שסביר שיהיה חברתי יותר מהפורום הזה. אני מרגיש שאיני עושה לפורום הזה צדק בתור המנהל שלו. אפילו אם אני קורא פה לא מעט, ואפילו אם אין צורך מיוחד בכך, אני לא מפגין פה מספיק נוכחות כפי שראוי לפורום הזה, מה גם שאני לא מתמצא כמעט בכלל בשיטות הלימוד והבחינה באנגלית בארץ (ובמיוחד עכשיו, כשאני לומד בתיכון בחו"ל). בימים הקרובים תתחלף ההנהלה בפורום ושם הפורום ישונה ל"אנגלית - לימודים", מתוך כוונה שכל המחפש עזרה בלימודי האנגלית יוכל לפנות לכאן, וכל המחפש לדבר או להשתפר באנגלית תוך כדי שימוש בשפה (בלבד) יוכל לפנות לפורום החדש, כאן. אני רוצה בהזדמנות זו להגיד תודה לכל הגולשים הקבועים פה, על העזרה בשמירה על התנהלותו התקינה של הפורום, ולשאר הגולשים, על שהתנהגו יפה
יובל.

icekey

New member
אופסס אממ..

אני שאלתי שאלה בפורום החדש ( באנגלית ), אני רוצה כל הזמן לכתוב באנגלית ולהשתפר עם הזמן, שם נראה לי יותר מתאים לכתוב באנגלית בגלל שהכל שם מיושר לשמאל ויותר נוח לכתיבה באנגלית. האם יש מצב שגם שם יהיה אפשר לשאול שאלות ( אבל באנגלית )?

yuval k

New member
המטרה היא--שם לדבר, כאן לשאול שאלות

אבל, כפי שאתה רואה, אף אחד לא גירש אותך (ואפילו קיבלת תשובה
) - אבל הרעיון הוא לא שהפורום יהפוך למקום לשאול בו שאלות אבל באנגלית.

icekey

New member
ואוו כל הכבוד על היוזמה!

באמת לפני כמה זמן הצעתי שקבוצת אנשים ידברו לפעמים בצ'אט בשביל לשפר את האנגלית, עכשיו שיש פורום מיוחד בשביל זה זה ממש טוב! כל הכבוד על היוזמה

Phoenix2base

New member
תמיד רציתי שינוי

כי באמת הפורום צריך להיות מחולק לשניים אני יותר התחברתי לצד הפחות לימודי ויותר לשפה עצמה :p תודה מנהל והמשך דרך צלחה ד"א אתה תמיד מוזמן להשאר גם אם לא בתור מנהל

למעלה