פאב וחיטוב...איך לצאת מהבילוי ב"זול"?

InfoLook4

New member
פאב וחיטוב...איך לצאת מהבילוי ב"זול"?

החברה רוצה שנצא יותר לפאבים ואני יכול להבין אותה, אני גם אוהב את האוירה של הפאב עם כל החבר'ה, אבל מה לעשות שאלכוהול לא עושה לי את זה מבירה ועד כל מיני קוקטלים מסובכים...ולא להזמין כלום\משקה קל\דיאט לא מתקבל ברוב הפאבים וגם די מעפן אז מה אפשר להזמין בשביל להראות ששתיתי בכמה שפחות קלוריות ושיעזבו אותי בשקט? איזה שוט ? בירה ? בקבוק בקארדי ולסגור עניין? מה הייתם עושים?

קינקי567

New member
דייג'סטיפים למיניהם!

מקסימום סטלה, מינימום קלוריות (באופן יחסי, כמובן). למשל: ייגרמייסטר שארטרז ירוק/ צהוב לימונצ'לו תיהנה!

InfoLook4

New member
../images/Emo67.gif

פעם ראשונה שאני שומע את השם הזה, מה זה כאילו שוט? והלימונצ'לו הזה נשמע כמו משו שיכול להיות שאני אוהב..

קינקי567

New member
אוקיי...

דייג'סטיף מלשון עיכול. שותים אותם בדר"כ אחרי ארוחות גדולות ואז אין צורך לפתוח כפתור
הם מתאפיינים בכמות אלכוהול מאוד גבוהה. בלימונצ'לו יש כ40% אלכוהול ואילו באחרים אף 70%. לרוב, שותים אותם כשוטים או כצ'ייסרים(שזה חצי שוט- 30 מ"ל). וכן, הלימונצ'לו הרבה יותר סימפטי בטעמו. תיהנה!!

Testex

New member
את הולכת לפאב להתמסטל וסופרת קלוריות?

המצב קשה.

lirandr

New member
מה אתה כוסית ?

מה יגידו ? מה יחשבו ? תזמין קולה או מה שבא לך.

lirandr

New member
../images/Emo6.gifBAN

אתה מקנא כי לא קיבלת מסר ?
מבטיח לשלוח גם לך.

InfoLook4

New member
בכיף הייתי מזמין קולה

רק שרוב הפאבים מחייבים הזמנת משקה אלכוהולי.

alexkagn

New member
פעם ראשונה שאני שומע את זה

לא פעם ולא פעמיים לא הזמנתי כלום בפאב.

subotaj

New member
יש לי חבר, חיי ונושם פאבים אבל לא שותה

אלכוהול, אז כל פעם הוא מזמין דיאט קולה.. לא רק שהוא סטרייט הוא גם תימני. למה הוא עושה את זה כי הוא שם זין על כולם, וחיי איך שבא לו.

lirandr

New member
אני כזה

לא שותה אלכוהול. בכלל. החבר'ה הרוויחו "נהג תורן" קבוע

TomaC

New member
בכל הקריה יש 4 אנשים ו-2 עיזים.

לזה אתה קורה "חברה"?

d_style

New member
אני לא שותה יותר מחצי ליטר בירה

בד"כ...
אני מכיר מישהו שמזמין אך ורק סודה, שם זין על כולם. ואם אתה ממש חייב להראות מגניב, תזמין איזו כוס סינגל מאלט איכותי (שייעלה לך לא מעט).

ranzz

New member
תמיד תמיד תמיד רק דיאט קולה

לא משנה איפה, רגיל שצוחקים עליי, אבל "צוחקים עליי בצחוק".. lirandr חזק הקטע עם המסר..

למעלה