פאק יש לי מורות סתומות!!!!

חמדונה

New member
פאק יש לי מורות סתומות!!!!

מה זה אשמתי שיש לי טיקים גוד דאמיט?!?!? אני שונאת את המורות שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היינו בשיעור עם המחנכת, ופתאום התחיל לי "סריה" בצוואר (יש לי את זה כבר כמה שנים), וכמה ילדים התחילו לצחוק, אז היא שלחה אותי להירשם במזכירות על הפרעה........... סתומה!!!!!!! ואז חזרתי לכיתה, ועדיין היה לי, אז היא עושה "תפסיקי" ואמרתי לה שאני לא יכולה אז היא אמרה לי "מה אכפת לי, את מפריעה למהלך השיעור" אז היא שלחחה מישהו לקרוא למנהלת... (!) ואז המנהלת המפגרת הזאת שתלך להזדיין אמרה לי שאני חייבת לקיים את חוקי בית הספר, ושזה לא יפה להפריע לאחרים ללמוד, אז אמרתי להן שלא הפרעתי, זה אשמת הילדים כי הם אלה שצחקו, אז המנהלת הדפוקה הזאת אמרה לי "כן, אבל את היא זו שהצחיקה אותם"....... אני שונאת אותה! מחר אני לא הולכת לביצפר, לא רוצה!!!!!!!!!!!!!!

ערן קו

New member
את צריחה ללכת לבית ספר ו.....

להגיד למנהלת שיש לך תסמונת טוראט ותגידי לה שלא תספר לעף אחד. דרך אגב אני רוצה להקיר בפורום הזה את כולם אשמח אם תספרי עליך קצת

היי חמדונה ../images/Emo24.gif

אולי תספרי קצת על עצמך ? שנכיר יותר טוב

חמדונה

New member
......

סיפרתי על עצמי בהודעה אחרת, אבל יש דברים ששחכתי ולכן אני אוסיף- חולת אופרות סבון (לא לצחוק עליי!), שונאת ביצפר, וחברה בנוע"ם (תנועת נוער...). ואתה? ספר קצת עליך!

ערן קו

New member
אני טוב אני ערן

אני גר בחולון אני רוצה להפגש אם כל הילדים שיש להם טוראט אני בן 11.7 בערך ואני הכי הכי הרבה אוהד את מכבי נתניה ואפשר גם לראות זאות בסיסמה שלי עד קן ולא לשכוח אני ערן

שלום לך חמדונה../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לפורום החדש שלנו, ניכר בהחלט בהודעתך שאת לא בדיוק אוהבת את המורות שלך - וזה לגיטימי אך בקשה אחת קטנה לי אליך ולכל חברי הפורום שכותבים כאן נא לכבד את חברי הפורום ואת הגולשים בו ולמתן קצת את התגובות אגב, באיזו כתה את? והאם אין מישהי מהמורות ו/או המנהלת אשר מכירה את התסמונת ואת התופעות שלה אצלך?

חמדונה

New member
תגובה...

אני כיתה ח', וכל המורות בצוות בית הספר שלי יודעות שיש לי טורט.

אז כנראה שהן לא למדו כלום על

"טוראט" תפני אותן כאן לפורום אולי דרך צג המחשב יבינו יותר טוב ופחות יציקו לך.

היי חביבתי, כאב לי לקרוא

את מה שכתבת, זה מרתיח אותי כל פעם מחדש שהמערכת לא מבינה את הצרכים שלכם. שמי אלונה ואני אמא של גיא, ילד בן 11, לוקה בטוראט, OCD ו- ADHD יחד מאוד מגוון כפי שאת רואה ואנו נתקלים באטימות המערכת לא מעט פעמים. אני אשמח אם הורייך יצרו איתנו קשר ונוכל לכוון אותם אייך להתמודד עם המערכת יש לנו לא מעט נסיון. היום למשל התקשרה המורה של גיא וסיפרה שהיום היו לו המון תיקים, וחלקם אפילו חדשים ושנחשוב ביחד אייך להתמודד, יש לו מורה מדהימה. תנסי לערב את ד"ר מיקי אברמוביץ זה בדיוק התחום שלה, אני בטוחה שהיא תעזור לך בבית הספר, במיוחד שאני רואה שאת גרה באיזור המרכז, ששם הכי קל לה לעזור. אני מקווה שתדעי ימים טובים ורגועים יותר, ואם תרצי עזרה בבקשה, אני כאן בשבילך יקירתי. אלונה.

חמדונל'ה היקרה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo26.gif

היי שמי יובל טריסקר אני הבת של אלונה ואחותו התאומה של גיא טריסקר
לי אין טוראט אבל לאחי התאום כן
את האמת אני מאוד שמחה שיש לו טוראט באצם לפעמים כן ולפעמים לא. כי גיא וא ילד מיוחד מאוד ואני בטוחה שאם לא היה לו טוראט אז הוא לא היה מאוד מיוחד כמו שהוא עכשיו
אני בכיתה ה' גרב באשוד אני אוהבת מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד לשיר
כמו שאמרת שילדים צחקו עלייך שיה לך טיק אני חושבת שזה באמת לא יפה. שיעמדו קצת בנעליים של האחר
אני בטוחה שרם היה להם גם את זה הם הם היו נעלבים שצוחקים עליהם. אני רגילה שצוחקים על ילדים שיש לם טוראט. כי יש לי ילדים בבית הסםר שצוחקים עליי ועל גיא
וזה מאוד פוגע הם אומרים למשל:"הנה אחות של גיא האוטיסט" ולגיא הם אומרים:"ילד.... יא אוטיסט אחד מפגר" ולפעמים אפילו מכים אותו. יש לי סיפור כבר איזה שהו ילד... (סיפור ארוך מאוד) אז צריך לפעמים להתעלם וזהו. מקווה שעזרתי לך... אם את צריכה עוד עזרה אז את יכולה לדבר עם אמא שלי ואבא שלי יש להם לא מעט נסיון. קבלי ממני
ו
גדולים ממני יובל

למעלה