פגיעה בדירה וברכוש

brest

New member
פגיעה בדירה וברכוש

אבקש עזרה בביצוע פעולות נכונות בבעיה שנתקלתי בה. במשך חודש פועלת נזילה מדירה שמעלי ( דירה מושכרת עלידי מתווך), אינו ידוע לי פרטים של בעל הדירה. פניות ובקשות לתקן נזילה ולהפסיק לגרום לי נזק אינו התקבלו עלידי השוכרים . הם לא מרגישים אחריות על משקורה ושולחים אותי למתווך שהשכיר להם את הדירה. פניתי למתווך דרך טלפון והסברתי את כל הבעיה. סיחה היתה חיובית, הוא הבטיח שהטפל בדחיפות, אבל במציות לא השתנה כלום ובנוסף מתווך הפסיק לענות בטלפון. פרטים של בעל הדירה לא יכולה להשיג וגם השוכרים גם לא מקירים את בעל דירה. אזה צעדים נכונים אני צריכה לעשות, עם כוונתי להגיש תביעה לבית משפט. מי אחראי במקרה הזה ו את מי לתבעה אם אני יכולה להזמין שמאי להארחת נזק בזמן שנזילה עדין פועלת.

borogon

New member
ראשית, אין קשר למתווך

המתווך סיים את חלקו כשהשכיר את הדירה. את הבעלים את יכולה לאתר באמצעות נסח טאבו שניתן להפיק ב-10 שקלים באתר האינטרנט של לשכת רישום מקרקעין (חפשי בגוגל). בשלב הבא צריך להוציא לבעלי הבית מכתב התראה, שאם הנזק לא יתוקן תיאלצי לפנות לערכאות המתאימות. אם גם זה לא יועיל, המפקחת על הבתים המשותפים במחוז בו מצוי הנכס, היא הסמכות לדון בעניין ואליה את פונה בתביעה לקבלת צו "עשה" לתיקון הליקוי. בכל מקרה, ניתן להסתייע בעורך דין. זה לא צריך לעלות יותר מדי.

למעלה