פגישת מחזור של שחקני השבט, (תמונות קשות)

פגישת מחזור של שחקני השבט, (תמונות קשות)

החלטתי שיקח יותר מדי זמן להעלות כל תמונה במנפרד אז שמתי את כולם בקובץ וורד, תראו כבר הכול שמה.

פירוט:

לא כתבתי כי האמתי זה מאוד ברור מזהים אותם למרות שהם נראים (סליחה שאני אומרת) אבל פשוט זוועה. אני מצרפת את אותו הקובץ עם השמות שלהם ליד.

dans girl

New member
../images/Emo185.gifזה לא מדוייק... הרוב נכון.... אבל אלה שקראת להן אלי - בפעם הראשונה זו אלה ווילקס, שגילמה את דני בעונה השניה, ובפעם השלישית זו טורי ספנס, ששיחקה את סלין. מלבד זה הכל מדוייק../images/Emo9.gif

סליחה טעות...

את סלין כתבתי שזאת היא אבל בין דני לאלי באמת התבלבלתי, הם כל כך השתנו שהן נראות קצת דומה.

dans girl

New member
../images/Emo185.gifברור, טבעי לגמרי להתבלבל../images/Emo13.gif הו באמת דומות, ועבר המוןן זמן...

tribe spirit

New member
וואו../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

רק טוני עדיין מדהימה כמו שהיא היתה. לקח לי שעה וחצי לזהות את ויקטוריה... ג'ק התבגר יפה:) מוזר!

radio active

New member
לא נכון >:

ג'ק מכוער! דףףף נהרסה לי הפנטזיה >: שלא יפגוש את אחי באוסטרליה/ניו זילנד. לא רוצה >: הוא מכוער ולא שווה את זה!!!! |בוכהבכיתמרוריםונכנסתלעודיותרדיכאוןממהשאנישרויהבו| אבל אלי מהממת. לא זיהיתי אותה. את ג'ק זיהיתי,אבל סירבתי להאמין. >:

dans girl

New member
../images/Emo185.gifמה את מדברת?!? הוא כה מהמם../images/Emo99.gif. אני אישית מתה עליו. אם את רוצה נקודה להשוואה, תסתכלי שוב על התמונה ותפני 3 ס"מ שמאלה - האידיוט עומד שם, כאילו הרגע קם מהמיטה, לא מסופר, נראה כמו הצרות שלי (ואתמול, תאמינו לי, היו לי כל כך הרבה צרות!). מייקל נראה מדהים, במיוחד ליד דן../images/Emo3.gif. איזה מזל שכבר זועזעתי עם תמונה אחרת שלו לפני איזה 3 שנים, אז עבר לי כל הקטע../images/Emo6.gif. להפך - התמונה של מייקל החזירה אותי למייקל../images/Emo99.gif.

radio active

New member
הוא אדום מידי >:

ו...מתי את מביאה לי את הספר השלישי?
אני כל יום בעריאלי

dans girl

New member
../images/Emo185.gifגם בת' מדהימה. אני כל כך אוהבת אותה. אני אישית די הזדעזעתי מדאל ודווין../images/Emo6.gif.

jack 1

New member
טוב את חייבת לרשום מי זה מי

כי הם נראים שם כל כך שונה שלא זיהיתי חצי מהם

techno girl

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo198.gif../images/Emo71.gifפאק:O

מה עבר עליהם? כאילו, עם כל הכפרעעעעליהם וזה, מה נסגר?

dans girl

New member
../images/Emo185.gifאצל חלקם זה מגניב, אצל חלקם זה מדאיג../images/Emo6.gif

Tinkerblack

New member
חלק מהנשים שכתבת שאת לא יודעת מי הם הן: אימי

הן איימי (זאנדרה) ושרה (פטסי)

מיזו בתמונה? אחת מהן?

האמתי היא לא נראת כמו פטסי או זאנדרה, מיזאת? היא לא נראת מוכרת.

למעלה