פדיחדליה

melancholy man

New member
פדיחדליה

מאמץ את הביטוי והרעיון של ציףציף ופותח שרשור על מה שיואל קרא EXPLOITATION של הפסייח, כלומר אמנים שהם לא אמני פסייח אבל השתמשו במרכיבים שלו מסיבות שנות ביצורות שלהם. יש שני סוגים ניצול כאלה בעיני, כאלה שהשתמשו בפסייח ככלי אומנותי, בד"כ כפראודיה, כמו זאפה למשל ב WOITFTM וכאלה שרכבו על הגל בניסיון להשיג הצלחה מסחרית חולפת או מתוך חוסר הבנה של הז'אנר. יש לכם דוגמאות, הערות הארות?

Jflyaway

New member
יש ויש

ולפני שאני נונה אותם אני רוצה לומר - זה לאו דווקא משהו "שלילי" - הכל תלוי - אם זה עובד איך זה עובד. אז בואו נהיה פתוחים גם ל EXPLOITATION בתקליטיה שלי יש רק את הסוג ה "לא מסתתר", כלומר 'ניצול גלוי ומכוון' GERT WILDEN & ORCHESTRA SCHULMADCHEN REPORT (GERMAN EROTIC TV-SERIES SOUNDTRACK) פסקול סמי-פסיכדלי נוטה למוסיקת מעליות, לסדרת טלוויזיה גרמנית משנות השבעים. מצויין! HALL BLAINE PSYCHEDELIC PERCUSSION אמן כלי ההקשה HAL BLAINE ב EXPLOITATION מוטרף. CULT אמיתי HUBLER & SCHWAB VAMPYROS LESBOS SOUNDTRACK) עוד פסקול סמי-פסיכדלי נוטה למוסיקת מעליות, לסדרת טלוויזיה גרמנית אחרת (על ערפדיות לסביות) משנות השבעים. עוד יותר מצויין! MALEDICTUS SOUND קנדה 1968 - רוק פסיכדלי מעורב ב EASY LISTENING כל כולו EXPLOITATION אלבום מבריק! SPACEMEN CHERRY VIEWING A GO GO! הרכב יפני - גם הוא EXPLOITATION לא רע ויש את היומרנים ה'מסתתרים מאחורי אמנות' כמו WHITE NOISE אבל נפטרתי ממנו

Jflyaway

New member
וגם....

פסקולים של סרטים נוספים: THE TRIP ו HELLS ANGELS ON WHEELS

למעלה