פוסט מעניין שמצאתי בתפוז

זה מוזר

האם היא מחזיקה סלולרי?
ועוד סלולרי מתקדם, כלומר דק ועם אנטנה חבויה?
הפה שלה כאילו יוצר את המילה WHAT?
גלעד, אלמו, גור וכל מי שיכול למצוא תשובה
יש למישהו הסבר????

susony

New member
אל תגזימו,

אני לא הייתי כל כך מהר להסיק מסקנות,
זה יכול להיות הרבה דברים במן שכואב לה והיא מחזיקה משהו, או שהיא מחממת את עצמה

גור42

New member
תסתכלי טוב - היא מחזיקה משהו גדול יותר

זה לא ברור ממבט ראשון, כי יש מרווח בין אותו "משהו" לבין היד של גברת, אבל הוא זז בתמונה יחד איתה.

ולגבי המרווח - כנראה שיש שם איזשהו מוט צר או חוט שלא רואים בתמונה. ולא, זה לא מתאים להשערה של הסלולר, כי אז היא היתה מחזיקה אותו הפוך (וגם בחיים שלי לא ראיתי סלולר כזה גדול
)

כמובן שזה לא סותר את האפשרות שקיימים נוסעים בזמן במציאות. אולי הם קיימים. אבל אין לנו שום סיבה להניח שדווקא הגברת הזאת היא נוסעת בזמן.

(וגם לא ברור לי מה הקשר בין נושא ה"מסע בזמן" למיסטיקה. ספינה שמסוגלת לנסוע בזמן שזה משהו טכנולוגי, ולא מיסטי)

חני 852

New member
למה ?

לדעתי יש קשר בין נוסע בזמן לבין מיסטיקה בעניי זה קשור גם למיסטיקה .
ויש נוסעים בזמן ..יתכן שהגברת נוסעת בזמן ..

גור42

New member
אגב, אם מי היא בדיוק תדבר בסלולר, ב-1928?

ולאיזה רשת, בדיוק, הטלפון יהיה מחובר?

susony

New member
יותר גרוע מזה

כדי לדבר בטלפון סלולרי צירך אנטנות סלולריות.

אז זו לא רק נסיעה בזמן, זו קבוצה שבשקט בשקט הקימה מערך שלם של אנטנות כשאף אחד לא שם לב, או הרימה לווינים לשמיים חחחח.....

גור42

New member
נכון. אם כבר, אז זה ווקי-טוקי ולא סלולר

בהנחה, כמובן, שהדבר בתמונה באמת היה נראה כמו "טלפון נייד" (והוא לא) אז זאת היתה ההשערה שלי.

susony

New member
לפעמים המיסטיקה מזכירה לי

מדע בדיוני לילדים בני 10

גור42

New member
הבעיה אינה במיסטיקה אלא בזילות שעובר התחום

לפני 2000 שנה, מיסטיקה היתה נושא מאוד רציני. בתכל'ס, זה היה המדע והטכנולוגיה של העת העתיקה.

אבל היום? המיסטיקה הפכה להיות מין תחביב להמונים, שבו כל הגיג וכל חזיון וכל רעיון - לא משנה עד כמה הוא לא בשל - נלקח בשיא הרצינות כאמת צרופה.

אגב, לפעמים גם מדע אמיתי נשמע כמו "מדע בדיוני לילדים בני 10". ההבדל הוא, שבמדע אמיתי (וגם במיסטיקה רצינית, תיאולוגיה ופילוסופיה) הרעיונות עוברים איזשהו סינון שמאפשר להבדיל בין מה שרק נראה טיפשי למה שאכן טיפשי. ואנחנו חיים בעולם כל-כך מופלא ומרתק, שמספר מפתיע של רעיונות "פרועים" מצליחים לעבור את הסינון הזה.

susony

New member
התוספת של ילדים בני 10

היא שכל שטות שמישהו אומר, ישר נלקחת כאמת תהומית שאין עוררין עליה.

מענין מאוד

הסידרה האחרונה שראיתי על פיזקאים מומחים בעולם
אחד מהם הצליח לייצור תקשורת"חור תולעת" זה משהו מטורף בעולם של המדענים
זה עשה אצלם רעש גדול בקרב המדענים
לא כך כל הבנתי על מה מדובר אם תקשורת ליקומים מקבילים או מסע לעתיד
התכנית עצמה היתה על יקומים מקבילים אך גם המסע לעתיד ופיזקאית הקוונטים תפסו חלק נכבד בסידרה

הראו שכל הזמן מערכת הכוכבים שלנו הגלקסיה גדלה היא אף פעם לא נשארת במספר קבוע
והראו שישנם כוכבים שמהבהבים כמו קוד מורס וחושבים שיקומים אחרים מצאו דרך לתקשר איתנו
ורוצים לתקשר איתנו

מדובר על פיזקאים מומחים ולא כל מיני אנשים מהרוחניות והעידן החדש

יכול להיות שאותו גבר או אותה גברת שרואים בסרטון לא ברור בכלל הגיעה מיקום מקביל

גור42

New member
איך קוראים לסידרה הזאת? נשמע לי מאוד מוזר

מעניין איך זה שהפיזיקאים הם תמיד האחרונים לשמוע על פריצות הדרך בתחום שלהם

המנחה היה השחקן מורגן פירמן

הראו את הפיזקאי שפרץ את הדרך לתקשר עם יקומים מקבילים..
והראו כמה דברים על הדבר הענק שמסתובב בשוויץ
בקשר לחורים השחורים

אותו מתקן שהיתה התנגדות נחרצת מפני מדענים לא להפעיל אותו

גור42

New member
מצאתי את התוכנית בויקיפדיה

קוראים לה THROUGH THE WORMWHOLE, נכון?

לפי התקצירים בויקיפדיה, לא הייתי סומך על מה שנאמר שם יותר מדי. ולצערי הרב, זה נכון לגבי הרוב המכריע של תוכניות ה"מדע" הפופולרי בשנים האחרונות. הרייטינג חשוב להם הרבה יותר מהדיוק המדעי. אני תוהה מה קרה לימים שהיו תוכניות כמו "היה היה" או "קוסמוס", וסרטים כמו "מסע קוסמי" (שגם אותו, אגב, הנחה מורגן פרימן, לפני כעשור)

טוב תפשתם אותי

זה שליח שלי מהמערכת האמריקנית העתידית ,
המכוון את הצלחתו של צ'ארלי ,
ואגב לפלאפון יש קידוד כמו חור תולעת לשידורי הטלפון מעבר לזמן הליניארי ,(טכנולוגיה די פשוטה)
למציאות העתידית האמריקנית .
לתגובות גילגולי הקודמים .
דוד

האמריקאים במיטבם...שומרי הזמן

זה לא נוסע בזמן, זה נציג של ממשל "ששומר על הזמן"

האמריקאים אלופי הטכנולוגיה, טכנולוגיות חוצניות שהתגלו להם לפני כולם ,המירו אותן לצבאיות
ואחר כך שחררו לאזרחי.
טכנולוגיות שקשורות בזמן במישרין או עקיפין..גלי מקרו , גי, פי,אס, שידורים תשדורות.
כל מניפולציה כזו או אחרת על זמן, או מקצרת זמן זו טכנולוגיה במיטבה, וסמכו על האמריקאים שישמרו אותה
קרוב אליהם עד שיחליטו לשחרר.

בסרטון זה לא אישה, זה גבר מחופש, מנהג של סוכנים חשאיים, ולא לא מהעתיד, יכולת לקלוט ולשדר על גלי רדיו למשל, לא כזה מורכב נראה לי בשנות העשרים, מכשיר ווקי טוקי בקטן לא ביג דיל גם אז במיליטנטי
בשנות העשרים בעיקר וגם והיום, לא כזה מפתיע לראות סוכני ממשל על סט של סרט או כל מקום בעל השפעה.

זו דעתי על הסרטון, הדמות המחופשת, ראיתו את המצלמה קפץ לי לראש גלי מקרו, וזהו הלכה תאורית נוסע הזמן לגבי הסרטון הזה

קחו בחשבון, שכל טכנולוגיה שרואים, היא לפחות ברת עשור לפחות, אין טכנולוגיה חדשה היום שתשוחרר לאזרחי אם לא מוצו
כל ההבטים הצבאיים שלה, בטוחה שגם צהל נוהג כך.

..אני ראיתי בווניס ביץ בקליפורניה, חוצן נוסע בזמן בדמות אדם, כשהעירו את תשומת ליבי לכך.....במילא אין מאמין לי בנמצא
אז שיהיה
אחלה יום לכם

למעלה