פוסט פריקה והתייעצות להמשך

שלום לכל חברות וחברי הקהילה.
הרבה זמן כבר לא כתבתי פה. קצת על הרקע:
בת 34, בעיית זרע לא חמורה מאוד. לפני 4 שנים 3 הזרעות שלא צלחו. מאז 3 טיפולי ivf
טיפול ראשון - הרבה ביציות, 2 עוברים טובים הוחזרו בפעם אחת השאר לא שרדו להקפאה - שלילי
טיפול שני (אפריל 2017) - 5 עוברים יפים וטובים, 2 (יום 3) הוחזרו, ילד אחד קסם ומושלם נולד, הוקפאו שני עוברים יום 3 טובים ועובר יום 5 טוב.
fast forward ל 2019 החזרות קפואים מ ivf 2 - עוברים הופשרו יפה, פעם אחת הוחזרו שניים יום 3 - שלילי. החזרת אחד יום 5 יפה - שלילי

טיפול שלישי - ימי קורונה, שישה עוברים מאוד יפים, שניים טריים יום 3 הוחזרו - שלילי, שניים קפואים יום 3 שהופשרו מאוד יפה - שלילי, אחד יום 3 ואחד יום 5 שהופשרו מאוד יפה, טיפול על בסיס טבעי (שהיה כל כך טוב עבורי מבחינת ההרגשה) - אתמול קיבלתי מחזור
. בכל הטיפולים אני גם עושה דיקור שאני מרגישה שממש עוזר.
אחרי חמש החזרות שלא צלחו, מרגישה בפן הרגשי ממש גרוע, חושבת לעצמי איך המצב ישתנה, העוברים טובים, מצב הרחם והרירית טוב אבל זה לא קורה ופעם אחרי פעם צריכה להרים את עצמי אחרי שלילי.

אובדת עצות... אני יודעת שהמצב שלי ״יחסית טוב״ כי יש עוברים ויש לי ילד אבל עדיין זוהי טלטלה ועצבות גדולה מאוד ובמיוחד הרגשה של מתי ואם זה יקרה שוב.

תודה רבה על ההקשבה, אין על הקבוצה הזאת

מיטל 1991

New member
שלום לכל חברות וחברי הקהילה.
הרבה זמן כבר לא כתבתי פה. קצת על הרקע:
בת 34, בעיית זרע לא חמורה מאוד. לפני 4 שנים 3 הזרעות שלא צלחו. מאז 3 טיפולי ivf
טיפול ראשון - הרבה ביציות, 2 עוברים טובים הוחזרו בפעם אחת השאר לא שרדו להקפאה - שלילי
טיפול שני (אפריל 2017) - 5 עוברים יפים וטובים, 2 (יום 3) הוחזרו, ילד אחד קסם ומושלם נולד, הוקפאו שני עוברים יום 3 טובים ועובר יום 5 טוב.
fast forward ל 2019 החזרות קפואים מ ivf 2 - עוברים הופשרו יפה, פעם אחת הוחזרו שניים יום 3 - שלילי. החזרת אחד יום 5 יפה - שלילי

טיפול שלישי - ימי קורונה, שישה עוברים מאוד יפים, שניים טריים יום 3 הוחזרו - שלילי, שניים קפואים יום 3 שהופשרו מאוד יפה - שלילי, אחד יום 3 ואחד יום 5 שהופשרו מאוד יפה, טיפול על בסיס טבעי (שהיה כל כך טוב עבורי מבחינת ההרגשה) - אתמול קיבלתי מחזור
. בכל הטיפולים אני גם עושה דיקור שאני מרגישה שממש עוזר.
אחרי חמש החזרות שלא צלחו, מרגישה בפן הרגשי ממש גרוע, חושבת לעצמי איך המצב ישתנה, העוברים טובים, מצב הרחם והרירית טוב אבל זה לא קורה ופעם אחרי פעם צריכה להרים את עצמי אחרי שלילי.

אובדת עצות... אני יודעת שהמצב שלי ״יחסית טוב״ כי יש עוברים ויש לי ילד אבל עדיין זוהי טלטלה ועצבות גדולה מאוד ובמיוחד הרגשה של מתי ואם זה יקרה שוב.

תודה רבה על ההקשבה, אין על הקבוצה הזאת
אם יש בעיית זרע, אני ממלימה לעשות מיון זרע.. אצלנו זה עבד (עשינו ב mfc, נקלטתי בהחזרה שניה מאותו מיון...) בהצלחה!

ליאתס20

New member
מזדהה , גם אני חזרתי לטיפולים אחרי 3 שנים לאחר שזכיתי בבת מתוקה. חזרתי למוקפאים מהסבב שלה ולא צלח- 6 מוקפאים, 3 החזרות כושלות עם חודשיים הפסקה כפויה עקב הקורונה, 8 חודשים מתסכלים מאוד שהרצון בוער והזמן מתקתק.

שאיבה נוספת, עם כל הבלגן שכרוך בזה והפעם הוספנו לפרוטוקול קלקסן, סטרואידים ועוד תרופה לסכרת. ארטילריה מוחלטת על הגוף שלי, גירוי יתר קל ועם זאת זה הצליח בהחזרה הטרייה. גיליתי את התשובה השבוע, ועד עכשיו אני מופתעת ולא נתפס לי מרוב האכזבות.

מותר להיות עצובים אבל אני מאחלת לך לא להתייאש ולא להכנע לאי הודאות לפעמים לגוף חוקים משלו ובסוף מצליח, שולחת לך אנרגיות חיוביות ותפילות חזקות שהבטא הבאה תהיה גדולה ויפה.

נערך לאחרונה ב:
למעלה