פורג´

פורג´ ../images/Emo151.gif../images/Emo47.gif../images/Emo66.gif

כולי תקווה שבילית עד מאוחר אתמול , שאמא הרשתה , וראית את היופי זיקוקים . (אני ראיתי את השפיץ שלהם מעל כמה גגות שעמדו ביננו והסתירו לי , אבל הרעש היה נפלא
) בזמן שישנת - אני הכנתי לך את יש ילדים זיג זג ולשאר הכנתי עוד כמה דפים (שבעה , בערך ובדיוק
) עם מה שמצאתי כמתאים. תיהנו

אביגיל../images/Emo9.gif../images/Emo45.gif../images/Emo25.gif../images/Emo140.gif

מממ... הסיפור של הבילוי אתמול הוא די חביב... התעוררתי בשש בערב, חשבתי שכולם כבר קבעו ונדפקתי התקשרתי לידידה- היא לא עסוקה הערב הצעתי לה ללכת לבית של חבר שגר די רחוק מאיתנו, אבל הוא הזמין! וזה בבית- לא מסוכן! אמא שלי אמרה "לא" ישר אבל אז אחותי משום מה, ברגע נדיר של אכפתיות שכנעה אותה עכשיו הגיעה העת שהתקשרתי (לא מקודם
) היא אמרה שהוא הזמין אותנו ליום עצמו ולא לערב. טוב, לא נצא
עברתי בין הערוצים עד שיגמר טוטו טופז ותתחיל גבעת חלפון דווקא אני אוהב גבעת חלפון
עכשיו התקשר אותו חבר ואמר שהוא לא היה בבית יממה שלמה ככה שאם היינו מגיעים אליו היה חבל מאוד
את הזיקוקים שמעתי, אבל לא ראיתי (אמרו שאצלנו בעיר לא היה...) בקשר למאמרים- כל הכבוד לך
אני המום
ממש השקעת!!! כל הכבוד
אני אמור להבין שאין לך חיים?
חלק מהתקצירים ממש דיברו אלי חבל שכבר עברתי את הגיל מתוך כולם קראתי שניים (בוש לי
) אני לא יודע מה אני עושה אני אמור להגיד מחר עבודה בפיסיקה... ולא ברכתי עוד את המדינה החמודה שלי
-פורג´, במירוץ נגד הזמן

לא הבנתי

התקשרת רק לידידה ולא לחבר? למה? הוא אין לו טלפון?
או שרציתם לעשות לו מסיבת הפתעה? איך מגישים עבודה בפיזיקה? לאן הגענו? כאילו מחקר או משו? |ורק אביגיל מתגעגעת למסיבות הפתעה????| |וזה היה רגע במסגרת : " אין לי חיים
| גם הוא במירוץ נגד הזמן

קליטה איטית הא?

התקשרתי לידידה כי מישהו צריך להחזיר, לא? (הוא גר רחוווווווווווק) יש לו טלפון- כל היום באינטרנט אוי
יש יותר מדי ימי הולדת עוד מעט (כולל את שלו, של חברה שלו, של הידידה, של עוד ידידה, של חבר- שכבר היה ושלי (לא לשכוח
)) מגישים עבודה בפיסיקה עם הידיים (לאיזו רמה של שאלות הדרדרנו
) האמת, המורה הבטיחה לנו מאה! ייפי
אני כבר גמרתי את המירוץ שלי, עכשיו עיני טרוטות
אה! והרווחתי בורקס. בדרך לא הכי חוקית אבל הגיע לי!
-פורג´, בוחן את קצה גבול היכולת של תפוז

למעלה