פורום בסגנון הישן

פגעסוס

Well-known member
היי לכולם,

כבר כתבתי על זה כאן בעבר אבל זה היה בתור תגובה ולא קיבלתי תגובות ומישהו אמר לי שנראה לו שאנשים כאן לא מודעים לזה אז אני מנסה שוב כהודעה ראשית (מקווה שזה בסדר).

בניתי פורום על בסיס קוד פתוח (וורדפרס וביביפרס). ניסיתי להתאים אותו כמה שאפשר לצורה שהייתה בתפוז בעבר.

אני לא יודע אם זה מעניין אתכם(אולי אחרי תקופת ההתרגלות כבר מעדיפים את הפורמט הנוכחי של תפוז). כך או כך, אני אשמח אם תוכלו להיכנס ולשחק שם קצת, אולי לעזור לי למצוא תקלות/בעיות שבטח יש שם.

תצטרכו להירשם (לינק הרשמה למעלה משמאל) כדי לכתוב כי כרגע אני מאפשר רק כתיבה עם משתמשים רשומים כדי להימנע מספאם (כל אחד יכול להירשם, אני פשוט מנסה להימנע מבוטים אוטומטיים).

אני יודע שזה לא מושלם, כי:
1. הגרסה המקורית של הפורום הזה לא תמכה בתצוגת עץ בעמוד הפורום הראשי. הייתי צריך לבנות את זה בעצמי כולל את הקטע של הפתיחה והסגירה של ההודעות. בטוח יהיו באגים שפספסתי.
2. שרשור מקסימלי יכול להיות כרגע 10 רמות עומק ולא יותר (אני מניח שאני אפתור את זה בעתיד, אבל כרגע זה המקסימום). אם מנסים להגיב לתגובה ברמת עומק 10, זה בעצם מגיב לתגובה שמעליה.
3. זה יושב כרגע על שרת שלי שהוא די זול ולא חזק במיוחד אז זה יכול להיות איטי. אני לא מתכנן לפתוח עשרות פורומים (כרגע רק פורום לניסויים ואם תרצו, גם פורום לתשבצי הגיון) אז אני לא חושב שזה יהיה בעייתי, אבל אף פעם לא ניסיתי להריץ עליו פורום עם הרבה משתמשים, אז אני לא יודע מה עומס של מספר כותבי תוכן יגרום. בדיוק בשביל זה אני צריך עזרה בבדיקות.

-----

היתרון של מה שבניתי הוא שזה מבוסס מערכות קוד פתוח ידועות ומוכרות, כך שגם אם מתישהו בעתיד יקרה משהו ויהיה צורך לעבור, לסגור וכו', אפשר יהיה לייצא את בסיס הנתונים ולבנות את האתר די בקלות על שרת אחר.

ולמי שנבהל מהדומיין, זה מעין פרויקט שתכננתי לעשות ולא יצא לפועל (אולי מתישהו אני כן אעשה אותו), אבל כבר רכשתי את הדומיין אז אמרתי לעצמי למה לא לנצל אותו.

Lhuna3

Well-known member
הי,
א. כל הכבוד!
ב. נרשמתי (בכינוי Lhuna1), קיבלתי מייל, עשיתי הכל, אני מתחברת עם השם והסיסמה ובעמוד הראשי אכן כתוב לי
"שלום, Lhuna1"
אבל כשאני נכנסת לפורום הניסיונות אני כאילו לא מחוברת, מופיע לי "התחבר | הרשמה" ואני לא יכולה לכתוב.
(אם אני נכנסת לפורום תשבצי הגיון אני כן מחוברת. אני פשוט לא רוצה לזבל שם עם נסיונות כי אולי ישתמשו בו באמת).

עריכה: עכשיו עשיתי שם רענון ונראה שזה הסתדר.
(אבל אנשים אחרים אולי לא ינסו, אז כדאי לבדוק).

פגעסוס

Well-known member
הי,
א. כל הכבוד!
ב. נרשמתי (בכינוי Lhuna1), קיבלתי מייל, עשיתי הכל, אני מתחברת עם השם והסיסמה ובעמוד הראשי אכן כתוב לי
"שלום, Lhuna1"
אבל כשאני נכנסת לפורום הניסיונות אני כאילו לא מחוברת, מופיע לי "התחבר | הרשמה" ואני לא יכולה לכתוב.
(אם אני נכנסת לפורום תשבצי הגיון אני כן מחוברת. אני פשוט לא רוצה לזבל שם עם נסיונות כי אולי ישתמשו בו באמת).

עריכה: עכשיו עשיתי שם רענון ונראה שזה הסתדר.
(אבל אנשים אחרים אולי לא ינסו, אז כדאי לבדוק).

תרענני את העמוד של פורום נסיונות עם ctrl+f5. בטח נטען לך עמוד לא מעודכן מהדפדפן.

למעלה