פורום זוגות מעורבים

מצב
הנושא נעול.

randyloo

New member
פורום זוגות מעורבים

פורום זוגות מעורבים
שלום לכולם וברכות לפורום מעמד זרים החדש.
אני מנהל את פורום "זוגות מעורבים" הותיק של תפוז. הפורום שלנו עוסק בכל הקשור לזוגות בהם אחד מבני הזוג אינו ישראלי. אנו משוחחים גם על עניינים בירוקרטיים (יש יותר מדי) וגם על עניינים של יחסים, תרבויות, משפחה ועוד הרבה נושאים. אנחנו משתפים מחשבות ורגשות וגם עצות מעשיות מנסיוננו. בפורום שלנו ישנו הרבה ידע, מומחיות ונסיון מעשי שלפעמים נדרשים כדי להתמודד מול הרשויות בישראל. ישנם לא מעט נהלים רשמיים בנושאי הגירה אך ישנה גם ההתנהלות בשטח שלא תמיד הולכת לקראת האזרח ובן זוגו.
מאחורי הקלעים אנחנו גם פועלים מול הרשויות השונות כדי לשפר ולתקן והכל בהתנדבות. אתם מוזמנים לבקר אצלנו

כאן המנהל הוא עורך דין

פורום זוגות מעורבים
שלום לכולם וברכות לפורום מעמד זרים החדש.
אני מנהל את פורום "זוגות מעורבים" הותיק של תפוז. הפורום שלנו עוסק בכל הקשור לזוגות בהם אחד מבני הזוג אינו ישראלי. אנו משוחחים גם על עניינים בירוקרטיים (יש יותר מדי) וגם על עניינים של יחסים, תרבויות, משפחה ועוד הרבה נושאים. אנחנו משתפים מחשבות ורגשות וגם עצות מעשיות מנסיוננו. בפורום שלנו ישנו הרבה ידע, מומחיות ונסיון מעשי שלפעמים נדרשים כדי להתמודד מול הרשויות בישראל. ישנם לא מעט נהלים רשמיים בנושאי הגירה אך ישנה גם ההתנהלות בשטח שלא תמיד הולכת לקראת האזרח ובן זוגו.
מאחורי הקלעים אנחנו גם פועלים מול הרשויות השונות כדי לשפר ולתקן והכל בהתנדבות. אתם מוזמנים לבקר אצלנו
כאן המנהל הוא עורך דין
מבין עניין. שם זה סתם נותני עיצות . שיעצו לי לא נכון . והיפסדתי הרבה כסף מהיעוץ שקיבלתי שם מהחברה . שם המנהל הוא בחור ללא תואר של עורך דין. או בעל מיקצוע אחר . הוא נשוי לבחורה לא יהודיה . אז יש לו ניסיון אאישי זה הכול
בפורום כאן מנהל הוא עןרך דין. שבקי בחוקים והתקנות

ממליץ על הפורום כאן בפה מלא
בהצלחה

יהושע פקס

New member
פורום הסדרת מעמד זרים בישראל

כאן המנהל הוא עורך דין
מבין עניין. שם זה סתם נותני עיצות . שיעצו לי לא נכון . והיפסדתי הרבה כסף מהיעוץ שקיבלתי שם מהחברה . שם המנהל הוא בחור ללא תואר של עורך דין. או בעל מיקצוע אחר . הוא נשוי לבחורה לא יהודיה . אז יש לו ניסיון אאישי זה הכול

בהצלחה
פורום הסדרת מעמד זרים בישראל
תודה רבה, אכן התשובות שלי בפורום הנ"ל יתבססו על חוקי ההגירה למדינת ישראל ופסיקות בתי המשפט בנושא הגירה לישראל. יום טוב, יהושע

בסוף חבר עורך דין

כאן המנהל הוא עורך דין

בהצלחה
בסוף חבר עורך דין
יעץ לי רק חתונה תחפתח בפנך את הכניסה לישראל .של בחורה לא יהודיה
אני אלמן נשוי בשנית עם תיילנדית .וכך הייה.
רק בעל מיקצוע יכול ליעץ דברים נכונים .
כאן המנהל הוא עורך דין . הבקיא בכול הסוגיות

The Sane

New member
למה להשמיץ?

כאן המנהל הוא עורך דין

בהצלחה
למה להשמיץ?
ולמה אתה לא מספר שבפורום הנ"ל נחסמת לצמיתות לאחר כל השטויות שכתבת שם?

הפורום הזה רק נפתח וכבר אתה מקשקש את השטויות שלך באחד השרשורים הראשונים שנפתחו. מעניין כמה זמן ייקח עד שתחסם גם כאן...

אני דווקא זוכר לפי הסיפורים שלך שמי שהטעה אותך היה עורך דין ואתה תבעת אותו בשל כך, ולא הייעוץ שקיבלת בפורום זוגות מעורבים שאגב, אםהיית בוחר להתייעץ בפורום, כנראה שהיית חוסך לעצמך את הכסף ואת עגמת הנפש.
אבל העובדות לא חשובות אם כל מה שאתה רוצה זה להשמיץ מנהל פורום שחסם אותך (וצדק).
הפורום הנ"ל עזר וימשיך לעזור להרבה אנשים ואני בטוח שגם הפורום החדש יעזור.

לא לקחת עורך דין
אני פניתי לעורך דין
עורך דין חיפאי סידר אותי

צודק ב100%

למה להשמיץ?

הפורום הזה רק נפתח וכבר אתה מקשקש את השטויות שלך באחד השרשורים הראשונים שנפתחו. מעניין כמה זמן ייקח עד שתחסם גם כאן...

אני דווקא זוכר לפי הסיפורים שלך שמי שהטעה אותך היה עורך דין ואתה תבעת אותו בשל כך, ולא הייעוץ שקיבלת בפורום זוגות מעורבים שאגב, אםהיית בוחר להתייעץ בפורום, כנראה שהיית חוסך לעצמך את הכסף ואת עגמת הנפש.

לא לקחת עורך דין
אני פניתי לעורך דין
עורך דין חיפאי סידר אותי
צודק ב100%
יש בעלי מיקצוע רמאים . בכול תחום . פתח את פורום צרכנות. זה לא אומר כלום
. החסימה ביגלל שיש למנהל שם . רגשי נחיתות . אם הייתי חולק על גולש שלא כותב אמת. הייה נעלב . או מותח ביקורת על גולש . הייה נעלב

המנהל שם בסך הכול נשוי לגרמניה נידמה לא . לא יהודיה . יש לו ניסיון אישי כמו לי . מזל שיש שם עורך דין המסומן באדום. שמצטט פסוקים מהתקנות.
כאן המנהל הוא עורך דין יעזור. הבעייה שאיילו שצירכים שרות . הזרים לר מדברים עיברית . אז לא מגיעים לכאן

שנה טובה

LA2015

New member
הטכנאי קרמר נחשף במלוא מערומיו- נראה כמה זמן עד שינפנפו אותו

למה להשמיץ?

לא לקחת עורך דין
אני פניתי לעורך דין
עורך דין חיפאי סידר אותי
הטכנאי קרמר נחשף במלוא מערומיו- נראה כמה זמן עד שינפנפו אותו

LA2015

New member
לא ייאמן- הטכנאי קרמר רודף אחרינו לכל מקום

כאן המנהל הוא עורך דין

בהצלחה
לא ייאמן- הטכנאי קרמר רודף אחרינו לכל מקום
מחר ייפתח פורום חדש- פורום לבניית איגלו בקוטב וגם שם הטכנאי קרמר יתקין מזגנים ..

מצב
הנושא נעול.
למעלה