פורום חדש. יופי אולי כאן יענו לי

במבה1

New member
פורום חדש. יופי אולי כאן יענו לי

המילים של השיר של דני בסון.. זה מהסידרה ההיא של הבורגנים. זה לא הוא שר עכשיו זה שתי קולות של נשים אני צריך את המילים אתמול. ואם מישהו ירשום לי אותם כאן זה יהיה מעולה. ואם יש לכם גם את השיר עצמו יהיה מעולה פלוס אז יאללה אני מחכה כי כבר חיפשתי המון גם בפורום הישן ההוא שברחתם ממנו ולא נתנו לי.

במבה1

New member
למסניפה. קחי עוויר רגע

אני לא אקבל כי? את מהמנהלים פה? ראיתי שיש רק איך קוראים לו סיינפלד.. נו.. ברח לי וזאת עם האותיות אסתי.. ובכלל אני לא את אני אתה. תרשמי לך עכשיו את יכולה מצידי לחזור להסניף אבל חמץ זה בכלל לא אין עכשיו

במבה..

לא, אתה לא מהמנהלים פה.. *אההםגריתחזירתשובהכבראההם* אבל- בפורום הזה לא ידברו על דרכנו, ולא ישלחו שום שיר בצורה לא חוקית וקוראים לו גרי ולא ג´רי ואני מצטערת שחשבתי שאתה בת והבדיחה הזאת כבר לא מצחיקה

ST וגרי

New member
מסניפה צודקת... ../images/Emo29.gif

כאן לא תמצא את השיר, ובטח שלא ב-MP3. אתה מוזמן לגשת לפורום מוזיקה ישראלית, שם כבר כתבו את המילים לשיר הזה הרבה מאוד פעמים, ולא צריך אפילו להטריח את האנשים ולבקש שוב. פשוט תכתוב בחיפוש "דרכנו" ותמצא. הפורום הזה לא נועד לזיהוי שירים (לזה מיועד פורום זיהוי שירים...), ולא לבקשות של שירים ב-MP3. אפשר לראות את כל הדברים שכתבתי כאן גם בהודעת מנהל הפורום שלנו (ותודה לגרי). אני מצטערת אם פגעתי. לא התכוונתי לפגוע, ובטח שלא אישית. הדברים מכוונים לכל מי שנכנס לפורום ומעוניין להשתתף בו... לילה טוב ובשורות טובות, אסתי. נ"ב - אימצתי את האייקון של הירח... מעכשיו האייקון עם המשקפיים - גרי, האייקון של הירח - אני...

למעלה